Jump to content

Dan eran

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Dan eran

1. אז אתה בעצם אומר שכשאתה מנצח אתה חוגג עם הקבוצה וכשאתה מפסיד אתה לא מתגאה בקבוצה שלך אני מבין למה חלקנו אוהדי הצלחות
  2. צודק לא צריך למצוא אשם אחד הפסדנו כקבוצה
  3. אפשר להמשיך להתבכיין או להיות חזקים ולקחת אליפות
  4. יש הבדל בין ביזיון לבין מגדולי הביזיונות בואו נודה באמת, הם יוצר טובים מנס ציונה ואם היינו מפסידים לנס ציונה לא הייתם יוצאים בהצהרות האלה
  5. גם אני חווה עקיצות תשיר לכולם תשתחוו, תדגיש את השורה: : אני מכבי תל אביב״ אל תתבייש תהיה גאה בקבוצה שלך
  6. אפשר לנעול כבר את הנושא הביזיוני באמת, עם כל הכבוד לא הפסדנו לקבוצה בליגה ג, הפסדנו לאחת הקבוצות הטובות בלאומית שיוצר טובה מהרבה קבוצות בליגה שלנו. ממש ממש לא מצדיק את ההפסד אבל די עם ההקצנות
  7. מסכים שלא צריך לעבור על זה לסדר היום אבל זה לא התפקיד שלנו, זה התפקיד של איביץ התפקיד שלנו זה לעודד ולעזור לקבוצה לצאת מהמצב הזה
  8. אני בטוח שכל אלה שאמרו שאיביץ לא טוב התחננו שלא יעזוב בקיץ שעבר אז די עם השטויות
  9. בדיוק תקופה לא טובה, לא צריך לפטר אנשים לכולם יש תקופות פחות טובות זה הזמן להרים את הקבוצה
  10. תראה איך אתה סותר את עצמך ״שיחקנו פשוט נהדר״ ״אנחנו נראים זוועה״
  11. יאללה בואו נרים ראש יש לנו בני יהודה יום שלישי
  12. לא מצפה ממך לא להגיד כלום גם לי יש דברים להגיד: אולי קצת זלזלנו היום אולי אנחנו לא בתקופה טובה לא היינו מרוכזים בהגנה אבל יש צורה להגיד ומה שהרבה עושים זה לתת ביקורת מוגזמת.
  13. הוא צודק כל כך הרבה אנשים מקללים את השחקנים שלנו במקום להיות מאחוריהם
  14. תגידו ליברפול לא קיבלה בראש? די כבר תהיו עם הקבוצה
  15. בידיוק אתם חושבים שלשחקנים קל? לאיביץ קל? אף אחד לא רוצה להפסיד
  16. נמאס כבר מהודעות המסריחות שלכם כנראה שבאמת יש לה אוהדי הצלחות
  17. די כבר עם הביקורות המסריחות שלכם תהיו עם הקבוצה שלנו
  18. לא מבין זה שהמשטרה לא יודעת לטפל בזה, זה לא בעיה של קהל שלם התנהלות ביזיונית
  19. למה היא מכלילה את אוהדי מכבי ראתה כמה אוהדים שקצת קיללו והסיקה שכל צהוב הוא טינופת? טיפשי
  20. לא תהיה אחידות ביתר יקבלו עונש כמונו בערך באר שבע יקבלו כלום
  21. זה מוסיף המון לאווירה לא כשהכיסאות זבל אבל...
  22. אם לא מחרימים להם כלי עידוד לחודש הקרוב זה פשוט ביזיון
  23. בואו נשכח מהמחזור הזה ונרים ראש יאללה גביע
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.