Jump to content

Dan eran

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Dan eran

1. לפחות שהיו אומרים טעינו פעם הבאה נתקן הם רק מחפשים למה מכבי לא בסדר וכמה הם כן בסדר וזה מה שמרתיח פה
  2. מת על איביץ כל מה שרציתי להגיד לכל העולם מאז המשחק הוא סיכם ב 7 דקות מהחצ גמר שנה שעברה, על אדלר, על קריית שמונה, על שינוי ההחלטה יום שבת, על זה שאי אפשר לתת ביקורת במדינה הזאת...
  3. ומה ההתאחדות עונה לאיביץ??? מי הם בכלל, איביץ נתן ביקורת אז במקום לרוץ לתת תשובות ותירוצים לכו תבדקו את המערכת הדפוקה שלכם. באיזה זכות הם מדברים על הסגל שלנו? באיזה כינויים קרא איביץ לאדלר? אני שמעתי רק מר אדלר, מניח שכל השאר הם המצאות
  4. שונא שונא שונא את התקשורת תראו עכשיו מגרש פתוח אומרים שמכבי לא נדפקה מהשיפוט לא מול נתניה ולא בשום משחק העונה אלא אפילו השופטים עזרו להם בחלק מהמשחקים שונא אותם
  5. גם אני לא לפחות שהיו אומרים איפה הם ראו דחיפה שיסבירו את הדחיפה לא שיאמרו סיבה יצדיקו את השופט ויעלמו
  6. גם אם הייתי הכי אובייקטיבי שבעולם הייתי מאשר לפחות שער אחד באמת שאני לא מצליח להבין למה עושים לנו את זה It’s not funny anymore
  7. יש לי תחושה שמול נס ציונה גם השיפוט יהוו מכשול ):
  8. זה העניין אם הוואר והשופט כל כך רוצים לפסול שער הם יכולים הבעיה שאיתנו הם מחפשים בכוח
  9. תראו את חיפה באמת שהם לא טובים האליפות תלויה רק בנו
  10. חוץ משהר אני לא רואה מישהו שיכול להביא הרבה מספרים לב״ש
  11. חיפה תנצח את ביתר ובאר שבע אבל תפסיד נקודות לקטנות כמו אשדוד רעננה דווקא ב״ש הפוך תפסיד לגדולות אבל לא תאבד הרבה לקטנות
  12. תחשבו כמה משחקים סיימנו בתיקו השנה: 3 בני יהודה, חדרה ונתניה מול בני יהודה- המשחק עם האדום הבזיוני לפרץ מול חדרה- כל הדברים הקטנים לדוגמא תוספת זמן 3 דק ולא 16 מול נתניה לא צריך לפרט אז לא צריך להבליג כי כשז מצטבר זה כבר6 נקודות וזה לא צחוק
  13. הכי מעצבן זה שעוד כמה ימים נשכח מהשיפוט במשחק הזה ואז משחק הבא אותו סיפור יקרה בדיוק. זה חייב להיפסק אסור להקל ראש תחשבו שהשתי נקודות האלו יהיו ההבדל בין אליפות לסגנות
  14. אפשר בכדורגל לשרוק על כל דבר אם רוצים. לדוגמא פה אני יכול להגיד שבידיוק כמו שהיה עם אלמוג, היה פה פנדל על שכטר. למה? כי הויבך נגע בו. אז או פנדל על שכטר או גול של אלמוג
  15. ואם ספק נגיעה ולא רק זה הסיבה לנגיעה היא הדחיפה של הויבך
  16. לא נראה לי שמורידים לו על זה כי ההחלטה שלו נשארה לפסול את השער
  17. תשמעו הוואר לא צריך להתערב בכל דבר כי בכל דבר אפשר למצוא משהו אם ממש מתאמצים הוואר צריך להוות כלי עזר ולא צריך לגזול כל כך הרבה זמן ונמאס ששופטים לא משנים החלטה בגלל השיטה הביזיונית הזאת שאם משנים החלטה מורידים בניקוד, לדעתי זה נטו הסיבה לזה שהוא לא אישר את השער השלישי
  18. בעיקר מהוואר זוכר חצי גמר שנה שעברה?
  19. אם כל דבר בודקים בוואר בזכוכית מגדלת אז כל גול בעולם אפשר לפסול וכל משחק ייגמר 0-0 באמת אם רוצים למצוא על מה לפסול זה לא בעיה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.