Jump to content

Emmanuel

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. מצחיק אותי שעדיין יש קומוניסטים פר אקסלנס ב2020, חשבתי שהדבר הזה כבר ייעלם אבל כנראה שתמיד יש כמה נערי הפועל שרוצים להרגיש קצת מורדים כי זה ״קול״ להיות נגד הממסד הקפיטליסטי המרושע
  2. משהו בין שמואל וילוז׳ני למתי כספי
  3. נטו פרילנסר בשעות הפנויות לפרוייקטים קטנים
  4. זה באמת מעניין. מישהו שבקיא בתחום יכול להרחיב או לרשום את דעתו בנושא הזה?
  5. בלי שום קשר לשאלה שנשאלה, האם יש הכנסה נוספת (צידית) כמפתח אתרים? מישהו באמת שמע על אדם שעושה מזה כסף מהצד או שזו הנפצה שמסתובבת?
  6. מעניין מאוד מה שקורה עם אינטל, הם ממש נעים לקראת צומת ממשית- בטח כשהטכנולוגיה של העשור הבא הוא בינה מלאכותית. מעניין אם הם ייעשו מהלכים יוצאי דופן או שנקבל פה IBM 2
  7. תודה רבה על מגוון התשובות חברה, זה באמת עוזר. אתם מאמינים בזה שאומרים שצריך לעשות תואר לא משנה מה (לאו דווקא בגילי (22) אלא אפילו עוד כמה שנים) כי זה רשת בטחון? לא נוצרה מעין ״אינפלציה״ של תארים בארץ ואז בתאכלס אולי יהיה עדיף להשקיע את השנים והכסף במסלול אחר?
  8. המנהל הרפואי של מודרנה מכר את המניות שלו בגובה של 1.5 מיליון דולר...
  9. לגבי כל העניין של ההשמה, לפי מה שהבנתי מכללות כמו שציינתי למעלה מתחייבות להשמה, מה אתם חושבים על זה? אגב, לא מכוון ליותר מידי גבוה כרגע בהייטק. רק כדי להחליף את העבודה הנוכחית שלי שהיא עבודה רגילה של בן גילי. יש לי חבר טוב שעובד בסיסקו נטו על מה שעשה בצבא (והוא היה משהו מונפץ בצריפין בלי קורס או משהו) ועושה אחלה משכורת. זה כשלב ביניים לטווח קצר של שנה שנתיים הקרובות כי תואר לא בא בחשבון כרגע
  10. חייבים לעצור את כל הטירוף הקיצוני הזה כאן משני הצדדים לפני שיקרה כאן משהו...הבעיה היא שאנחנו כעם יותר מידי מפולגים
  11. לכל מי שלא ראה את כסף מלוכלך עם דגש על הפרק על וולס פארגו, מומלץ
  12. תראה בסדרות, עונה מעולה
  13. טוב כמובן שהכותרת כללית מידי (מי שרוצה להכניס בדיחה על כללים חסרי זהות, מוזמן באהבה), אבל בעקרון אני מכוון לקחת קורס בתחום הfull stack או qa בדיקת תוכנה ואוטומציה. אני עדיין מברר על תחומים אחרים אבל כולם יהיו תחת המקשה של ההייטק עם שאיפה כמובן להשתלב בתעשייה בסופו של דבר. יש כאן אנשים שעשו קורס דומה או אחר בהאקר, נט פור יו (המדלגים) או כל מכללה אחרת והצליחו להשתלב בתעשייה? בכללי אשמח לשמוע מאנשים בתעשייה,מאנשים שעברו קורסים דומים, ועל המכללות עצמן, תודה!
  14. התחלתי לאחרונה ללמוד באופן עצמאי ומסודר על מסחר בשוק ההון. מכיוון למסחר יומי אני כרגע שיניתי את הדעה ומכוון יותר לסווינג כשאסיים ללמוד. א. האם אני עושה בשכל? ב. אני בן 22 ויש לי סכום כסף באזור ה15K שאני מוכן להשקיע. (בלי קשר למסחר העתידי על מניות). אשמח לקבל פה עצה איפה כדאי להשקיע את אותו סכום לטווח בינוני? (לא תכנית לעשור עכשיו). חשבתי על קרן נאמנות כלשהיא מחקה מדד או פשוט על איזו תעודת סל מחקה מדד
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.