Jump to content

NewGeneration

משתמשים רשומים
 • Posts

  0
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. הבן שרמוטה הזה יעלה כל אייטם, הכי מופרך שיש, בשביל להצדיק לבוסים שלו את המשכורת שהוא מקבל
 2. יש עובדה פשוטה: לממשלת בנט-לפיד יש את אמון העם, that simple. הנגזרת מזה היא כהונה של בנט 50% מאורך הממשלה. תמיכה ישירה בבנט בנקודת זמן הזאת אין לי תשובה לענות לך(אם זה 150 אלף איש או 300 אלף איש), אין לזה שום משמעות כי אין בחירות ישירות בישראל לראשות ממשלה. לצורך הדוגמא, החוקים בישראל, אפילו חוקים הרי גורל כמו חוק ההתנתקות, מועברים במשאל עם? או שהח"כים שמייצגים את האזרחים מעבירים אותם כנגזרת מאמון העם שהופקד בידיהם? ההגדרה בישראל לאמון העם בממשלה, זה אמון שהיא מקבלת מרוב חברי כנסת שנבחר על ידי העם. כל עוד זאת ההגדרה, זאת השאלה היחידה הרלוונטית. גם תעשה הפרדה בין 2 המושגים, אמון העם ותמיכה ישירה. אומנם אחוזי התמיכה הישירה בבנט נמוכים, אבל אין ספק שהוא נהנה מאמון העם בתפקידו כרגע כראש ממשלה לחצי כהונה. תראה לי סקר אחד(לא סקר מנדטים שאי אפשר להקיש ממנו דבר מלבד חוסר היכולת של נתניהו להרכיב ממשלה) שיש רוב נגד הממשלה ורוצה בפיזור הכנסת/בחירות חדשות. בינתיים בסקר הכי רלוונטי שפורסם אתמול, הסקר משקף בדיוק את תוצאות האמת - אמון העם בממשלה הנוכחית
 3. אחי אבל זו השיטה, זה לא הולך לפי מס' מנדטים. גם נתניהו במשך כל שנות שלטונו לא הצליח לגרוף יותר מ25% תמיכה למפלגה שלו, עכשיו נתפלסף וניכנס לדיון תאורתי למה 21.61% כן ו6.21% לא? הרי שניהם הם לא רוב אז מי החליט מה הרף בשביל לקבל את אמון העם? גם צריך לקחת בחשבון שזאת ממשלת רוטציה, עם חצי כהונה לבנט וחצי כהונה ללפיד, בתכלס אם מחברים את התמיכה עבור שני מפלגות השלטון זה עומד על 20%.
 4. כל מדינה מגדירה לעצמה בחוקיה מה זה אמון העם, אין מדינה אחת שהמושג "אמון העם" בה הוא אבסולוטי, כל מדינה בוחרת את השיטה שלה להפעיל את הדמוקרטיה(פרלמנטרית, נשיאותית וכד'). כמו בשיטה המפורסמת של ארה"ב בה לא הפופלר ווט קובע, אלא האלקטורים שמייצגים כל מדינה ומדינה. בישראל הוחלט להנחיל מאז הקמת המדינה ב48 שיטה פרלמנטרית בה ראש הממשלה מקבל את האמון מרוב של נציגי הכנסת שנבחרים על ידי העם. אלו כללי המשחק והשיטה, אם המועמד לראשות ממשלה, יהיה אשר יהיה מספר המנדטים של מפלגתו, הצליח לאגד סביבו תמיכה של רוב בכנסת כנראה שבאותה עת זה מה שהמדינה ראתה לנכון שצריך להיעשות. אם הקונסטלציה והעומד בראשה היו כל כך מופרכים ומנוגדים לרצון של אזרחי ישראל, כנראה היינו רואים קצת יותר התקוממויות וביטוי של זה במציאות שאנחנו חיים בה. אבל עובדה, מלבד הפגנות של 10-30 ביביסטים שמצליחים להתקבץ באי תנועה אחד בעזריאלי, אנחנו לא רואים יותר מדי דברים מיוחדים. דווקא להיפך, בכל הסקרי תמיכה בה נשאלת השאלה ה"האם אתה תומך בממשלה או מעדיף בחירות" האופציה הראשונה תמיד מנצחת. אתה מזפזפ מנושא לנושא, בלי שאפשר לרדת לסוף דעתך, כי פשוט אין דעה, רק סיסמאות. אתה טוען שלבנט אין את אמון העם, בשביל לטעון דבר כזה אתה צריך בחירות ושמי שירכיב את הממשלה לא יהיה בנט. שום סקר מנדטים לא יוכל להביא לך את התשובה לזה, כמו ששום סקר במהלך 4 מערכות הבחירות האחרונות לא ידע לנבא איזה תוצאה תגיע אחרי כל בחירות(מלבד תוצאה אחת ידועה שנתניהו חסום מלהרכיב ממשלה)
 5. תשמע אדון קרישי, את אמון העם אפשר לבחון רק בקלפי ביום הבחירות. לא על סמך התחושות וההערכות שלך. בסוף לא משנה כמה תזרוק את זה באוויר, "הונה מצביעים" "אין לו תמיכה מהעם" "ראש ממשלה לא לגיטימי" כל אלו לא יותר מסיסמאות ובבל"ת של קמפיין חסידי ביבי שעדיין לא אסף את שבריו מהפסדו הצורב להרכיב ממשלה תיסגר כבר על איזו קונספירציה אתה רוצה לרוץ? דיברת איתי על משלם המיסים שכספיו מועברים לעמותה ומשם זה עובר לעזה? לא? ויכולת פשוט לא לכתוב שום דבר, זה עדיף מאשר לקרוא בפעם ה1000 את המחולל סיסמאות האוטומטי בלי שום דבר אחד קוהרנטי שאתה מסוגל לנפק או להנמיק.
 6. אין לי שום התעניינות באיש האתמול נתניהו. אתה מנסה בכוח לדחוף ולדקלם סיסמאות שבאות מבית מדרשו, אז מן הסתם שבתגובות שלי אליך השם שלו יוזכר. אני יודע שזה נראה לך כמו אתמול, אבל הבחירות היו לפני 8 חודשים, אין שום רלוונטיות לסקרים שנעשים היום כשהבחירות הם רק בעוד 4 שנים. את התמיכה הציבורית בנט קיבל ושואב מאמון הכנסת שהעם שלח את נציגיו, שיטה שנהוגה מאז קום המדינה. אתה יותר מדי דואג לגורלם הפוליטי של בנט וסער, הסר דאגה מליבך, הכל יהיה בסדר. כמו בכל בחירות נוצרות קונסטלציות שונות של חיבורים, בנט עתיר ניסיון בזה(הבית היהודי->הימין החדש->ימינה עם הבית היהודי וסמוטריץ'->ימינה בלי הבית היהודי וסמוטריץ'). לא מן הנמנע שהוא ירוץ תחת מטריה אחת עם סער והחברים אלקין הנדל האוזר השכל ובעצם כל ימין ליברלי ממלכתי שרואה לנגד עיניו רק את טובת וביטחון המדינה לגבי כל הערבובים שלך על הכסף שמועבר לחמאס, לא הבנתי מה הנקודה שלך. שום כסף של משלם המיסים הישראלי לא עובר לחמאס, אתה טוען שהכסף של העמותה 48 זה כסף של משלם המיסים הישראלי? כי אם כן, אז או שנפלת בפייק או שבמתכוון אתה דואג להפיץ אותו, רק הערב גיא זוהר הפריך את זה, דבר פשוט שכל אחד יכל לבדוק בגוגל. "לגבי הטענה האחרונה - אני סומך יותר על הליכוד והציונות הדתית שינטרו מה שצריך מאשר כשהחתול תומך המחבלים עצמו שומר על השמנת מתוך הממשלה." בקיצור אתה זורק קונספירציות הזויות, כמו הכסף שאתה טוען ש"מועבר לרשויות הערביות ומשם מגיע לחמאס" ואז כשאני מעמת אותך עם עובדות אתה מתחיל לגמגם סיסמאות של "באותם שנים שממשלת נתניהו העבירה את הכספים לרשויות סמכתי על ניטורים של ביבי וסמוטריץ'", איזה ניטורים? הכסף גם בממשלת נתניהו וגם בממשלה הנוכחית מגיע בסופו של דבר לאותה קופה ומשם כל רשות ערבית לעצמה. הפכת להיות מחולל סיסמאות על מלא. "מעניין אגב מה עוד צריך לקרות כדי שתחטוף את הכאפה ותבין שאתה תומך בגורמי טרור שפועלים נגד המדינה שלך. במה אתה יותר טוב מהם אם כך... השנאה שלך לביבי העבירה אותך על דעתך עד כדי שאתה מוכן לתמוך בטרור נגד המדינה שלך" הפוך גוטה. הזבח שאתה עושה לביבי העבירה אותך על דעתך. עד כדי כך שאתה ממשיך כאילו כלום לא קרה מאז שהוא הוביל את האופזיציה בשיתוף פעולה עם הרשימה המשותפת להפיל את החוק הביטחוני החשוב(חוק האזרחות) שכל ממשלות ישראל(כולל אלו של נתניהו) חידשו בכל שנה מאז שהוא הועבר בשנת 2003. לראשונה הסייען טרור נתניהו החליט לפעול נגד האינטרסים הביטחוניים של המדינה ולסכנה רק בגלל שלשיטתו זה הועיל לצרכיו הפוליטיים באותה עת. אם מהלך כזה ציני, אנטי-ישראלי שמסכן את ביטחון המדינה, ביבי היה שותף ואחראי אליו, ועדיין לא נדלקה אצלך הנורה האדומה, כנראה כבר שום דבר לא יעזור.
 7. הבחירות הם בעוד 4 שנים, לא מבין למה פילבר הסוקר הביתי של נתניהו, מתעקש לעשות סקרים שבפעם ה1000 אין לנתניהו ממשלה בהם. "הטענה", הסיסמא אם נדייק, שכל פעם אהבת להשתמש בה "בנט הונה את מצביעיו והם מתחרטים שהצביעו לו", אף פעם לא היה לזה אחיזה במציאות, בכל הסקרים זמן קצר אחרי הבחירות(הרגע הנכון לבחון את התאוריה), גם בסקרי הבית של פילבר בנט נשאר עם בייס של 4-5-6 מנדטים, כך שהסיסמא החוזרת הזאת זה פשוט נהי של ביביסטים שמתקשים להתגבר על ההפסד. "יש הבדל בין לדאוג להעברת כסף קטארי, לבין עמותות ישראליות שמעבירות כסף לחמאס ומנהלים אותם אנשים מתוך הממשלה" לא הבנתי את ההבדל. את הכסף הקאטרי לא ממשלת ישראל מעבירה דרך המעברים הישראלים? או שפיטר פן מעביר לחמאס את הכסף הקטארי דרך האוויר? אני אפילו לא נכנס לויכוח שהסבירו פה יפה לפני, הכסף שמועבר לעמותה שתורמת ליתומים אושר על ידי גורמי הביטחון עוד הרבה לפני כינון הממשלה הנוכחית. "גם הכספים שיקבלו הרשויות הערביות - יגיעו בסוף לחמאס, וזה כבר מהכסף של משלם המיסים הישראלי" אז למה הצבעת לאיש שעשה את זה במשך 5 שנים בין 2016-2020 כשהעביר מכספי משלם המיסים הישראלי 1.41 מיליארד שקל לרשויות הערביות?
 8. צודק הייתה לנו 12 שנים ממשלה נורמלית כזאת, עד שהגיע הבנט הזה
 9. לא הבנתי, אתה טענת ש"נתנו לעבאס 50 מיליארד", עכשיו אתה חוזר אלי ואומר לי "שומע רגע התכוונתי שהבטיחו לעבאס 50 מיליארד בהסכמים הקואליציוניים" אתה מבין שאתה מדבר איתי על משהו שהיה רשום בנייר ואין לו תוקף משפטי? כמו שהראתי לך בהחלטת ממשלה-הסכום שהוקצה בפועל נמוך יותר. ואני אתקן את עצמי מהודעה קודמת שלי, התוכנית כן גובשה ואושרה ע"י הממשלה לפני יומיים ויש פירוט מדויק כמה הולך לכל סעיף: 9.4 מיליארד שקל לחינוך בחברה הערבית, 3 מיליארד שקל לתחבורה, 2.8 מיליארד שקל לדיור, 1.05 מיליארד שקל לתרבות וספורט, 1.4 מיליארד שקל לתעסוקה, 1.7 מיליארד שקל לרשויות מקומיות, 600 מיליון שקל להיי-טק, 650 מיליון שקל לבריאות, 615 מיליון שקל לרווחה, 200 מיליון שקל לצעירים, 550 מיליון שקל להגנת הסביבה, 65 מיליון שקל להנגשה דיגיטלית ו-85 מיליון שקל לביטחון פנים. עכשיו בשביל שתמשיך לדבוק בסיסמא שלך שזה הולך ל"תומכי טרור" אתה הופך את זה לתאוריית קונספירציה של ממש שעבאס וחבריו במפלגה יצמידו מעתה אקדח לרקה לכל מנכ"לי משרדי הממשלה במשך 4 שנים וידאגו לאיים עליהם שהמיליארדים האלו ילכו לאן? לאיזה קופה סודית של מחבלים שהם מסתירים בישוב שכוח אל בנגב? ואת כל השוד הענק הזה הם יצליחו לעשות בלי שאף אחד יעלה עליהם? איך אתה מצפה ממני להגיב לדבר כזה מופרך שעוד לא קרה "20 מיליארד לתחבורה" שאתה מדבר עליהם זה מה שהובטח לעבאס בהסכם הקואליציוני עם יש עתיד, בסוף זה לא יושם בתוכנית החומש שאושרה לפני יומיים. הישיבה עם מפלגת רע"מ של עבאס היא כורח המציאות שנכפה על אזרחי ישראל אחרי שנקלענו ל4 סבבי בחירות בשנתיים שעלו למשלם המיסים 14 מיליארד שקל, התמורה הגדולה לעבאס בתמורה להצטרפתו, שכמו כל מפלגה מגזרית דאג למגזר שלו וניצל את היותו לשון המאזניים, היה להכפיל את התקציב של תוכנית החומש שהולך כל כולה לעניינים חברתיים גרידא של החברה הערבית(כן גם החצי מיליארד שעבאס קיבל לשיקול דעתו). ותראה מאיפה כל הדיון שלך החל מהשקר "50 מיליארד לתומכי טרור" אחרי שהשקר הזה פורק אחד לאחד, קודם הוכח שזה לא 50 מיליארד ואחרי זה הוכח שזה לא הולך לתומכי טרור עכשיו כשנכנסת למבוי סתום, החזרת את כל הדיון לראשיתו ליום אחרי ההשבעה ש"תומכי הממשלה הזאת הם תומכי טרור כי עבאס ושות' נמצאים בה"
 10. מה הכוונה "לא סומך על שום תקציב שהם מקבלים" רע"מ לא מקבלים את זה לכיס שלהם. הכסף עובר למשרדים הממשלתיים שבתורם מתקצבים את הפרויקטים כמו שנעשה בתוכנית החומש הקודמת של נתניהו לגבי הסכום כתוב לך אותו במדיוק בהחלטה רשמית של הממשלה 27 מיליארד הקצאה ליישובים הערבים, הקצאה מפורטת כמה לכל סעיף(תשתיות פיזיות/תעסוקה/חינוך וכד' עדיין לא גובש) 3 מיליארד הקצאה ליישובים הדרוזים והצ'רקסים בתוספת לתוכנית יש הקצאה של 2 מיליארד לתשתיות כבישים ו2.4 מיליארד למיגור האלימות והפשיעה בחברה הערבית = 35 מיליארד אם יש לך נתונים לסתור את זה אשמח לראות(לא דיבורים של פוליטיקאים באולפנים) אתה גם משנה מנגינה כל הזמן ככל שהאמת מתחילה לצוף וסותרת את התזה שלך, מקודם זה היה "50 מיליארד לתומכי טרור" עכשיו כשהבנת שזה תוכנית חומש שהפינוקיו היה האדריכל שלה, החלפת את המנגינה בחזרה ל"ישיבה עם תומכי טרור". כל דבר פשוט יהיה לך מה להגיד לא משנה כמה מנותק מהמציאות אתה תישמע, בגלל זה תמיד המילה ביבי תיאמר כשהשם שלך יופיע בדיון על פוליטיקה, כי יש רק הסבר אחד לכל הזיגזגים והאקרובטיקה שלך עבור כל נושא, שפעם לא הפריע לך והיום הוא כן מפריע לך, ביבי.
 11. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מה שונה החלטה 922 בממשלת נתניהו מהחלטה 292 בממשלת בנט-לפיד חוץ מהמס' מיליארדים שהוקצה לתוכנית "פיתוח כלכלי-חברתי של החברה הערבית", תהיה בן אדם ותענה. וקשה לדבר איתך כמו בן אדם למרות כל העובדות שמוצגות בפניך, אז בגלל שאתה לא מסתיר את העובדה שאתה תומך נלהב של הפינוקיו, אני מסביר לך שהתוכנית היא לא עבור תומכי טרור, כי ביבי בעצמו הגה וקיים את אותה תוכנית בין השנים 2016-2020 ולא יכול להיות שהיית תומך בכל המערכות הבחירות האחרונות בין השנים 2019-2021 במישהו שהוא תומך טרור? מ.ש.ל
 12. חחחחח כשנתניהו תיקצב ועשה את אותה תוכנית בין השנים 2016-2020, עזוב בצד את המס' המיליארדים שהוא הביא, כי הרי אנחנו נגד תקצוב של תומכי טרור ולא חשוב מה המספר, לא? זה היה מבחינתך בטח "תוכנית במאבק בפשיעה הערבית ושיפור התשתיות והחינוך ביישובים הערבים", אבל עכשיו בגלל שזה לא מסתדר לך לדף מסרים, אנחנו במציאות אלטרנטיבית של "תוכנית לתומכי טרור". תסביר את הדיסוננס, לא מצליח כבר לעקוב.
 13. קרישי מה יהיה עם המחולל הסיסמאות האוטומטי, שכחת את המציאות שקרתה עד לא מזמן או שעברת למוד הכחשה ובוט אוטומטי? אז בוא אני אזכיר לך: רב אומן הנוכלות מר בנימין "פינוקיו" נתניהו הסתובב עד לא מזמן כ"אבו יאיר" במאהלי התנועה האיסלמית, ישב עם עבאס 4 פעמים בבלפור, הבטיח לו "הרבה יותר מ-20 מיליארד", עוד הרבה שנים קודם לכן אי שם ב2015 הוא בעצמו החל את מסורת ה"מיליארדי שקלים לתומכי טרור" כשבהחלטה היסטורית התחיל לתקצב את היישובים הערביים תחת תוכנית רב שנתית בין השנים 2016-2020(החלטה 922) בהקצאה של 15 מיליארד שקלים. אז נכון התקציב הנוכחי ביחס לתוכנית הקודמת גדל פי 2 מ15 מיליארד ל35 מיליארד, אבל זה כנראה עדיין יותר נמוך ממה שהפינוקיו היה מביא לעבאס אחי פרופרציות, התוספת של ה6 מיליון לטיפול הבעיה הזאת הם בסה"כ 0.00001% מהתקציב השנתי
 14. מומלץ פעם הבאה לא לקרוא רק פושים, התקציב הולך לעיקור וסירוס חתולים, לצמצם את המטרד של חתולי הרחוב ויפה לראות שלא כולם חסרי עמוד שדרה בסו קולד "מחנה הימין"
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.