Jump to content

קוואזימודו

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. אם היה נגמר 0-2 או 0-3 מישהו היה מופתע? לא היינו שווים גול אחד אפילו אפשר לעודד את הקבוצה ולהיות ביקורתי במקביל
  2. טרול ירוק אהה? למעלה מעשור שאני כבר הפסקתי עם המלחמות להוכיח מי אוהד ומי לא שורה תחתונה, איבדנו יתרון משמעותי
  3. סבבה, אני טרול עלוב אשמח לאכול את הכובע, הקבוצה מאבדת נקודות כשהיא חייבת לנצח
  4. בכר לקח אליפות? מה שווים אחוזי ההצלחה אם במשחקים החשובים אתה עושה במכנסיים
  5. כן, אחוזי הצלחה מול קבוצות חלשות אם אתה לא מסוגל לנצח את חיפה בבית - אתה לא שווה אליפות בסמי אתה בטוח לא פייבוריט
  6. צריך להגיד את האמת זהבי לא יכול סחוב את הקבוצה בגיל 37 הוא לא יכול להיות, ואסור שיהיה הברומטר של מכבי אפשר לספוג, לגיטימי, אבל לא היינו קרובים להכניס חצי גול יש להפסיד ויש להפסיד המשחק היום היה נקודת שפל אי אפשר לקחת אליפות ככה
  7. חרא של קבוצה שינצחו את בני ריינה ואשדוד עד מחר אין כדורגל!
  8. לא מסכנים את השער אפשר להגן וללחוץ כמה שרוצים בשורה התחתונה אנחנו לא מאיימים עליהם דל״פ: חיזוק להתקפה, חלוץ!
  9. ברים בתל אביב שמשדרים את המשחק? חוץ מהפרלה שאם לא מגיעים שעתיים לפני עומדים על המדרכה ורואים חצי מסך
  10. https://sportshub.stream/event/gеnt_mассаbі_tеl_аvіv_156773404/
  11. תעודת עניות לחברה הישראלית, אנחנו מקדשים אלימות בשגרה, לתפיסתי זה העניין.. אבל זה דיון אחר. תרבות האולטראס (על היבטיה השליליים) יכולה להתקיים בסביבה שמאפשרת לה. המשטרה הכושלת זה הסימפטום, לא המחלה.
  12. במבחן התוצאה מי ששילם את המחיר זה הקהל הרחב, במיוחד אחרי מה שקרה בבלומפילד רק כמה ימים לפני, הפקת לקחים? האמנם? לדעתי אנחנו מתמודדים עם מדיניות של זלזול מוחלט. שתועיל בטובה משטרת ישראל לטפל באנשים הרלוונטים מבלי לפגוע בעשרות אלפי אנשים אחרים. ובעניין תעודות הזהות, לכאורה זה באמת טריוויאלי, אבל תסכים שיש פה מדרון חלקלק?
  13. אתה לא יכול יכול להעניש ציבור שלם של אוהדים בגלל מספר פורעי חוק, נקודה. תצבע את המשפט הזה באיזה צבע של קבוצה שאתה רוצה, או קבוצת מיעוט כזו או אחרת, השורה התחתונה היא שזו ענישה קולקטיבית פר אקסלנס. אני מניח שכשסוגרים את שער 11 אתה לא אומר לעצמך ״וואלה, שער 11 זה שער שכולם שם חוליגנים ולכן בגלל כוס, מצית או אבוקה מגיע ש-5000 איש ישבו בבית״.
  14. האקט לשם עצמו מבורך! זה לא משנה אם זה אנחנו, הפועל, בית״ר או פחיפה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.