Jump to content

Soul Boy

משתמשים רשומים
    12
  • Last visited

Everything posted by Soul Boy

1. בטוח? אין אפשרות שזה משנה את הדירוג הפנימי? אם חס וחלילה נקבל קבוצה מדורגת (שתהיה מדורגת גם בפלייאוף) ואולי ייתכן ונעבור אותם, נהיה מדורגים בפלייאוף?
  2. מה קורה במידה ואחת מהקבוצות הבכירות מודחת בסיבוב הזה כמו באטה לדוגמה?
  3. זה מה שעולה לכם בראש כשאומרים קרלוס גרסיה? הבחור לקחת את הכדור חזרה לאמצע כשהיה 2:2 מול בני יהודה
  4. תגידו, מתי מאשרים את הנישואים החד מיניים בישראל? מיכה! תעשה לי ילד!
  5. המצב כרגע הוא כזה: בזכות הניצחון של מכבי, ישראל התקרבה שוב לצ'כיה ועקפה את רומניה. מחר משחקי הישראליות הנוספות: מכבי חיפה והפועל תל אביב וכמובן גם כל שאר המשחקים שיש לעקוב אחריהם. יאללה ישראל! יאללה מכבי!
  6. לאחר משחקי היום המצב בטבלה הוא כזה: ישראל יורדת למקום 17 אך זאת משום שעדיין שום קבוצה ישראלית לא שיחקה. מחר כאמור יתקיים משחק אחד בלבד שיש לעקוב אחריו והוא של מכבי מכבי תל אביב - גיורי (21:30) יום חמישי יהיה יום עמוס ונעקוב אחרי מספר משחקים ונקווה למעידות והפתעות כמעט כמו של היום. יאללה מכבי!
  7. סטיאווה מנצחת ובעצם בעקבות הניצחון עוברת את ישראל בדירוג
  8. המצב כרגע: מדינה ניקוד מרחק ממקום 15 קבוצות שנשארו צ'כיה 21.600 0.000 4 ישראל 21.125 0.475 4 רומניה 21.007 0.593 4 קפריסין 20.500 1.100 4
  9. הדחה מוקדמת של באטה ופלזן מהצ'מפיונס טובה למכבי. פאנדורי מסיימת בתיקו 0-0 ואוספת עוד 0.125 נק' לרומניה. צ'כיה קיבלה עוד 0.250 על הניצחון של פלזן. סטיאווה הרומנית עכשיו 0-0 דקה רביעית. מחר מכבי מול גיור! צמוד צמוד!!
  10. השידור של סטיאווה יהיה באותו קישור שבו שידרו את פלזן
  11. היה צפוי - 2:1 לויקטוריה פלזן
  12. מחצית 0:0 בין לבדיה טאלין לפאנדורי
  13. זאת באמת תהיה הפתעה אבל לפי מה שאני רואה, פלזן יושבים עליהם חזק
  14. כי צ'כיה סיימה לפני שתי עונות במקום ה19. המשחק של ויקטוריה פלזן עומד להתחיל ובהמשך שני המשחקים של סטיאוווה ופאנדורי. שידורים אצלי למי שממש רוצה. שיהיה בהצלחה, אני אעדכן כאן מה קורה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.