Jump to content

NewGeneration

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. אתה לגמרי אידיוט או שפשוט עם דמנציה חריפה, שמתי לך כאן לפני כמה ימים את כל גלי הטרור הרצחניים בתקופת שלטונו, הרצחני שבהם היה אינתיפאדת הסכינים שנמשכה יותר מחצי שנה, ובכל יממה התרחש פיגוע. המחבלים לא מבחינים בין ממשלות, הם באים לחפש דם יהודי
  2. תשמע אתה חולה נפש שאין דברים כאלו, אפילו אני כשקראתי לנתניהו סייען טרור לא העזתי לבוא ולהאשים את מיליון בוחריו בכל הפיגועים והטרור שהיו במשמרתו(244 נרצחים). אתה חולה נפש על מלא, אבל אחרי ההודעות שלך בנושא הפלישה הרוסית והצידוד שלך ש"מגיע לאוקראינים הנאצים", שום דבר כבר לא יפתיע אותי
  3. חלאס יא מביך לרקוד על הדם דקה אחרי פיגוע, גם עם הביבי שלך היה פיגוע בדיזנגוף שהמחבל הצליח לברוח. יש לך מלחמה עם אויב שמחפש דם יהודי לא מעניין אותם מי נמצא בשלטון
  4. יש מצב שהסיבה שבודירוגה באמת מאמין בכל הסיסמאות האלו על ״הישגי נתניהו״(הכביש המהיר לקרית שמונה, מחירים סבירים וכו׳) ועוצם את עיניו בכל הקשור לתחלואות של ממשלות בראשות נתניהו(יוקר מחייה, דיור בר השגה) נעוצה בסיבה שהוא נער מתבגר שגר וממומן ע״י ההורים? זכורה לי פרשיה שלו עם משה פרימו שבסוף פרימו סלח לו כי ה״אבא ביקש סליחה, וזה היה מעשה קונדס של ילד״
  5. היה ממש קשה לראות אותו, נראה כמו מעבר לצינון, בכל אופן רק בריאות.
  6. אגב נתניהו חולה או משהו? נראה ממש רע גם בסרטון האפטר-סילמן וגם בהפגנה, בנאום קצר של 10 דקות כל שנייה נעצר לשלוק מים והשתעל עם כל התככים והנוכלויות מאחורי הקלעים, שיקדיש זמן לדברים שבאמת חשובים, דואגים
  7. אני לא יכול להחליף את התקשורת. גם אם לצורך העניין נקבל עכשיו ממשלה ש4 שנים קופאת על שמריה וחוטא באותם חוליים של כל ממשלות העבר של הארכי נוכל, עדיין אפשר להחליף אותם בהזדמנות הבאה, ולא להיתקע עם אותה ממשלה כל פעם רק בגלל הילה משיחית ש"זה המנהיג היחיד שאין בלתו ושרק עליו אנחנו יכולים לסמוך". למרות שאותו אדם דפק את מצביעיו הכי הרבה, הרי כמוך ורבים מתומכיו רוצים שינוי בהרבה נושאים קריטים(ריסוק שלטון הפקידים, ניציות בפן הבטחוני, פתיחת השוק וטיפול ביוקר המחייה, החזרת המשילות לנגב) אבל בסופו של יום הם עדיין יצביעו לאדם שמנציח את כל הבעיות האלו כי "ה0מאלנים האלו!"
  8. כשנוגעים לבן אדם בנקודה רגישה, הוא משחרר נצרה לא משנה כמה דבריו יהיו מנותקים ולא קשורים לנושא. אז אני מניח שיש לך אישו עם המילה ביביסט, כנראה כמו רבים וטובים נפלת ברשת של הארכי נוכל אני לא מדען ולא קוסם אבל לאורך כל נושאי הבחירות שבתי וכתבתי את הפתרון הראשוני, קודם לסלק את הגורם שאחראי לכל הבעיה, רק אז יהיה אפשר להתחיל לבנות משהו חדש
  9. כמו מה לדוגמא, זה בעיקר נשמעת לי כמו סיסמא מדף מסרים שהביביסטים מפמפמים חזק מאז משבר החמץ בקואליציה. איך בתור אזרח ישראלי בחיי היום יום שלך זה פוגש אותך ה"מחיקת הזהות היהודית"? אפילו תחבורה ציבורית בשבת הממשלה הזאת לא הצליחה להפעיל, שזו מאחת מאבני הנגף של כל הויכוח דת ומדינה.
  10. אני מגיב בעיקר כשיש ביג ניוז, לא רק כאן גם בנושא הפלישה הרוסית לדוגמא. אם משהו כואב לי זה על המדינה שנאלצת בגלל בן אדם אחד לסבול מחוסר יציבות פוליטי
  11. אתה בעד אבל ביבי נגד, אני מעדיף ימין חזק וליברלי על כיסא ראש הממשלה, ברשימת הליכוד אין מישהו כזה בנמצא אבל אפשר להסתפק ברע במיעוטו ברקתים או כ"צים למינהם. סמוטריץ' משיחי מדי יקטב עוד יותר את החברה וספק עד כמה השותפות יתנו לו להתפרע ו"להיכנס חזק בערבים"
  12. הממשלה נפלה וביבי חזר לבלפור? אחי אם אתה בתור ביביסט חוגג עכשיו, זה כמו שתחגוג שער מצמק שלנו כשהפועל מובילה דקה 80 4-0
  13. לחוץ ממי? הקשיש הזה הוא סוס מת 4 פעמים ברציפות נכשל, חבל אם המדינה עוד פעם תיכנס לסחרור בחירות בגלל הקשיים הפרטיים שלו להשלים עם זה שהוא נחלת העבר. רק אוויל משריש לא יקנה עכשיו ממשלת ימין שהיא לא בראשות הארכי נוכל, ויתן למדינה עוד פעם להיכנס לורטיגו הזה
  14. המניות של גנץ מזנקות. אם הפור יפול, כל השחקנים ינסו להרכיב ממשלה מתוך הכנסת הקיימת, הארכי נוכל יציע לו 3 שנים ואת השנה האחרונה יקח לעצמו. בכל אופן, בשום תסריט הארכי נוכל לא יצליח לחזור לכיסא ראש הממשלה בלי שזה יעשה על ידי ריפוד התחת של גנץ, שלא יהסס למכור בפעם ה2 את הבטחת הליבה שבגללה קיבל את כל ה8 מנדטים. זה התוצאה כשדוחפים בכוח פיגורות רכרוכיות וצובעים אותם בדמויות של "מנהיג", בסוף זה מתהפך עליך
  15. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ביבי שלנו הלך נגד הפקידים? הפוך נשמה, הוא היה המגן של אותם פקידים. רק כשהם ״התהפכו״ עליו בראייתו עם התיקים, מסיבות אישיות שלו הוא נזכר פתאום באמצעות הפרוקסי(מעניין למה לא באופן ישיר) להעלות לסדר יום הציבורי את פסקת ההתגברות שהייתה עוזרת לו להיחלץ מהמשפט ודיברנו ספציפית על עונשי מינימום לטרוריסטים, למה התירוץ על הפקידים שוב חוזר? הרי לא מדובר בפסקת התגברות, זה התירוץ? שזה לא נעשה בגלל שגם בנושא הזה ה״פקידים החזיקו בגרון של נתניהו״? בגלל זה בהצעת חוק עונש מוות למחבלים הוא דאג שכל חברי הליכוד ישארו מחוץ למליאה? אז אם אותם פקידים עד היום מחזיקים לו בגרון למה שנחזיר אותו בעצם? אבל מזמן הפסקתי לנסות להבין את הביביסטים, מרוב תירוצים הכל כבר בפרדוקס. מסך עשן של תירוצים כדי לנסות להסביר האיוולת והחוסר פעולה של הסייען טרור והסייען של שלטון הבג״ץ במרוצת השנים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.