Jump to content

NewGeneration

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. יפה, אז הפעם יש חותמת סופית שמפלגת הג׳ובים המיץ של הסחלה שנקראת מפלגת הליכוד, הדבר האחרון שעומד לנגד עיניה זה ביטחון אזרחי ישראל. קודם הכיסא הג׳וב, אחרי זה המדינה, ״אבל הם לא הכניסו אותנו לממשלה!!!!״. צו שהם בעצמם תמכו בו במשך 15 שנה בגלל חשיבותו הרבה והממלצה של כל גורמי הביטחון בנחיצותו, פתאום כל אסופת הכלומיניקים הבוגדניים האלו הפכו את עורם והפכו את הצו הלאומי הזה למשחק פוליטי שמשחק בביטחון אזרחי ישראל. הנדל סיכם את זה יפה, ההיסטוריה זוכרת מעשים, לא תירוצים. כמו אז באשרור אוסלו- במסירת חברון והסכמי וואי של הסייען טרור נתניהו ביחד עם שותפו עראפת ובהצבעה שלו ושל רוב חברי הליכוד בעד ההתנתקות, גם את המעשה הנאלח והבוגדני שלהם הלילה שהעמיד את ביטחון אזרחי ישראל בפני סכנה, העם היהודי לא ישכח. תמונה למזכרת: תומך הטרור אבו שחאדה נציג בל"ד שבירך אמהות של טרוריסטים ועשה ביקורים למחבלים בסימן V אודות לשיתוף הפעולה האמיץ שלו עם מפלגת סייעני הטרור מהבית- מפלגת הליכוד
  2. הנוכל תפוס כבר על נתניהו, חפש משהו אחר מקורי. לגבי הסקרים, פגעו בול בגושים(זה הדבר היחידי שחשוב להרכבת ממשלה), ממוצע סקרים של שבוע אחרון נתן לגוש השינוי+בנט 58.5 מנדטים בתוצאות אמת קיבלו 58
  3. מוזר. אפילו בסקר המעודכן של ערוץ 20 הבית של הביביסטים, לא רואים שלמצביעים של בנט המהלך הזה היה כזה דיל ברייקר, ימינה מקבלת 6 מנדטים(85% מהייצוג הנוכחי בכנסת) וגוש הנוכל-חרדים-סמוטריץ' תקועים על 52 מנדטים בדיוק כפי שהם היום בכנסת. כלומר גם בסקר הכי ביתי, הנרטיב הביביסטי על גניבה והונאה פשוט מתרסק, אין מעבר אפילו לא של קול 1 לטובת הגוש הביביסטי
  4. ברק כהן הליצן מצייץ משהו בטוויטר על כמה הוא מחפש צומי כי הפרובוקציות בחוץ כבר הפסיקו לעבוד לו ביביסטים: "אתם רואים?? אמרנו לכם!! מדובר בממשלת שמאל מסוכנת שנשלטת ע"י האילומינטי!!"
  5. כמו שהסקרים האחרונים מלמדים אותנו, אלו שמרגישים נבגדים הם המיעוט - הרוב המוחלט של מצביעיו נשאר נאמן אליו. גם אם מצב המנדטים היה היום כמו בסקרים - ממשלת השינוי הייתה קמה, כך שבניגוד לספין של האיש הסגול - הונאה של מצביעיו והציבור לא הייתה כאן. כמו כל פוליטיקאי היו כמה הבטחות בחירות שהוא לא עמד בהם, וכמה שהוא כן עמד בהם כמו "אחליף את נתניהו" "לא תהיינה בחירות חמישיות" לגבי ההערכות הפוליטיות והתחזיות שלך לגבי סיום עתידו הפוליטי של בנט, הזכרתי לך כבר למה הם שוות, אני כאן בשביל להזכיר לך שוב: הפסיד במבחן קרישי. אפילו לאחר היוודע התוצאות העגומות זחיחות קרישי נשארה במקומה, בנט וסער היו צריכים לזחול ולהתחנן על 4 בפני נתניהו! מזל שלא הקשיבו ליועץ הפוליטי מפורום השחקן ה-12 נגמרו הטריקים שום סיכוי לגוש השינוי. מכתיר על כישלון עוד לפני שהמנדט ניתן לגוש השינוי, וממליץ להם לפרוש או להצטרף להיות סמרטוטים תחת ביבי קרה. הרוב הכריע. ממשלת ה-36.
  6. הונה ציבור שלם זה הנוכל שסולק הערב מבלפור שהפר הסכם עם גנץ סירב להעביר תקציב ושלח את המדינה לסבב בחירות נוסף בגלל אינטרסים אישיים. לגבי הבוחרים של בנט, העובדות בשטח מראים אחרת, בסקרי הבלפוריה רוב הבוחרים נשארו נאמנים איתו, ובסקר הערב של הסוקר המוערך קמיל פוקס הוא נשאר יציב על אותם מספר מנדטים שקיבל בבחירות האחרונות. אם כך אני שואל איפה כאן "הונאת המאה" אם הרוב המוחלט של המצביעים של בנט נשארו איתו? הביביסטים המרוסקים לא צריכים לספק הוכחות והסברים, זה מה שמנהיג הכת אמר ולכן זה כל מה שחשוב
  7. התאוריה של הנוכל והחסידים הביביסטים על "הונאת המאה" בקריסה, מצבו היום אנוש יחסית לתוצאות הבחירות.
  8. אני לא עוסק ב"אם" אני שופט על פי התוצאות בשטח, הבטיח למוטט את החמאס והגרעין האיראני, קיבל ציון נכשל גם בהגנה על הביטחון הלאומי גם במימוש מדיניות ימין, יאללה הביתה. נותן צ'אנס לאחרים. זה עובד בשני הכיוונים, אם הממשלה לא תעבוד בהרמוניה ולא יקדמו רפורמות מקצעיות, זה יתקע את שני הצדדים, דווקא בגלל שזה ממשלה ליברלית בלי משחיות קיצונית וכפייה חרדית, הם יוכלו להגיע להסכמות רבות בכל הנוגע לדברים שלא קשורים לשטחים והתנחלויות. לדוגמא הרפורמה של סער בתחום המשפט, של פיצול סמכויות היועמ"ש זה משהו שאפילו נתניהו ה"ימין חזק" לא רצה לעשות וסירס מלהוציא לפועל בכל שנותיו בכהונה. רק בגלל העובדה שידוע שסער מגיע לבצע את הרפורמה משיקוליים מקצועיים נטולים משיקולים אישים, זה כן יצליח לעבור חלק בגרון לצד השמאלי בשלטון
  9. מבחן התוצאה חביבי, "עשה הכל" אולי בסטנדרטים שלך. מבחינת העובדות בשטח איראן רק התעצמו, גם מבחינת כמות האורניום המועשר שגדלה לכמות פסיכית וגם מבחינה צבאית עם הקמת כוחות אל-קודס על הגדר בצפון ביום שהממשלה שקמה היום תצבור קרדיט כזה רע, דבר איתי ואני אודה שטעיתי. עד אז אני סומך ורגוע על האנשי הימין האמיתיים בממשלה הזו, שייצגו את האינטרסים הלאומיים של ישראל בנאמנה
  10. שופט על פי ביצועים, בתיקי המפתח(משפטים, פנים, אוצר) מחזיק הימין זה מה שחשוב, והאגף השמאלי נשאר לאייש את התיקים הנותרים(תחבורה, בריאות), זה לא תיקים פוליטים הם יבואו אליו בגישה מקצועית, ואם ינסו לקדם תחבורה ציבורית בשבת אני ימין ליברלי אז דווקא זה עוד קטע חיובי בקטע הזה לגבי התומכי טרור ברע"מ, כל עוד זה מסתכם בתמיכה אזרחית ושום מילה על זכויות לאומיות, אני בולע את הצפרדע, אולי המציאות הפוליטית שנכפתה בגלל ביבי שהכשיר אותם, יפתיעו אותי שזה מה שבאמת הם רצו כל הזמן תקציבים אזרחיים וביטחון אישי שלא קיים בכל הכפרים הערבים התאוריה שלך לגבי מצביעים אחרים של ימינה שהגיעו מהמרכז-שמאל, ומצביעי ימינה שעברו לגוש נתניהו-סמוטריץ'-חרדים, לא עובדת כי גם בתמונת הגושים לפי סקרי הבית האלו גוש נתניהו-סמוטריץ-חרדים לא היו מצליחים למנוע את הקמת הממשלה שקמה היום, וזה עוד בסקרי הבית בערוץ 20 וכיכר השבת שהאינטרס שלהם למסגר את הממשלה כממשלה שקמה על רמיה ונוכלות.
  11. קיבלתי משהו יותר גרוע? היה לי ראש ממשלה שבמשך 15 שנות כהונה ביצע ומימש את מדיניות השמאל והוביל את המדינה למצב של חוסר ביטחון לאומי; פינוי חברון-אשרור אוסלו, חתימה על הסכמי וואי, שחרור אלפי מחבלים עם דם על הידיים, רפיסה מול הטרור-התקפלות ותשלום פיצויים למחבלי המרמה, הסרת המגנוטמטרים, תחזוק והעצמה של חמאס בהעברת פרוטקשן של עשרות מיליוני דולרים כל חודש, כישלון במערכה נגד איראן, יכולות הגרעין שלהם רק התעצמו לסכנה ממשית, כשהנוכל נכנס לתפקידו ב09' איראן עוד היו עם 30 קילוגרם אורניום מועשר, היום כבר מדובר ב3 טון ועם פרוקסי מרושת על הגדרות בצפון שרק מחכה ליום הדין - כל אלו הם עובדות יצוקות למורשת שלו שאנחנו אזרחי המדינה ולא רק ימני כמוני נצטרך לסבול עכשיו ובעתיד. מנגד הממשלה החדשה שקמה אין לה את הרקורד הרע הזה, אם וכאשר היא תתחיל לצבור רקורד כזה, אני הראשון שיצטרף לאופוזיציה ויצעק שצריך להוריד את הממשלה המסוכנת הזאת ובנט עם 5 מנדטים בסקר המעודכן היום באתר החרדי של כיכר השבת. נראה יציב יחסית לכל צעקות השבר והזעם של הביביסטים והנוכל בעצמו על "הונאה המאה שאיש ממצביעי ימינה בבחירות האחרונות לא היה מצביע לו אם הוא היה יודע את המצב היום" ולפי הדמוקרטיה הפרלמנטרית בישראל אין מניעה לראש ממשלה גם עם מפלגה של 2 מנדטים(אם היינו עם אחוז חסימה יותר נמוך) כך שאולי זה נשמע מגוחך, אבל זו השיטה שמאפשרת, והגענו לזה רק בגלל הנסיבות החריגות בהן הנוכל שרף את כל השותפים שלו בגלל השררה והאינטרסים האישים שלו
  12. אבל הוא "הונה את כל המצביעים שלו והממשלה הזאת הוקמה על רמייה ולא נשארו לו מצביעים תומכים", ועדיין מקבל 5 מנדטים, 70% רוב מוחלט מהמצביעים לו בבחירות האחרונות.
  13. תגיד קרישי, איך התאוריה של ה"גניבה, נוכלות, הונאה" מתנגשת עם המציאות כשאפילו בסקרי הבית בערוץ 20 ובסקר באתר החרדי היום, רוב המצביעים נשארים אצל בנט, 5 מנדטים בסקר המעודכן. אם הייתה הונאה ונוכלות למה הגוש של נתניהו בסקרי הבית לא משיג 61?? איפה אותם "מצביעי בנט מאוכזבים שמרגישים שהקול שלהם נגנב ובדיעבד היו מצביעים ישירות לנתניהו והיו מונעים את ממשלת השינוי"
  14. לא עניין אותך, אתה רק משום מה אובססיבי להביע את זעמך כל פעם מחדש על ה"שוד ושבר והונאת המאה של בנט והחברים"
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.