Jump to content

NewGeneration

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by NewGeneration

1. אל תשקר באבי, הסייען טרור כבר ב1995 כיו"ר האופוזציה שיתף פעולה עם הערבים בהצבעה משותפת איתם נגד ההחלטה של רבין על הפקעת אדמות במזרח ירושלים. ואף אחד לא הולך לשים את המושתפת בממשלה, הם רק אצבעות לפעולה כירורגית להסרת נתניהו, אחרי שזה יקרה כל אחד יוכל להצטרף לממשלת המיעוט-חירום והמשותפת כבר יהפכו ללא רלוונטים אם אתה כועס על ה"דיל" זה משהו אחר, אין מה לכעוס, כמו שכבר הדגמתי לך הסייען כבר יצר בעבר תקדימים של שיתופי פעולה עם הערבים, זה לא משהו שצריך לרגש אותך במיוחד ואני לא מבין את הדיסוננס המצחיק שנוצר פה, אם הרשימה המשותפת צריכים להיות כל כך מצורעים, אז למה הסייען אף פעם לא הטיל עליהם חרם? איך הוא הגיע בכלל לסיטואציה שהוא מצטלם בכזו נינוחות עם ה"תומכי טרור"??? בקיצור לנסות להפוך את זה לשחור או לבן, זו המטרה של הסייען ותומכיו, אבל זה לא יעזור, הרכבת כבר יצאה מהתחנה, יותר ויותר אנשים מתחילים להבין שההסתייעות במשותפת היא לצורך פעולה כירורגית וחד פעמית שעדיפה מהמצב של הישארותו של הנאשם בפלילים על כיסא רה"מ
  2. אם זו השפה שאתה מבין ורוצה תפאדל אתה מוצץ גדול של סייען הטרור מס' 1 בארץ ששיחרר 1,000 מחבלים שחזרו לפגע ורצחו 6 יהודים יקרים, קורבנות שרשומים על שם הסייען הפחדן שעשה עסקה בשביל להציל את התחת שלו אחרי שראה שמחאת המיליון עוד שנייה שולחת אותו לפנסיה מוקדמת בקיסריה אתה מוצץ גדול של סייען הטרור מס' 1 בארץ שכבר במשך יותר מעשור מתדלק ומחמש באופן ישיר את ארגון הטרור חמאס שכבר הפך בזכותו לצבא דה-פקטו, הניה מוסר תודה לסייען ולתומכיו אתה מוצץ גדול של סייען הטרור מס' 1 בארץ שמכרסם בזכותו של העם היהודי על ארץ ישראל ונותן לערבים לגיטמציה לכבוש אותנו מבפנים. נותן להם היתרים לבנות בשטחי C ומנגד מפנה יהודים, סוגר דילים עם הירדנים;מוסר שטחים ומבטיח להם שלא יהיה שום סיפוח ביהודה ושומרון, התנחלות לא חוקית של יהודים מפנה מיידית, התנחלות לא חוקית של ערבים- גם אחרי אישור בג"ץ לפינוי עדיין מסרב בתוקף לפנות אתה מוצץ גדול של סייען הטרור מס' 1 בארץ שויתר דה-פאקטו על הריבונות בהר הבית, המקום הכי קדוש לעם היהודי(זה לא מפריע לתומכיו של הסייען שמיילליים שעוד שנייה "המדינה היהודית נעלמת") אתה מוצץ גדול של סייען הטרור מס' 1 בארץ שהמשנה הסדורה שלו זה חמאסתן 2 במדינת ישראל במסווה של "ישות פלסטנית" "אוטונומיה מפורזת" זה גם מה שהסייען הקודם שהלך לעולמו הבטיח לנו בעזה, כולנו רואים איך זה נגמר וזה ממשיך וממשיך וממשיך, אין רגע אחד בקריירה הפוליטית של הסייען שהוא במשירין או בעקיפין לא סייע לאויב, זה כל כך הדהים אותי שאפילו כשהוא היה בתחילת דרכו באופזיציה הוא כבר אז התחיל עם הפעולות החבלניות שלו, ותנחשו עם מי הוא שיתף פעולה??? כן, כן, עם המפלגות הערביות, אותם תומכי טרור שהביבסטים כאן כל כך מתפחלצים מהם https://knesset.gov.il/tql/knesset_new/knesset14/HTML_27_03_2012_06-21-01-PM/19950522@19950522007@007.html
  3. אילוסטרציה של hen34 במציאות
  4. מבחינתי שתחזיק חצי שנה, העיקר שבזמן הזה יעבירו חוק נגד האפשרות להטיל את הרכבת הממשלה על נאשם בפלילים, ושלום על ישראל, אחרי זה כבר לא משנה איזה מפלגת מרכז-שמאל תשלוט אם זה הליכוד או כחול-לבן, העיקר שהמנהיג יהיה נקי כפיים
  5. לא יודע אם גנץ יתן או לא, לא הצבעתי לגנץ, אבל מה שבטוח שכרגע ראש הממשלה שלי הולך נגד בני עמי ותומך בעקיפין בשלטון החמאס, בשעת חירום של לחימה איימן עודה יכול לעשות חמוצים, אתה מספר לי שביבי ה"ימין חזק" ישתף פעולה עם האויב בזמן מלחמה???
  6. הערב רב זה הסייען מבלפור שמדי חודש מעביר מיליוני דולרים לחמאס דרך הBFF קטאר
  7. מה קרה ביביסטים? לא אמרתם שיש "מצב חירום" וטוב שנתניהו הגדול השבית את המדינה? אז הנה לכם מצב חירום אמיתי, הולכים להקים ממשלת חירום עם המשותפת, אין ברירה במצבי חירום לא בוררים יותר מדי וסותמים את האף
  8. שלח את הפאפי אוחנה לדחות לו את המשפט, הזיה, כמו ששבתי ואמרתי כאן כל הזמן רודן, ושלא יבלבלו כאן את המוח, אנחנו לא איטליה שהוירוס יצא מכלל שליטה ואין ברירה כמוצא אחרון להטיל סגר, הקבוצת סיכון היחידה לוירוס זה אנשים מעל גיל 60, היה פשוט יותר לשים אותם בבידוד לחודש מאשר להשתיק עכשיו את המדינה למי יודע כמה זמן, מבחינת הרודן כמה שיותר זמן המדינה משובתת ככה יותר סיכוי להינצל מהמשפט ולהישאר על הכיסא בבלפור
  9. הפעם האחרונה שביבי קיבל את המנדט מהעם היה ב2015, הממשלה מתפקדת כבר שנה וחצי רק מתוקף חוק "רציפות הממשלה", אין לה אמון מהעם ולראיה כבר 2 מערכות בחירות רצופות רה"מ המכהן לא מצליח להשביע ממשלה חדשה. ותבין, המהות ונקיון הכפיים מעניינים אותי יותר מהפרסונה, לא באמת אכפת לי מי האיש שיחליף את נתניהו, אם הסיפור של גנץ גמור או לא, כל מה שאני ורוב אזרחי ישראל רוצים זה שלא יהיה לנו רודן על כיסא רה"מ
  10. טוב לפחות אתה מודה שבחלק מהמקרים כן היו סיכומים, ובחלק שלא נוח לך פשוט החלטת לקטלג את זה כ"שקר" או כ"משהו מינורי ולא רלוונטי". אז יפה קרישי, אנחנו מתקדמים, ביבי שיתף פעולה עם הערבים, גנץ מתכוון לפי הפרסומים ללכת עם זה צעד קדימה, אל תיבהל, לא כמה צעדים קדימה, רק צעד אחד, תמיכה מבחוץ, זה לא "ממשלה עם ערבים" אין להם תפקידים, אין להם סיי, הרודן סתם מפחיד אותכם, אתה זוכר בשביל עסקה טובה עם הפרקליטות הוא צריך להישאר דבוק לכיסא בבלפור, אז מה לא עושים בשביל זה. גם אם בתסריט האימים שהרודן מפחיד אותכם שהערבים יאיימו על גנץ בהפלת ממשלה כשהוא יקח החלטות בטחוניות שהם לא יאהבו, הרי אם באמת המדינה כל כך חשובה לביבי הוא הרי ירוץ להתייצב לצד גנץ באותן החלטות בטחוניות וממש לא יתייצב לצד הערבים כשהם יחליטו להפיל ממשלה בגלל צעדים או החלטות שהם לא יאהבו. אתה רואה, אפוקליפסה לא תהיה לנו כאן, מדינת ישראל תמשיך לתפקד ולשגשג גם אם הערבים יצביעו בהצבעה חד פעמית בעד הקמת ממשלה בראשות גנץ
  11. אם היית באמת עוקב אחרי ההודעות שלי היית רואה שלא הזכרתי את השם גנץ יותר מ5 פעמים וגם זה בלחץ מתוך עשרות הודעות שהספקתי לכתוב כאן מאז שנרשמתי לפורום אני אוהד מכבי עם מנוי, אם לא הקורונה בשמחה הייתי נפגש כאן עם הביביסטים ביציע שחושבים שלא יכול להיות שיש כזו תופעה של ימנים שסולדים ומוקיעים את הרודן נתניהו. היה לי חשוב להצטרף כי אני מרגיש שמדינת ישראל נמצאת בשעת חירום שהיא לא הייתה בו מעולם, בפעם הראשונה בהיסטוריה מאז קום המדינה יש לנו ראש ממשלה מכהן עם 3 כתבי אישום, אני חושב שזה צו השעה לכל אדם שרואה עצמו דמוקרט להוקיע ולקרוא תיגר על הסיטואציה הזו שמכתימה את כל הדבר הנפלא שבנינו כאן במדינה. כל יום שהרודן נמצא על הכיסא בזמן שהוא מנהל את תיקיו בבית משפט, זה עוד יום שחור למדינת ישראל, זה שם אותנו בשורה אחת עם מדינות כמו רוסיה וטורקיה, שרוקנו מכל תוכן את המושג דמוקרטיה והפכו את השליט להיות חסין מהכל
  12. פשוט כלימה ובושה מה שאתה חושף לנו כאן, היתכן שכל השנים האלו ראש הממשלה שלנו שיתף פעולה עם כל הגורמים העוינים האלו שציינת?? אין לי מילים טעטע
  13. אז מה אתה רוצה אמרתי שלא מגיע לך כרטיס? תגיד תודה ושתוק שאני מהמיעוט שחושב שבכלל מגיע לך משהו, יש רוב בקרב המנויים נגד חלוקה לבעלי ניקוד גבוה, אז לפני שאתה פונה אלי, סיים איתם ותבוא אלי
  14. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח פריבילג מסריח, באת לכל משחקי החוץ בשנתיים האחרונות? אם לא אז שב בשקט וכנס להגרלה כמו כולם
  15. חחחחחח מה אתה רוצה יא יצור מי פנה אליך
  16. 100 ארגון 500 ניקוד גבוה 1400 הגרלה חדשה לכל משחק ושלום על ישראל
  17. זה יגיע עוד לפני זה לגישור וברור שמכבי תשלם איזה סכום פיצוי או משהו שיהיה מוסכם על שני הצדדים בכל אופן הימור שלי מכבי תלך על מתווה שיצמצם את הפתח לתביעה ותלך על שילוב של 1,000 לבעלי ניקוד גבוה ו1,000 הגרלה למי שהגיע ל100% משחקי בית העונה
  18. אחי אתה כבר כמה שעות מנסה בכוח עם החישובים השגויים האלו, אתה לא רואה שאתה נכשל וכל הדיווחים כבר מתייצבים על 58? מה הקשר בכלל בן גביר? ה20,000 שהצביעו לבן גביר הם הארד קור שנשאר נאמן בין ה85,000 בסבב הקודם, הם היו מעדיפים להצביע למשותפת לפני שהיו מצביעים לסייען נתניהו
  19. אני לא אנבור בארכיון שפטל אבל הוא אמר את זה לפני כמה שבועות בתוכניתו השבועית ברדיו 103FM
  20. אתה סתם קופץ, שפטל בעצמו אומר את זה חרדים = לא ציונים, ערבים = אנטי ציונים. תאהב את זה או שלא, זו האמת.לגבי הקשקוש שלך "בלימוד התורה הם מועילים לעם ישראל יותר מבצבא" זה ויכוח בפני עצמו שאין לי כוח להיכנס אליו, אבל בכללי אני חושב שיש רוב בישראל של אזרחים משלמי מיסים שנגד הפרזיטיות הזו והם לא צריכים שאף אחד "ישמור" עליהם, יש להם צבא וכוחות ביטחון ששומרים עליהם
  21. אחשלי, יהדות התורה וחלק נכבד ממצביעי ש"ס(לא כולם, יודע שיש הרבה מסורתיים מצביעי ש"ס) שלא עושים צבא מתוך אידיאולוגיה = לא ציונים
  22. אם ביבי לא הצליח בפעם השלישית ברציפות להשיג 61, אז זה באמת יום היסטורי, כל הדרכים מובילות את המושחת מחוץ לבלפור, יש מצב אפילו שבג"ץ יתן פוש קטן לזה כשיחסכו לכולנו את המריחות זמן ויודיעו שאי אפשר להטיל את הרכבת הממשלה על נאשם בפלילים
  23. אין לביבי 61 אין לביבי חסינות אין לביבי ממשלה ביבי הולך למשפט עוד שבועיים אבל הייי ביבי קיבל יותר מנדטים מבני גנץ!!&$#&^$*@!!!
  24. 14-15 בהכרח ירחיק את הסיכוי של כל גוש להגיע ל61, כי המשותפת לא תיכנס לאף ממשלה והמקסימום שתעשה זה להימנע בהצבעה בהקמת הממשלה ולא טעניתי שיש 100 אחוז הצבעה במגזר החרדי, אני טוען שהמיצוי שלהם הוא 100%, אין להם מאגר קולות שפתאום התווסף להם מהסבב הקודם, אם תיקח לדוגמא את יהדות התורה תראה שבמשך 5 מערכות הבחירות האחרונות העלייה שלהם תמיד ליניארית בהתאם לגידול הטבעי שיש בין השנים של הבחירות
  25. מה הקשר אופטימי, הערבים נוהרים לקלפיות(הפעם על אמת) ב14 מנדטים למשותפת תם הטקס של ביבי, אין משמעות לאחוזי הצבעה גבוהים בקרב הדתיים, הם לא יותר מ7 מנדטים. אם אתה מתכוון לחרדים, בכל סבב הם במיצוי של קרוב ל100 אחוז מהקולות, באחוז הצבעה כללי דומה לסבב הקודם הם יגדלו במנדט אחד גג בגלל המנדטים העודפים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.