Jump to content

John Florence

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by John Florence

1. בואו נקים פירמה ארגנטינאית ב11 עם כמה שיותר דוברי ספרדית ואז נוכל להנות מעידוד ארגנטינאי למכבי ששם 10-0 לליגה בשירים
  2. הפורטה שלו זה מסירות לעומק ואין אחד במכבי שרץ לעומק! זה מה שאני מנסה להגיד. מעבר לזה, למי ימסור על 40 מטר לשטח? לערן? ואני לא מדבר על ההתנהגות שלו, זה לא צריך לקרות נקודה
  3. מכבי כקבוצה צריכה בדחיפות שחקנים בעמדות אחרות מה הקשר שועה
  4. מושלם. רק חסר לסיים את זה עם ״ציינו גורמים במועדון״
  5. מה עם אור יצחק יש פוטנציאל? לא יכול להיות שוער שני אפילו ולשחק כמה משחקים בעונה?
  6. גיא מזרחי עוד יתן עונה גדולה ואני אקפיץ את ההודעה הזו. עוקב אחריו כמעט 3 שנים ואני לא מבין למה הוא לא פה כבר קודם
  7. כן זה נחמד והכל רק שאם תשמע את יוני מדבר על העמדה הכי מועדפת שלו אתה תשמע שהיא… חלוץ שני. (הראיון האחרון שלו בפודיום מוזמן להקשיב) אם היה מספיק טוב לדעתי גם היה לוקח את המקום של יובה כשהיה בכושר פחות טוב
  8. המהלך של חיפה מזכיר לי את ההחלטה של מיץ׳ שאפשר לסמוך על האנשים מבפנים להוביל את מכבי להצלחה אחרי שריסקנו את הליגה עם איביץ. בכר בתפקיד איביץ כאן, הלוואי וזה מסמן את תחילת הנפילה שלהם כי המחשבה ש״המערכת״ תסתדר למרות שפאקינג מסאיי דגו יהיה המאמן זה המקבילה ליצחקי ותמם יובילו אותנו לאליפויות אחרי איביץ.
  9. איפה לעזאזל ב2023 אני יכול לראות סרט באינטרנט עם כתוביות בעברית? הפכתי את כל העולם כולל אפל טיוי או אמזון פריים וגם אתרים לא חוקיים ואין סרטים שאני מחפש. Margin call לדוגמא לא קיים בשום פלטפורמה ואין בשום מקום
  10. ילה חוס איש מקצוע מעולה לפי מה שהבנתי הלוואי ויגיע לנוער. הבנתי שעזב בגלל תפקיד אחר באירופה
  11. איך שלא תהפוך את זה הנטייה לאופטימיות גוברת. הרגע פורסם שיצחקי התפטר עוד בפברואר וגולדהאר ביקש ממנו להמתין. אני רוצה לשער שהם התחילו לחפש לו מחליף כבר אז או לפחות בן ידע מאז שהוא בא והתחיל לבנות בראש רעיונות. קשה לי להיות אופטימי בעיניים עצומות אבל יש סיבה לחייך קצת
  12. דחדצדלשצדלדחדחגחג ישששששש יששששששש
  13. זו גם לא באמת סטטיסטיקה שאפשר לסמוך עליה, אין זיכרון אירועים בכדורגל בין אירועים של שושלת אליפויות של קבוצות. משמע, כל שנה ההסתברויות הן חדשות ואין קשר למאורעות עבר. (סורי על החפירה אני רואה את זה הרבה והייתי חייב להתבטא פעם אחת בנושא)
  14. נושא מיותר כל עוד יצחקי הוא זה שמביא את הזרים
  15. לא רואה מאמנים ברמת קראסטיץ או רבש מצליחים שם או בכל קבוצה גדולה אחרת.
  16. אני סקפטי בנוגע לעזיבה של בכר ולא תולה שום הצלחה של מכבי בכישלון שלהם או של קבוצה אחרת כל עוד לא יהיה פה שינוי ארגוני. עם זאת, במידה ויעזוב ההתפתחויות בחיפה יהיו מעניינות מאוד בשל החוסר באיכות מקומית. אף אחד לא יודע מה טיב המאמנים שאלברמן יכול להביא וזה בהחלט יכול ללכת לסחרור מקצועי.
  17. לפני שבועיים פיבן היה פה הכי טוב בסגל, מדהים איך שורפים על משחק. לגבי כל השאר שרשמת מסכים בהחלט.
  18. עוד עונה ועוד עונה… אנחנו כבר 3 ברצף של חיפה, מתי נתעורר? כשהם יעשו 6 ברצף ויתקרבו אלינו עוד?
  19. לא יכלת לתאר טוב יותר. כמובן שמועות שמלוות את החלון בווינגר זר שאחרי שנתיים סוף סוף יגיע רק כדי שנגיע לסוף החלון ונראה שמרחו אותנו שנה שלישית ברצף
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.