Jump to content

Soul Boy

משתמשים רשומים
    12
  • Last visited

Everything posted by Soul Boy

1. אולי מישהו פה יודע איך אפשר להשיג הקלטה של המשחק המלא? מושון?
  2. רק בשביל הפרוטוקול, כי אני קורא כאן תגובות, נבדל נחשב נבדל רק ברגליים, והן אלו שקובעות. גם אם הראשים של השחקנים מנוגדים, אבל הרגליים של שחקן ההגנה שוברות את הנבדל, אין נבדל. ממש כמו במקרה מול פ"ת
  3. תודה לך הפועל, בזכותך לקחתי את הווינר
  4. נקודות דירוג זאת המטרה שלנו מהמשחק (בת'כלס, גם הייתה המטרה שלנו מהמשחק בבלומפילד), אנחנו מכבי ואנחנו רוצים לעלות, אבל אנחנו גם ריאליים ומבינים שהם קבוצה איכותית הרבה יותר מאיתנו, לא בושה להוציא תיקו ולנסות לגנוב ניצחון קטן (1-0 גם מעולה, 2-0 בכלל). לשמור על הרגליים לקראת המשך המאבקים בליגה ולקוות שלא יחלו אצלנו שחקנים. לעבור את זה בשלום עם נקודות דירוג.
  5. "אני מקווה שנצליח להגיע לליגת האלופות ושנשחק בברנבאו מול ריאל מדריד, ולהיות מכבי ולהיות ווינר, זה להגיע לשם במטרה לנצח. מכבי לא יכולה להגיד לעצמה 'נלך לברנבאו כדי לא להפסיד'. אתה יכול להפסיד גם 5:0, אבל תפסיד 5:0 אחרי שניסית לנצח. הרי ריאל הרבה יותר טובה ממך, אבל אתה חייב לנסות, זו המנטליות של מכבי וזו המנטליות שלי". הכי טהור ונכון, תמצית להיום
  6. לא יודע איך אנשים לוקחים את זה בסבבה שדור הולך לב"ש, נשבר לי הלב.
  7. כרגע אנחנו על 6 נק' (2 נצ', 2 ת'), אם ננצח את הטורקים, נגיע ל-8 נק', כמעט כמו הקמפיין המוצלח שלנו מעונת 13/14
  8. לנצח כמה שיותר, לצבור כמה שיותר נק' דירוג. למישהו יש חדש לגבי הקורונה בקרבאח?
  9. אז ככל הנראה נקבל את ריאל מדריד...
  10. לא מסכים, זה גם אחלה הרכב שיכול לתת לך 2-0 ומנוחה לשחקנים בכירים יותר
  11. ויאריאל תנצח בחמישי כדי להוריד עומס על השחקנים שלהם, התיקו נגדנו הרס להם תוכניות. בצד השני, בסיאספור יש מכת קורונה, ניצחו די בקושי את קרבאח. כפ"ס זה אחד המשחקים הכי חשובים ברצף הקרוב, חייבים לנצח, מצד שני, אפשר לתת לשחקנים קצת מנוחה ואם ההרכב המשני לא מסתדר, אז להעלות שחקנים שישנו את התוצאה הייתי שמח לראות את ההרכב הזה: דניאל - ייני (מגן ימני), טיבי, פיבן, סבוריט, קארצב, ריקן, פרץ, דן ביטון, אלמוג, שכטר. ובמקרה הצורך להעלות מהספסל את הרננדז, גולסה, יוני, טב"ח, פשיץ'. במקרה של יתרון בכמה שערים, הייתי שמח לראות את חוזז, תורג'מן, גררו.
  12. מה שכבר נמחק העונה, זו העונה של ליגת האלופות של 4 נק', מה שימחק בעונה הבאה, זו העונה של שוטה, שם צברנו 5 נק'
  13. נקודה אחת סה"כ העונה השגנו 5 נק', שווה ערך לעונה שאנחנו מפסידים בעונה הבאה
  14. משחק טקטי מעולה של מכבי, למעט הגטו השטותי שחטפנו, נראה שהעמידה על המגרש הייתה מעולה, אני מבסוט לגמרי מהמשחק של מכבי היום, ובמיוחד מהתוצאה של סיבאספור, ככה ויאריאל תגיע שבוע הבא לתת להם בראש
  15. אם ככה, מבורך, משמע, אופ"א מקצה לכל משחק 570,000 יורו, ניצחת? לקחת הכל, הפסדת? לא תקבל כלום, יצא תיקו? חלוקה לשלוש
  16. העניין של ה-190 אלף יורו לתיקו. זה אומר שתיקו מכניס לקופות של המועדונים 190,000 יורו וגם לקופה הכללית שמתחלקת בין כולם או שרק לקופה הכללית ואז בת'כלס מקבלים כסף רק על נצחונות? לגבי הדירוג, שנה הבאה תמחק לנו העונה של ליגת האלופות (שם עשינו 4 נק'), והשנה כבר עשינו 4 נק' ככה שכל ניצחון/תיקו רק משפר את העמדות שלנו. ככל שנצבור יותר נק', ככה נשחזר יותר נק' משנים קודמות. עד שנגיע לשנים בהם נשפר את הנק' משתי העונות של איביץ' בהן לא עלינו לאירופה.
  17. למרות שבחרתי באופציה הראשונה, דווקא חשבתי שזיכוי בחנות יכול להיות דבר טוב בשביל המועדון, זה יעודד צריכה בחנות, במיוחד כשיש תאריכי מבצעים מיוחדים באופק (בלאק פריידי, יום הרווקים וכד'), יגדיל הכנסה ממרצ'י והכסף הרי נשאר אצל המועדון, פשוט נטו יגדיל את ההכנסות מהחנות ויכול לחזק את הזהות של המועדון עם הקהל הצעיר (מניח שילד יוכל לקבל חולצה של מכבי, ירגיש חיבור עז יותר מאשר הידיעה שאבא נתן כסף למועדון, כי חולצה זה משהו שנשאר איתו). אבל אולי זה רק אני, מקווה שיחזירו את המשחקים ואת הקהל במהרה, כדי שגם המצב הפיננסי הזה ייגמר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.