Jump to content

Soul Boy

משתמשים רשומים
    12
  • Last visited

Posts פורסם על ידי Soul Boy

1. אז מכבי פרסמו דיל למשחק https://cdn.maccabi-tlv.co.il/2021/10/דוחפים-את-מכבי-בהלסינקי/?embedapp=app

הטיסה חזור יוצאת בתוך שבת ובעייתית לשומרים.

יש מישהו שיכול למצוא חלופות טובות יותר שמגיעות לארץ לפני כניסת שבת? (17:39)

כמו כן, מה מצריכה הנסיעה מבחינת חיסונים/בדיקות קורונה וכו'?

2. רק כדי שתבינו, שריף עשתה העונה 8 נק' דירוג, ואם לא תצבור עוד ניקוד (מה שככל הנראה לא יקרה), נכון לעכשיו היא תוגרל בעונה הבאה עם 21.5.

מכבי לשם שינוי, מועדון בסדר גודל יותר גדול, יתחיל את ההגרלות בעונה הבאה עם 18 נק' בלבד (נכון לרגע זה).

מדהים כמה שעונה טובה בליגת האלופות עושה פלאים מבחינת דירוג.

3. ד"א, עכשיו משנגמרה הסאגה עם הארמנים וההגרלות לעונה הנוכחית הסתיימו ואין צורך יותר בדירוג האירופי (ההגרלות של שלבי הנוקאאוט הן רנדומליות) לעונה הזו, אפשר להתחיל להסתכל על הניקוד לעונה הבאה.

העונה אנחנו "מאבדים" את עונת 2016/17 שהייתה שווה לנו 5 נק' דירוג וביחד עם ה-2.5 נק' שקיבלנו על ההעפלה לבתים של הקונפרנס, אנחנו על 18 נק'.

2.5 הנקודות הן נקודות בסיס כך שרק אחרי ניצחון ותיקו נתחיל לצבור ניקוד.

רק כדי לסבר את האוזן, אם נשיג 4 נצ', נגיע ל23.5 נק', ובהתחשב בתוצאות ובמיקום שלנו בבית בסוף המשחקים נוכל להגיע גם ל24.5 ואפילו ל25.5 אם נסיים ראשונים.

זה כבר יכניס אותנו לדרג א' בעונה הבאה אם נגיע חלילה שוב לקונפרנס. ובטח שישפר את ההגרלות שלנו אם נגיע לצ'מפיונס/אירופית.

נקווה לתוצאות טובות ושניתן בראש!

4. "היינו צריכים להיות יותר חדים בפעולה האחרונה, אבל אני מרוצה מהדרך שאנחנו עוברים, אנחנו לאט לאט נכנסים לכושר, אני מקווה שעם ההחתמות החדשות תיראו קבוצה שנלחמת יותר, בבית נסיים את העבודה"

"בימים כאלו, אני שמח להיות חלק מהמועדון הזה"

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.