Jump to content

John Florence

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. אני היחיד שכבר יומיים מסתובב בבית ושר לעצמו יוריסססס יוריססססס יוריססססס?
  2. אני אופתע אפילו יותר מהחזרה של איביץ אם יגיע
  3. מה אני מצפה ממאמן ברמה של מכבי: שישתמש בסגל- לרוב למכבי יש את הסגל הראשון/ השני באיכותו בליגה- תשמש בו רוטציה- מכבי משחקת ב3 מפעלים אתה לא יכול לרוץ עם הרכב אחד כל השנה יוזמה- עוד לפני המשחק תתכונן ליריבה, תשחק על חולשות שלה אימון- תבניות, שחקנים שיודעים מה הם עושים תגובה- רואה שמשהו הולך נגדך תוך כדי המשחק? תחשוב כמאמן כדורגל, תשחק שחמט ותגיב. אל תשאר קפוא. בכל אלו קין לוקה, בכל אלו פטריק לקה. הריצה שהייתה לנו נבעה מכוח האנרציה ואני בספק שהוא יכול להוציא אותנו.
  4. אם בשנתיים האחרונות הוא נתן לך כמות יפה של גולים + ביצים עם מאמנים שלא הוציאו ממנו 100% (כולל איביץ) מה יקרה או היה קורה עם מאמן כמו בכר שיודע להבליט חוזקות? ברור שכן. ערן לא אשם שההגנה שלך בדיחה, שהמגנים שלך חלשים ולא תורמים למשחק, שהמאמן שלך שוחק את השחקנים, שאתה משחק עם 2 זרים או שהביאו שוער זר. תשפר את זה לפני ערן
  5. סדר בבלגן: זהבי- לא אשם. מלכתחילה הוא זה ששם 11 גולים והיה לו חלק ענק בריצה היפה שלנו עד כה. היכולת ירודה בגלל קין ששוחק אותו. תנחומיי על ערן שמבזבז את השלוש שנים האחרונות שלו עם מאמנים שלא יודעים להוציא ממנו 10%. במקום שנרווח עם מגנים שמכניסים עומק בקו רחבה, במקום שערן יגור ברחבה ויעשה רק את התנועה החוצה לבעוט הוא כבר שנתיים דופק ספרינטים. קין- אשם, מאמן מקובע, עצם זה שגילינו את הבלוף ואנחנו עוד איכשהוא תחרותיים עד כה מעיד על התרומה של זהבי. מיץ- לא עייף ולא נעליים, 3 מיליון אירו בשבוע זה לא עייפות. הנהלה - הזיונים בבית הדין והרפיסות מול השופטים- אשמתם, העיכוב ברכש- אשמת גק. אין אשם אחד, אבל זה בטח לא ערן.
  6. אני רוצה להאמין שדור ערן ויוריס פתחו כי היה שבוע מנוחה והם זכו לנוח יותר מקווה שאני לא משקר לעצמי, חייב ניצחון
  7. ברור שלוקח את בכר אם קין עוזב איזו שאלה אני חי בפורום הזה גם אם אני לא מגיב וזכור לי טוב מאוד כל הרנטים בשלוש שנים האחרונות שלנו על זה שאין יציבות וכל חצי שנה אנחנו מחליפים מאמן (גם כשאיביץ בא) אם בכר מגיע שנה הבאה יש פה סיכוי של 85-95% לקחת 4 ברצף גם כל הדיבורים האלה על אוברייטד אחרי שלקח עלינו 6 אליפויות מזכירים לי ערסים שמדברים מלוכלך על בחורה אחרי דחייה, come on
  8. מישהו שמע שמדברים על זה יום אחרי? משהו? שליטה בתקשורת ברמת הצפון קוריאה
  9. עוד דרבי אחד וזהו. מזל שאין יותר סיבוב שלישי ואנחנו לא בפלייאוף העליון ————- די נו נמאס לי מהדבר החרא הזה שנקרא לאהוד הפועל ————- לכל האפסים האלו שהפכו והופכים את הפועל לבדיחה שהיא כרגע מגיע עונש קשה , אשכרה אנחנו מתחננים לתיקון מול מכבי כאילו מדובר בברצלונה מינימום אין מדור בגיהינום שיכול להכיל את החלאות האלו והניסנובים בראש הרשימה בגאון —————- העיקר רצו לא לשחרר ולהחתים כדי להשיג את המענק של שלושה מיליון והרווחנו את אזוגי ואת המנופף והמשוטט הלאומי אני חושש שלא אזכה לראות ניצחון בדרבי עוד בחיי ואני עדיין לא בעשור השלישי , לפחות יש כדורסל —————— מה שהולך לבוא עכשיו שבר אותי מצחוק נערות ליווי באדום. ————————— אני מבין שהשחקנים התחילו לעבור במחלקת המדיה, צלמים אחד אחד וואלק בלי הניסנובים היום הם מכבי יפו
  10. על מה אתם מדברים הציטוטים מהשדים זה פרייסלס. אתמול אחרי המשחק לעבור נושא נושא לפני ואחרי עם שאכטה היה משול ל4 אורגזמות ממליץ באופן חד פעמי ובתנאי שאתם מתקלחים עם כלור אחרי זה להכנס לפורום שלהם, היום ספציפית
  11. מה עשו מכבי לפשכה? לא רוצה להכנס לספרוט 5
  12. דה פאק מה זאת אומרת אומר נותח מתי הספיקו חחחחח למה הכל במכבי סגור כמו המוסד אתמול חשבתי שמחכים לעוד צילום בכלל
  13. לא זכורות לי אבוקות בכמויות ובתדירות כשהיו פריסות. אני זוכר שכשהתחילו להפסיק לאשר פריסות האבוקות גדלו גם כאלנטרנטיבה וגם כמחאה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.