Jump to content

NewGeneration

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. אני מעדיף לא להשתתף במשחק הזה, מבחינתי אין הבדל אם הממשלה עם המדיניות השמאלנית מנהיג אותה ביבי הכרזימטי או גנץ המגמגם, אם כבר חייבים לבחור עדיף לי את גנץ המגמגם, אחרי שנה שנתיים של שלטון כזה העם יהיה צמא להחליף אותו לשלטון ימין אמיתי, עכשיו אנחנו נגררים כבר לעשור שני של שלטון שמונהג ע"י איש שמתחזה לימין וגורם לאזרחים להתרגל למדיניות שרק פוגעת בהם בלונג-ראן
  2. הפתרון שלי שכל אחד יצמד לאמת שלו ולאידיאולוגיה שלו, ולא ילך להצביע כאילו מצביעים לקבוצת כדורגל שאתה אוהד, רוב הפוליטיקות בעולם דפוקות לא רק בישראל בגלל העניין הזה של הצבעות שבטיות, לא משנה כמה המנהיג ישתין ויחרבן על הראש של האזרחים, אותו מנהיג יודע שבסופו של יום הוא לא ייענש והעדר עדיין ימשיך להצביע לו, די דומה לכל מה שהולך ביישובי עוטף עזה(לא הקיבוצים) שממשיכים פעם אחר פעם להצביע לליכוד למרות שהעומד בראש אותה מפלגה מנהיג מדיניות שמעודדת שיפלו רקטות על הבית שלהם
  3. אז אתה מוכן לעשות פשרות אידיאולוגיות, אני לא. זה כמו הקטע המצחיק שיש זוגות נשואים שלמרות שהבעל בגד באישה, היא ממשיכה להישאר איתו בגלל "שלום בית" "טובת הילדים" וכל הקשקושים האלו שמאחוריהם עומדת אישה כנועה וחלשת אופי ובן גביר הצהיר ואמר שאם יכנס לכנסת הוא יתן היתר לביבי לכהן כרה"מ למרות כל התיקים ואף יותר מזה יפעל לקדם חוק צרפתי שבכלל ימנע את האפשרות של המושחת לעמוד לדין
  4. קודם כל זה באמת מצחיק שאתה ממשיך לקרוא לעצמך איש ימין. ובאמת שלא הבנתי את הלוגיקה המפגרת, להצביע לסייען טרור = ימין. לא להתפשר על האידיאולוגיה שלך = לא ימין. עוצמה יהודית לא רלוונטית עבורי, אני ליברל ופחות מתחבר לאנשים שנותנים גב למושחת, הם לא בדיוק מצטיינים ב2 הדברים האלו.
  5. בבחירות האחרונות לא הלכתי להצביע
  6. אוי זה נהדר, ה"ימנים" שניסו לשכנע אותנו במשך מאות עמודים שהם "ימנים" הולכים לקבל את כל הטוב הזה, אוי טעטע שנה וחצי של ניפוחי שכל של "שמאל חלש" ובסוף מה שאנחנו מקבלים זה את המדיניות של מרצ 1.) נתניהו זורק לשיחים את בנט-שקד-סמוטריץ' פרסונות הימין היחידות שעוד נשארו לשמש כעלה תאנה של ה"ימין" בבלוק ה-58 2.) ביטול חוק קמיניץ, הכשר להשתוללות בניה לא חוקית בשטחים החיוניים לישראל לדורות הבאים. 3.) קידום תכנית המאה ביו"ש ללא החלת ריבונות, מסירת 70% מהשטח לרשות הפלסטינית. 4.) מסירת רשות הבדואים בנגב לשמאל, המשך הכשר השתלטות בדואית לא חוקית על הנגב. 5.) ניסנקורן, החייל של אסתר חיות, בדרך לקבל את תיק המשפטים. ה"מהפכה השיפוטית" בדרך 6.) איציק שמולי מקבל את תיק הרווחה, ועמיר פרץ את תיק הכלכלה. נו סיים שיט, כלכלת ההסתדרות הולכת להחליף את כלכלת הוועדים וקבוצות הלחץ של חיים כץ 7.) המשך ביסוס מעמדם של המסתננים הלא חוקיים בארץ, רוה"מ מכנס דיון עם עמותות השמאל: נציגי האיחוד האירופי בישראל, רל"א, קו לעובד, המוקד לפליטים ומהגרים וא.ס.ף. מה יצא מכל הדיונים? בשורה גדולה למסתננים להמשיך להישאר בארץ: שחרור חלק מכספי הפיקדון שהצטברו להם עד עכשיו. וכמובן יש את המדיניות הישנה שהסייען ממשיך איתה כמסורת, המשך הפרוטקשן לחמאס, מטוס מנהלים כבר נשלח מישראל לקטאר להבאת מזוודות מיליוני הדולרים לחמאס, הנייה מתחיל לקצור את פירות הניצחון של ה"ימין" לא נותר לי אלא להסכים עם הביביסטים, קוסם.
  7. זה מצחיק שזה בא ממישהו שיש לו שם של קוקסינל שלא סגור אם זה בן או בת ואומנם הסייען המושחת ניצח בקרב אבל במלחמה הוא הולך להפסיד, יקח קצת זמן אבל בסוף ככל שהדיונים שלו בביה"מ יתקדמו ככה הוא יאבד שותפים one by one עד שלא תהיה לו ברירה לפנות את הכיסא ולסגור עסקת טיעון כמו אחרוני העבריינים
  8. חברים שלך, הנייה מוסר תודה לסייען ולתומכיו שהצליחו לסיים את הפלונטר, ושהמשך הזרמת הכספים לחמאס תימשך כסדרה וכימני אמיתי(לא הפייק) לא באמת יכולתי להצביע לרשימה שהעומד בראשה התגאה שסיכן חיילים ושהלך לטקס זיכרון של מחבלים, אבל זה בסדר, סיוע לאויב והכלת דברים כאלו זה מקובל אצל נתניהו, ככה שהוא וגנץ הולכים להיות הBFF במשך שנה וחצי הקרובות, כי אפילו הביביסטים יסכימו איתי שהסיכוי של נתניהו לקיים את ההסכם רוטציה הוא כמו הסיכוי שמחר ימצאו את התרופה לקורונה
  9. טוב גנץ הוכיח שהוא יותר רכיכה מהסייען המושחת, לא כזה מפתיע, 2 מערכות בחירות לא רצה להיכנס תחת נתניהו, אז קורונה זה מה ששבר אותו? הוא לא עשוי מחומר של מנהיגים, איש חלש אופי ומסתבר יותר פחדן מהסייען המושחת ניתן לביביסטים קצת להתענג ולחגוג שהאיש המגמגם והלא כשיר כפי שהם טוענים הולך להיות השותף הבכיר של הסייען המושחת
  10. אם גוש החסינות אחרי החוק יצליח להגיע ל61 היידה, אני יקבל כמו גבר שהעם רוצה מושחת על כיסא רה"מ ואין מה לעשות אנחנו נצטרך להיתקע איתו לעוד כמה שנים עד להחלטה של ביה"מ בעניין 3 כתבי האישום החמורים נגדו כבר פרטתי את מיטב שיתופי הפעולה של הסייען נתניהו עם האויב, גש כמה עמודים אחורה, מעדיף תומכי טרור מסורסים שתומכים מבחוץ מאשר סייען טרור שמנהל לי את המדינה
  11. אחלה סוגרים את המושחת הסייען מכל הכיוונים, אני כבר מכין את הפופקורן להצבעה של איסור הטלת הרכבת הממשלה על נאשם בפלילים, הביביסטים הולכים למלא לנו את הכנרת, זה יהיה מופע וירטואזי שיקח את אוהדי בית"ר בוכים צעד אחד קדימה
  12. תסתכל על זה ככה, יש לי ממשלה בראשות סייען טרור כבר במשך יותר מעשור. ממשלה עם תמיכה מבחוץ של "תומכי טרור" שההשפעה שלהם תהיה אפסית, ושבהמשך תהפוך לממשלת אחדות או שהיא תיפול מכוח האינרציה של התהליכים בישראל(סבבי לחימה וכו'), ושבתצורתה המקורית היא תחזיק לכל היותר חצי שנה, בעיניי ובעיניי כל עין אוביקטיבית שתעמיד בפניה את שני המצבים, ממשלה חירום זמנית כזו עדיפה עשרות מונים על מה שיש כיום
  13. אל תשקר באבי, הסייען טרור כבר ב1995 כיו"ר האופוזציה שיתף פעולה עם הערבים בהצבעה משותפת איתם נגד ההחלטה של רבין על הפקעת אדמות במזרח ירושלים. ואף אחד לא הולך לשים את המושתפת בממשלה, הם רק אצבעות לפעולה כירורגית להסרת נתניהו, אחרי שזה יקרה כל אחד יוכל להצטרף לממשלת המיעוט-חירום והמשותפת כבר יהפכו ללא רלוונטים אם אתה כועס על ה"דיל" זה משהו אחר, אין מה לכעוס, כמו שכבר הדגמתי לך הסייען כבר יצר בעבר תקדימים של שיתופי פעולה עם הערבים, זה לא משהו שצריך לרגש אותך במיוחד ואני לא מבין את הדיסוננס המצחיק שנוצר פה, אם הרשימה המשותפת צריכים להיות כל כך מצורעים, אז למה הסייען אף פעם לא הטיל עליהם חרם? איך הוא הגיע בכלל לסיטואציה שהוא מצטלם בכזו נינוחות עם ה"תומכי טרור"??? בקיצור לנסות להפוך את זה לשחור או לבן, זו המטרה של הסייען ותומכיו, אבל זה לא יעזור, הרכבת כבר יצאה מהתחנה, יותר ויותר אנשים מתחילים להבין שההסתייעות במשותפת היא לצורך פעולה כירורגית וחד פעמית שעדיפה מהמצב של הישארותו של הנאשם בפלילים על כיסא רה"מ
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.