Jump to content

John Florence

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by John Florence

1. אני חושב שזו הכותרת הכי הפוכה שיש ממה שקורה כאן בפועל בקיץ
  2. אם אנחנו שואפים להיות ברמת בתים אנחנו צריכים לעבור אותם בלי בעיה
  3. אם כבר יש לנו נושא שלם ומסודר על העונה שעברה שווה לערוך וכולנו נפיץ ברשתות
  4. מישהו יודע איך אני יכול לראות את המשחק המלא אם אין לי את הערוץ?
  5. היה נדרש פודקאסט חברים על מכבי, אאזין
  6. חחחחחח זה כולה משחק אימון בוחנים הרכבים אתה תראה אותו מספיק, מה אתה יכול להסיק מזה
  7. מבחינת מנג׳ר- הצוות חיפש כנף עם רגל לקו שיהיה לו דריבל טוב ויוכל ליצור, פחות הווינגר- חלוץ שני שמסיים עם תנועות לעומק ככה, ואם ככה המקרה- הפרופיל שלו מצויין + לליגה הישראלית
  8. לא מאמין שיש מגן ימני וכנף לפני המחנה עם צוות סגור וואו בן אתה ענקקקק
  9. איפה מוצאים תקציר? חיפשתי בכאן 11 ושאר באתרים אין כלום
  10. אני באמת לא יודע מה אני חושב על המינוי הזה אבל יש כמה פלוסים על המינוסים: - הוא לא קראנקה - הוא צעיר ורעב, ציינו פה בעבר את ההחלטות שלו שהוא תמיד חיפש אתגר וזה אומר שהוא לא שבע כמו קראנקה. אם משהו לא עובד רוצה להאמין שיהיה קשוב ויגיב, יזום וישנה
  11. תורגמן הוא שחקן כנף שבגלל המשחק גוף שלו מיקומו אותו כ9. הוא יותר כנף מ9, אם כבר זה אלתור לשים אותו חלוץ מה גם שהיכולות החזקות שלו זה הפריצה עם הדריבל, תנועה ללא כדור ופחות לשחק על מטר וחצי ברחבה. תן לו כנף שהוא חצי חלוץ עם תנועות עומק והוא יפרח
  12. תורגמן הוא שחקן כנף שבגלל המשחק גוף שלו מיקומו אותו כ9. הוא יותר כנף מ9, אם כבר זה אלתור לשים אותו חלוץ
  13. זה הקיץ הכי טוב לצחוק על חיפה שהיה לנו כאוהדי מכבי בשנים האחרונות אם לא בעשור האחרון ואני לא נהנה אפילו לשנייה בגלל קארנקה כוס עמק
  14. מהלך סוויר שהרבה זמן לא ראינו
  15. אחי אתה ברדיו חיפה א. ברור שהם לא מבינים כדורגל ב. ברור שהם ילכו לך על הראש ולא יבקרו את עצמם
  16. אמנם אני לא חושב שייגמר באליפות אבל כן רואה אותם לנוכח המצב אצלנו ואצל בש וחיפה שיסיימו טופ 4, ההבדל בנינו ב2012 לבניהם זה איכות האנשים והתקציב אבל שים לב: -אף אחד לא ידע כלום על ההחתמות שלהם והם עובדים בשקט -יצאו ממעגל המימרים -רודריגז אחלה החתמה בשבילם -האמריקאים הם אנשי מקצוע
  17. תורגמן לא 9 אלא שחקן קו תורגמן לא 9 אלא שחקן קו תורגמן לא 9 אלא שחקן קו תורגמן לא 9 אלא שחקן קו
  18. מרגיש שהפועל עושים את הקיץ של גורדי ב12/13 מקווה שזה לא ייגמר אותו הדבר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.