Jump to content

NewGeneration

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. אם בבחירות הבאות ירוץ לבד ולא כמו בבחירות הקודמות שרץ כמפלגת לווין של הסייען טרור, אין ספק שאצביע לו, אבל זה לא יקרה.
  2. הסמרטוט הזה כששאלו אותו אחרי הבחירות אם הוא יתנגד להקמת ממשלה בהישענות על התומכי טרור רע"מ והתנועה האיסלאמית, התחיל לגמגם סתם ליצן שגדול בדיבורים, סמוטריץ' לפחות היה חד משמעי בהתנגדות
  3. קרישי הכל בסדר? אני מתחיל לחבב אותך
  4. עם כמות הלחץ והחרדה שיש עכשיו בבלפור גם 1000 קרישים לא יעזרו
  5. הבנתי אתה עדיין באשליה שהקוסם יצליח לשלוף שפן מהכובע, מה אני יכול כבר להגיד לך שלא אמרו בנושא האופטימיות המוגזמת שפתחו על שמך
  6. עם ההערכות הפוליטיות שלך אחרי ליל הבחירות שאמרת שביבי הולך להצליח להקים ממשלה ולהישאר על הכיסא לעוד 4 שנים, בנט יכול להיות רגוע ושליו
  7. הצל כבר שלח צווי מילואים למיליוני אריות
  8. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  9. על ראש ממשלה מכהן באמצע כהונה, לא על מישהו שמנסה לקבל מנדט להרכבת ממשלה
  10. ביום של השבעת הכנסת ב5 באפריל הנוכל מתחיל להתייצב 3 פעמים בשבוע לדיוני הוכחות במשפטו, באיזה דמוקרטיה נורמלית נשמע דבר כזה? ראש ממשלה שמנהל מדינה במקביל למשפטו, הסיבה שלא הייתה חקיקה נגד האפשרות שבן אדם כזה יוכל להרכיב ממשלה כי אף אחד לא חשב שסיטואציה כזו אפשרית בכלל שבן אדם יטען לראשות ממשלה כשמתנהל נגדו משפט בגין אישומים כבדים
  11. לפי מידת הלחץ של השופרות ההיתכנות לבנט שיהיה ראש ממשלה לא כזו "מופרכת והזויה"
  12. שיטת הבחירות בישראל היא פרלמנטרית חבר, ראשות הממשלה לא מגיעה בטאבו למפלגה שקיבלה את מס' המנדטים הגבוה ביותר, ציפי לבני הביאה את מס' המנדטים הגבוה ביותר ב2009 ולא נהפכה לראשת הממשלה מאותה סיבה לא הצליחה לאגד תמיכה של רוב בכנסת
  13. הם לא יפרשו מהסיבה הפשוטה שאם הנוכל גורר אותנו לעוד בחירות ומפסיד בהם בפעם החמישית הוא פשוטו כמשמעו עוזב את בלפור, הרוטציה של גנץ מתחילה באופן רשמי בנובמבר, שום דבר לא יוכל לעצור את זה, זה מעוגן בחוק יסוד: הממשלה
  14. הזדמנות פז אחרי כל החיכוכים אתמול בגוש הנוכל סביב סוגיית ההישענות על רע"מ, 3 עריקים מהליכוד/ציונות דתית ובנט ראש הממשלה או שבכלל אפשר להגיע לחרדים עם בלוק 58 ולנסות למשוך אותם, בתכלס אין להם מה להישאר עם הנוכל הם מבינים מצוין שאחרי 4 פעמים שנכשל להשיג 61 זה שירת הברבור בשבילו, ולא יהיה שום שנמוך מבחינתם כל ההסכמים הקואליציוניים וההסכמות הקודמות שהיה להם עם הנוכל יישמרו גם בממשלת בנט
  15. אל תדחוף את החרדים, זה בכלל לא קשור לעניין, הם עם הנוכל כי הם יודעים מצוין שהוא לא יכול בלעדיהם והוא נותן להם כמעט הכל, גם בינם לבין הימין אין שום קשר ע"ע אוסלו, אני בספק כמה מהם בכלל רואים את עצמם ציוניים 10-20% בפרגון רק כדי שלא תגיד "אני מכיר כמה שעומדים בצפירה ביום הזיכרון אל תכליל" ואתה יודע וכולם יודעים מצוין ברגע שמורכבת ממשלה שלא בראשות נתניהו, הם הראשונים שיצטרפו מהפאניקה שהברז לכל ההטבות התקציבים לא יסגר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.