Jump to content

Soul Boy

משתמשים רשומים
    12
  • Last visited

Everything posted by Soul Boy

1. לא מצליח למצוא את המשחק המלא שלנו נגד סודובה בשבוע שעבר. מישהו יכול לעזור?
  2. זאת העייפות אחי, שבוע קשוח
  3. רק לי מוזר שיש שבועיים פגרת נבחרת וההבדל בין המשחק שלפני ואחרי הפגרה הוא 6 ימים? ככה גם כל הפגרות וההפסקות שרשומות כאן
  4. יש סרטון שחותכים את הדשא בפארק דרום, לא יודע איך להעביר את זה מהוואטסאפ לכאן
  5. נקבל כסף על השתתפות בשלב המוקדמות השני בליגת האלופות ונקבל כסף על השתתפות בשלב המוקדמות השלישי, בין אם באירופית או באלופות
  6. קיבלתי קוד עם 11 ספרות, זה בשביל הכרטיס נגד קלוז' או בשביל ההצטרפות למועדון?
  7. איפה אפשר לראות שניתן לבטל את הכרטיס אשראי ללא עלות?
  8. אני לא יודע כמה זה נכון, זה משהו שרץ בוואטסאפ, מקווה מאוד שלא
  9. פרנצוורוש מנצחת 2-1 בבית את לודוגורץ באטה סיימה בתיקו 1-1 ביתי מול אלופת פולין
  10. בית משבצות - יש שלישית לבנה - יש חוץ בוקה - בתהליכי הזמנה
  11. זה חבר של המשפחה, הוא מפליג איתי ועם אבא שלי מדי פעם, הוא קבלן חיצוני והוא נקרא על ידי החברה שהוא עובד בה לעשות את זה. ייתכן שאגיע איתו לכוון את הפנסים, אעדכן
  12. חבר שעובד בתאורה והגברה אמר לי שבתחילת אוגוסט הוא הוזמן לכוון את הפנסים של האצטדיון, הבטיח לי שהפנסים יהיו מכוונים לנק' שלא יסנוורו אף אחד, במיוחד לא את השחקנים והאוהדים
  13. הייתי אתמול בבלומפילד אחרי 3 שנים שלא ביקרתי, הגעתי עם הרכב ולא מצאתי איפה לחנות, אז לא נכנסתי פנימה, אלא רק הבטתי מרחוק. אז כן, את בלומפילד רואים מרחוק, כבר מהעליה מאיילון צפון, כבר מהטיילת וגם מרחוב שוקן אפשר לראות את הקשתות העצומות האלה. החיפוי בשער 11 כמעט הסתיים, החיפוי בחמש מתקדם יפה אבל עדיין נשארה שם עבודה. להבנתי, את החיפוי שמאחורי השערים 12-13-1-2 ואת החיפוי שמאחורי 7-8-9 יתקינו רק אחרי שיסיימו לגמרי לעבוד על כל מה שצריך עוד לסיים שם. הגודל של האצטדיון מפלצתי, עשו כאן מתיחת פנים רצינית וזה מורגש כבר מרחוק. היה לי תענוג לחזור הביתה, גם אם זה רק לכמה רגעים.
  14. בהתאם למיקומים בשלב הבתים של ליגת האלופות/הליגה האירופית
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.