Jump to content

NewGeneration

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by NewGeneration

1. בדוק יצחקי זה אופי של קומבינטור שיודע לערבב את כולם, יעשה הכל כדי להוריד ממנו את האש
  2. הגיע הזמן, חייבים להעיף אותו בהקדם לפני ההכנות לעונה הבאה בקיץ, שלא יחרבן לנו עוד עונה
  3. כל היסודות שקרויף בנה הלכו לזבל, יש לנו שדרת ניהול של הפועל מרמורק, הכל ישראבלוף כל אחד מכסה את התחת של השני כדי לשמור על המשרה, עובדים על מיץ' בעיניים וצוחקים עליו מאחורה הנבלות כולל אנגלידיס ה"איש אמון" שלו
  4. זה הדבר הכי גרוע שאפשר לעשות, העונה גם ככה גמורה, ולפטר עכשיו את קרקנה יקנה ליצחקי שקט תעשייתי ש"הבעיה נפתרה" כשבפועל הוא הבעיה האמיתית
  5. קראתי הכל, למה אתה פשוט לא יכול לרשום כאן איפה יהיו האיזונים והבלמים?
  6. טוב באבא אחרי ששלחת אותי לתמונות של דגלי פלסטין וסרטון של 2 דקות, השתכנעתי שהרפורמה היא מעולה לנו האזרחים. בינתיים כתבתי לך עובדות על מה הרפורמה, ואין לך כל כך מענה
  7. בוא תחכים אותי, אחרי הרפורמה איפה יהיו האיזונים והבלמים של דמוקרטיה מודרנית? בכל דמוקרטיה נורמלית(לא נוסח טורקיה, הונגריה) יש את זה
  8. אתה יכול אולי לרשום בעצמך במקום לשלוח אותי לסרטונים? אתה טוען שאתה ״מבין״ על מה הרפורמה, אז בוא תסביר למה זה טוב לנו, האזרחים, שהממשלה תוכל להעביר כל חוק שתרצה בלי שיוכלו לבקר/לפסול אותו, ואיך כל זה לא יחשב בתור עריצות הרוב?
  9. דיקטטורה. אין בלמים על הרשות המבצעת, כל חוק שהיא רוצה להעביר, היא תעביר, גם אם הוא יפגע בזכויות הפרט. השופטים יבחרו ע״י הממשלה ויהיו המריונטות שלה, מה שיהפוך את המדינה לגן עדן לשחיתויות. אם החרדים ימשיכו לשלוט במוקדי הכוח(והם ימשיכו בגלל הדמוגרפיה), חוסר היכולת לבקר את הממשלה, תהפוך את המדינה שלנו ליותר ויותר דתית ופחות ליברלית, איראן סטייל. זה רק הפן האזרחי, עכשיו תחשוב לבד מה זה יעשה לכלכלה שלנו, איזה בר דעת ירצה להפעיל כאן חממות הייטק במקום חשוך כזה? ולסכן את הפיקדנות שלו במקום שמחר הממשלה יכולה לקחת לו את הכסף בלי שיש מי שיגן עליו בביהמ״ש אם אתה כבר אוהב תמונות, קח תמונה לראות איפה נהיה ביחס לעולם
  10. יואו אמאלה מה ראיתי עכשיו 3 דגלי פלסטין ודגל אנטיפה מתוך קהל של 80 אלף, כמה מוסת וטיפש אפשר להיות כדי לחשוב שעל זה ההפגנה
  11. אחת ההחלטות המושחתות וההזויות שנראו כאן, באירופה ממשיכים לשחק גם עם שלג, אז כאן דוחים בגלל קצת רוח כאילו השחקנים עשויים מסוכר. אין מה לצפות מההנהלה שלנו שתעשה עם זה משהו, אימפוטנטים חסרי יכולת ואמביציה
  12. הדבר הכי פרודוקטיבי שיונתן כהן עשה מאז החזרה שלו לארץ, זה הפרסומת לוולט
  13. משחק גורלי ליוני להראות אם אפשר יהיה לבנות עליו ברוטציה לליגה, אם שוב יחרבן אז באמת שאני כבר לא רואה שום תקווה איתו והוא הראשון שנצטרך להיפרד ממנו הקיץ
  14. בשלב הנוכחי אני גם מתנגד לעסקת טיעון, המושחת מרח את זה כל כך הרבה תוך שגרר מדינה שלמה לתסבוכת שלו, שהצדק היחידי שיעשה זה לנהל את המשפט עד הסוף. הסיסמאות על "יקיר המערכת" לא יעמדו במבחן התוצאה, גם אולמרט ששבר שמאלה והיה מוכן לעשות את כל הויתורים מבחינה מדינית, בסוף סיים בכלא, ככה שמי זה כבר מו"ל של עיתון? כאילו אנחנו חיים בשנות ה80 שידיעות אחרונות הוא כלי התקשרות המשפיע ביותר בישראל, היום הכל מבוזר עם אינספור כלי תקשורת, זה מה שהמושחת כשל להבין עם כל הניסיונות שלו לקבל סיקור אוהד. לגבי התמלולים שקראת, אני בספק שקראת יותר מ10 עמודים, יש מאות עמודים של פרוטוקולים בכל דיון, מה שעשו לך זה שטיפת מוח בנוסח ציפורי
  15. זה נראה כמו אובר דרמטיזציה על אופן ניהול חקירה, שום חקירה משטרתית לעולם לא תהיה אסטית, בסוף השורה התחתונה והחשובה זה הראיות. חבל שבחרת לדקלם את אותם המנטרות של השופרות, חשבתי תבוא תחדש לנו משהו או תתן לנו לפחות את אותם התמלולים ה"מפחידים" שנחשפת אליהם רה"מ בשעתו על פי עד המדינה פילבר, נתן הנחיה להוציא לפועל את העסקה. אילולא התערבותו של המושחת, העסקה לכל הפחות לא הייתה יוצאת לפועל בשלב ההוא(פילבר: "אם נתניהו לא היה מבקש, הייתי אולי מנסה לדחות את אישור העסקה"), בנוסף המחלקה המשפטית של משרד התקשורת דרשה להכניס תנאים לעסקה אבל בגלל התגדות בזק פילבר חיפף את המחלקה המשפטית. ע"פ הראיות שהוצגו בבית המשפט בתיק 4000 נתניהו יורשע בשוחד, אלא אם ישכיל לעשות עסקת טיעון. זה שנתניהו כשל לקבל את התמורה, לא אומרת שהוא לא ניסה, תעשה חיפוש בגוגל ותבין שמבחינה משפטית זה אותו דבר.
  16. שפוך את התמלולים המפחידים האלו שנראה על מה מדובר, בינתיים מה שאותי מפחיד זה שיש מושחת בכיסא ראש ממשלה שנתן הטבות רגולטוריות בשווי 1.8 מילארד שקל כדי לקבל טובות הנאה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.