Jump to content

בראון

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by בראון

1. ברור, אבל לצפות לראות אותו עכשיו זה תלוש מהמציאות
  2. מה ההפתעה מניקוליץ לא הבנתי? הוא לא יכול לרוץ 10 דקות רצופות כרגע
  3. או שהדרישות של לודוגורץ (כמו תמיד) מופרכות
  4. לדעתי אין שם כלום עם בש וזה תרגיל קלאסי של מומ, הם הבינו שיש להם שחקן שכבר חודש וחצי בלי מסגרת ואפילו לא יצא שם למחנה אימון. נעשה שרירים ונוציא הודעות ונעשה רושם על מכבי תל אביב שיש שם עוד הצעות, אם היה משהו היה הולך מזמן הם מתים להיפטר ממנו
  5. הוא לא מעדיף, לא היה לו כי לא האמין בביטון
  6. שטויות, פטריק נתן לו את המפתחות לקראת סוף העונה והוא החזיר לו על המגרש. אני 99% בטוח שאין מומ עם בש
  7. להפך לא הבנת, מקרי שפתאום הכל ביחד על הקבוצה שנמצאת איתו במומ? זה משחק של סוכן עם קבוצה להפעיל לחץ
  8. ואגיד עוד משהו בנושא דן ביטון, מעניין שההודעה של הבולגרים מגיעה שעתיים אחרי הפרסום שדן ביטון במומ עם בש... מאוד מקרי
  9. פתאום הם קמו בבוקר ונזכרו שיש להם שחקן? השחקן לא היה פיזית שנייה אחת מהרגע שהתחילה את העונה. יכול להיות שזה מה שהוא אמר, אבל זה בלוף וחרטא כדי לעשות פה רושם על מישהו. אל תאכל את זה
  10. אמשיך ואגיד שזה לא משרת את לודוגורץ לנהל מומ על שחקן שלא נמצא עם הקבוצה שהתחילה את העונה, הם חשבו שמכבי תתקפל כי הוא כבר היה פה אז עכשיו מחזירים אותו לשם כדי לתת לו מסגרת כי בכל זאת הוא שלהם. אם הוא לא ימכר הקיץ (מה שתלוש מאוד שיקרה) הוא יבלה שם ביציע/ספסל
  11. לודוגורץ לא מתקפלת מהמחיר ועושה שרירים. היה שם מומ עם פרנצווארוש שלא הוביל לשום מקום. הם לא רוצים את דן ביטון הם מתים להיפטר ממנו. הכל בסדר זה ממשיך
  12. היחידים שלא שולפים פה מהמותן וממציאים שמות ואנשים זה טוכמן ורז אמיר. ומטעוית כאלה רק משתפרים בעבודה שלך
  13. לגבי הראשון אני דווקא חושב שכן לגבי השני אני אהיה מאוד מופתע אם זה לא יהיה קשור אליו אישית.
  14. אני יכול להגיד לך שזה שטויות. לודוגורץ לא מתקפלת וגם מכבי לא כרגע. המומ ממשיך
  15. ב14:30 הימרתי שנראה פוש על הארכת חוזה + וולקאם חדש... אני ב1/2 כרגע
  16. פטריק משחק עם 50-50 שהם גרזנים. פחות קניקובסקי
  17. עד שיש אופציה לסגור עמדה לפני אוגוסט אני בעד כל מהלך. דן ביטון מפוצץ כישרון והמוסר הכי טוב בסגל הזה, נקווה שימשיך בגישה שבה הוא סיים את העונה. מחזיק מקניקובסקי אבל קצת נשבר הזין מלחכות לכל העסקאות האלה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.