Jump to content

John Florence

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי John Florence

1. מה אני מצפה ממאמן ברמה של מכבי:

שישתמש בסגל- לרוב למכבי יש את הסגל הראשון/ השני באיכותו בליגה- תשמש בו

רוטציה- מכבי משחקת ב3 מפעלים אתה לא יכול לרוץ עם הרכב אחד כל השנה

יוזמה- עוד לפני המשחק תתכונן ליריבה, תשחק על חולשות שלה

אימון- תבניות, שחקנים שיודעים מה הם עושים

תגובה- רואה שמשהו הולך נגדך תוך כדי המשחק? תחשוב כמאמן כדורגל, תשחק שחמט ותגיב. אל תשאר קפוא.

בכל אלו קין לוקה, בכל אלו פטריק לקה.

הריצה שהייתה לנו נבעה מכוח האנרציה ואני בספק שהוא יכול להוציא אותנו.

2. 2 דקות לפני, PLASTOMAN said:

סבבה. אתה ממשיך עוד עונה עם ערן (מזכיר שעלות השכר שלו מעל 2 מיליון אירו לעונה)?

אם בשנתיים האחרונות הוא נתן לך כמות יפה של גולים + ביצים עם מאמנים שלא הוציאו ממנו 100% (כולל איביץ) מה יקרה או היה קורה עם מאמן כמו בכר שיודע להבליט חוזקות?

ברור שכן.

ערן לא אשם שההגנה שלך בדיחה, שהמגנים שלך חלשים ולא תורמים למשחק, שהמאמן שלך שוחק את השחקנים, שאתה משחק עם 2 זרים או שהביאו שוער זר. תשפר את זה לפני ערן

3. סדר בבלגן:

זהבי- לא אשם. מלכתחילה הוא זה ששם 11 גולים והיה  לו חלק ענק בריצה היפה שלנו עד כה. היכולת ירודה בגלל קין ששוחק אותו. תנחומיי על ערן שמבזבז את השלוש שנים האחרונות שלו עם מאמנים שלא יודעים להוציא ממנו 10%. במקום שנרווח עם מגנים שמכניסים עומק בקו רחבה, במקום שערן יגור ברחבה ויעשה רק את התנועה החוצה לבעוט הוא כבר שנתיים דופק ספרינטים.

קין- אשם, מאמן מקובע, עצם זה שגילינו את הבלוף ואנחנו עוד איכשהוא תחרותיים עד כה מעיד על התרומה של זהבי.

מיץ- לא עייף ולא נעליים, 3 מיליון אירו בשבוע זה לא עייפות.

הנהלה - הזיונים בבית הדין והרפיסות מול השופטים- אשמתם, העיכוב ברכש- אשמת גק.

אין אשם אחד, אבל זה בטח לא ערן.

4. ברור שלוקח את בכר אם קין עוזב איזו שאלה

אני חי בפורום הזה גם אם אני לא מגיב וזכור לי טוב מאוד כל הרנטים בשלוש שנים האחרונות שלנו על זה שאין יציבות וכל חצי שנה אנחנו מחליפים מאמן (גם כשאיביץ בא)

אם בכר מגיע שנה הבאה יש פה סיכוי של 85-95% לקחת 4 ברצף

גם כל הדיבורים האלה על אוברייטד אחרי שלקח עלינו 6 אליפויות מזכירים לי ערסים שמדברים מלוכלך על בחורה אחרי דחייה, come on

5. לפני21 שעות , tomer958 said:
    כמה דרבים יש בשנה? 
    מה זה החרא הזה?

עוד דרבי אחד וזהו. מזל שאין יותר סיבוב שלישי ואנחנו לא בפלייאוף העליון

————-

די נו נמאס לי מהדבר החרא הזה שנקרא לאהוד הפועל

————-

לכל האפסים האלו שהפכו והופכים את הפועל לבדיחה שהיא כרגע מגיע עונש קשה , אשכרה אנחנו מתחננים לתיקון מול מכבי כאילו מדובר בברצלונה מינימום אין מדור בגיהינום שיכול להכיל את החלאות האלו והניסנובים בראש הרשימה בגאון

—————-

העיקר רצו לא לשחרר ולהחתים כדי להשיג את המענק של שלושה מיליון והרווחנו את אזוגי ואת המנופף והמשוטט הלאומי
    אני חושש שלא אזכה לראות ניצחון בדרבי עוד בחיי ואני עדיין לא בעשור השלישי , לפחות יש כדורסל

—————— מה שהולך לבוא עכשיו שבר אותי מצחוק

נערות ליווי באדום.

—————————

אני מבין שהשחקנים התחילו לעבור במחלקת המדיה, צלמים אחד אחד

וואלק בלי הניסנובים היום הם מכבי יפו

6. 3 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

הפסיקו לאשר תפאורות כביכול מהחשש לאבוקות ושלא יצליחו לתפוס את מי שמדליק(במידה ומדובר בפריסה).

אפשר למצוא עוד פתרונות לתפאורות שהן לא אבוקות שסתם גורמות לעונשים והעונה הקודמת היא התשובה הכי טובה שסגרו את 11 ל9 משחקים וזו אחת הסיבות שעברתי אחרי 12 שנים מ11 לשער 13. 

לא זכורות לי אבוקות בכמויות ובתדירות כשהיו פריסות.

אני זוכר שכשהתחילו להפסיק לאשר פריסות האבוקות גדלו גם כאלנטרנטיבה וגם כמחאה

7. 38 דקות לפני, עידן מוסקונה said:

האמת לא מבין את הרדיפה אחרי עניין האבוקות בשנתיים-שלוש האחרונות, חשבתי שמיצינו את זה בעשור הראשון של שנות ה2000. 

פתאום אין דרבי/חיפה שעובר בלי זה. 

כמו שנאמר פה לפניי בדרבי הקרוב בטוח יהיה וגם נקודות ירדו בגלל זה. 

עניין מיותר ומעצבן.

מקווה להיות מופתע ושיבינו שאבוקות עושות יותר נזק מאשר מגניב ויפה. 

זה כי הפסיקו לאשר תפאורות

8. לפני2 שעות , Sawyer said:

לצערי גם העונה לא נקח אליפות וזה הוכרע אתמול בבית הדין. ללא ספק ההחלטה הכי גרועה עבורנו שיכולה להתקבל.

גם אכן יש הפחתת נקודות אבל היא רק נקודה ומצד שני הוכשרה האופציה להוריד לנו נקודות כמה שצריך עד שחיפה אלופה. זה גמור. 

אנחנו נאכל זין בדרבי (יהיו אבוקות והיום התפרעויות כמה שלא תכתבו פה שטויות חסרות משמעות) ואחרי זה שוב ושוב כמה שצריך ועוד בסוף העונה הם יצחקו על האוהדים שלנו ש"שמחו" כשלהם ירדה נקודה ויגידו מה אתם רוצים לכולם הורידו

באמת. כמה שאני שונא את הכדורגל כאן. הכל עדיף מהמצב עכשיו. הכל. 

אין דבר בעולם שלא הייתי עושה בשביל לחשוף את כל המערכת החולה כאן ולסיים עם כל השחיתות והפארסה הזאת שנקראת כדורגל ישראלי. גועל נפש.

אם יש לך משהו קונקרטי שווה לבדוק מול חיים לוינסון.

עם כל כמה שאני לא מתחבר לבן אדם עושה רושם של מישהו עם ביצים שלא מפחד לדבר

9. לפני11 שעות , מנג'ר יונייטד said:

כל מי שתומך בהפגזת אבוקות - אתם מבינים שמבחינת רוב קברניטי הכדורגל אין שום בעיה שהכדורגל כאן ישוחק מול יציעים ריקים?

זה מה שצריך להיות.

״המוצר״ הזה שווה לתחת עם אצטדיונים ריקים. ראינו בקורונה מה הם היו שווים

הם שוכחים שהקהל צריך לנהל אותם ולא הזכיין כי הזכיין משלם כסף בגלל שיש עניין. אין עניין אין כסף, אין אוהדים אין עניין, ואני שוב מחזיר אתכם למשחקים בקורונה, זה היה עלוב

10. לפני10 שעות , Michael Scofield said:

הבחור התלהב מהחוזה, העלה אתמול סטורי שלו רוכש תיק ונעליים מגוצ׳י

גם ראיתי את זה

ראיתי שהוא מקבל 450K נטו לעונה זה יוצא 37k בחודש נראה לי הוא הוריד שם יותר מחצי משכורת חחחח

11. לפני16 שעות , המכבייה said:

במקרו, מכבי מאד מושקעת וממונפת. אני לא יודע לבודד תקופות ספציפיות, אני לא מרגיש שאנחנו נמנעים מלהוציא כסף. ז'אנר מיטש הקמצן(לא אתה כמובן ולא רוב הפורום הזה), הוא בלתי נסבל ונובורישי במהותו. 

אתמול יצא לי לצלול קצת לראשית ימי השחקן ועד לפירוק שלו (הייתי ילד קטן בזמנו) עם הודעות כאן בפורום וסרטונים, פשוט הזוי איפה היינו אז ואיפה היום

אני מתקשה להאמין שאנשים שחוו אז את התקופה הזו מדברים ככה

12. 13 דקות לפני, itanar said:

אתה מגזים, לקחנו אליפויות עם שחקנים יותר גרועים מהביטונים.

יש סגל חזק, צוות אימון וניהול איכותי.

אני שומע את זה שלוש שנים

אני לא חושב שאחרי 3 שנים בלי אליפות יש מקום בכלל להטיל ספק בעמדות בסגל במקום להתאבד ולסגור מה שצריך

נניח ולא ישחק, בשביל זה הבאת זר 6?

נניח וישחק, זה מסנדל אותך עם ביטון את ביטון ואני לא היחיד כאן שראה את מכבי בשנתיים האחרונות

למה שוער כשאתה צריך עשר דחוף? ואם קיקו בעשר תסמוך על דוידה/ יוני ולמילסון אין גיבוי לאליפות אפריקה

לא סומך על דן ביטון גם אם מחר בבוקר יעשה סללום מחצי מגרש.

13. זה לא משנה זה עדיין משאיר אותנו עם דן ביטו ב10 וניר ביטון ברוטציה של בלם

בעונה ארוכה אי אפשר להסתיר חורים כאלה בסגל, זה יתפוצץ לנו בפנים ואני מקווה מאוד שאני טועה

19 דקות לפני, itanar said:

קצת אופטימיות, מכבי עובדים, רעבים ורוצים לשפר.

השוער לא יקר ועם חוזה קצר, אם לא יהיה טוב לא ישחק אם יהיה טוב ישחק. אין שום מחויבות לפתוח איתו.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.