Jump to content

Emmanuel

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. איך מתנתקים מכל החרא האקטואלי והחדשותי? אני מנסה להחזיר את השקט לחיים שלי כי כל הזבל הזה זורם פה בעורקים ואי אפשר להתחמק מזה. לא רואה חדשות לא נכנס לאתרי חדשות באופן יזום ועדיין איכשהו כל הזבל הזה מגיע אליי יש דרך לקבל קצת שקט?
  2. הגישה עם הנבחרת היא פשוט״ננסה, מקסימום נצליח״ וככה לא מתאכזבים
  3. אבי ממתי ההיגיון שורץ במדינת ישראל? הוא נגמר כשנתנו לדרעי הגנב להיות שר או בעוד אלף ואחת אבסורדים הזויים שהבדיחה בהם על חשבוננו וכבר שכחתי אותם מרוב שקרו ככ הרבה. לא יקרה, ידפדפו את זה הלאה כמו כל דבר מקומם. אנחנו העם הכי פראייר בעולם, עלק לא פריירים.
  4. אחת התגובות היותר תבונתיות שראיתי בנושא. תודה רבה לך סוף סוף מישהו רגע דואג לעשות זום אאוט ולהסתכל מלמעלה על כל הטירוף הזה
  5. מצחיקים אותי האנשים שעדיין בדיון של ימין או שמאל כאילו אנחנו ב95׳. הנושא של מדינה פלסטינאית לא על השולחן, וכל עניין הסיפוח הזה היה לא יותר מפארסה. מריצים עליכם בדיחה, מתדלקים אתכם מכל הצדדים ואתם פותחים את הפה ושותים את זה, בזמן שכל אחד שם במשכן המכובד יושב על ועדות בורקסים ומעביר עוד איזו תקנה מתחת לרדאר שטתיב עם קבוצת הלחץ שלו, ומתסיס קצת אל עבר המחנה השני כדי לקנות עוד זמן בכנסת. תתעררו, אף אחד אבל אף אחד לא שם עליכם זין. פשוט ככה. לא אכפת להם אם אתם ימין או שמאל. לא אכפת. 120 חכים ש99 אחוז מהם דואגים אך ורק לאינטרסים של עצמם. זה לא מחנה הימין או השמאל שלא קיימים כבר בפועל אלא רק על הנייר,
  6. רק לא למהר לעשות יש קראקוב. חכו לדרג 4. וחייב רכש חייב
  7. Muchachosssss traigan vino juega la acadeeeee למה הפסקנו לשיר אותו אלוהים שירים ארגנטינאים זה הדבר הכי מדהים שיש. כשהייתי במשחק של בוקה אהובתי שרנו את אותו שיר ברצף ומפעם לפעם זה נהיה הרבה יותר כיף כי אלו שירים מחזוריים. דחוף להכניס עוד שירים ארגנטינאים, אם צריכים עזרה בלמצוא לחנים אשמח לעזור, אני חי כדורגל ארגטינאי
  8. סגור, תודה רבה חבר
  9. תשמע, קודם כל אתה מלך! תודה רבה. ארד כנראה מהאסוס. הכיוון יהיה לנובו או הhp הזה. איזה דגם זה הדגל של לנובו? ועוד מעט יהיה לי איך להביא מאילת, זה עוזר?
  10. אייפד לא בא בחשבון כי אני צריך את התוכנת מסחר בגרסה מלאה לא כאפליקציה, אבל הסרפס פרו הוא החלום הרטוב שלי, השאלה עד כמה זה כדאי לקנות יד 2? אפשר את חוות דעתך על היוגה שהייתה לך? תודה רבה על העזרה.
  11. לנתח איתו גרפים, יש לי תוכנת ציור שמתמש בה ולכן הטאצ׳ הוא חשוב מאוד. אקסלים וריבוי משימות, מסחר בשוק ההון, אולי לימודים בעתיד. הרבה קבצים מניח. יש פה כמה שמתלבט, הלבט העיקרי שלי הוא בעיקר בגודל המסך בין 14 ל15, אני מעדיף מסך כמה שיותר גדול כי אצטרך מקום על המסך. 1. https://eilat.payngo.co.il/computers-pcs/computing-gaming/laptops/259104.html 2. https://www.zap.co.il/compmodels.aspx?modelid=1055353 3. https://ksp.co.il/mob/item/111700 - הוא 15 אינץ׳
  12. מחפש לפטופ 2 in 1, חשוב לי שיהיה מעבד i5 לפחות (כבר עשיתי סקר שוק בטווח המחירים זה המעבד הכי טוב שאוכל להרשות לעצמי), מסך 15 אינץ׳, ואת כל שאר הדברים הסטנדרטים ssd וכד׳. כבר גיששתי ושמתי עין על אחד הדגמים של hp pavilion שמגיע גם עם כרטיס מסך של נווידיה, מישהו מכיר? בנוסף, יצא למישהו לעבוד עם המיקרוסוםט סורפייס פרו? עם דגש למעבד של הi3 שלהם? עד 3500 שח, חודש הבא יש לי מישהו באילת אז אולי זה עוזר+חבר צהוב. תודה רבה רבה
  13. מי יש לך דוגמאות לקבוצות דרג 4 שצפויות להיות העונה באלופות כדי לסבר את האוזן?
  14. וואו אבי סטרול... משום מה תמיד הוא וקלמי סבן הזכירו לי אחד את השני בתור ילד
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.