Jump to content

Dan eran

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Dan eran

1. מסכים לגמרי אבל חייב לציין שהם נלחמים ורוצים זה כבר טוב
  2. לדעת זה חד משמעית דבר טוב, נפתח שחקנים ונמכור אבל כן לפעמים רכשים של מיליון שניים יורו בשנה זה בסדר (רק בעמדות קריטיות מאד)
  3. כשהביאו את דוניס אמרו שבמשחקים האלה שצריך תוצאה הוא טוב היום הזה יכול להיות עצוב כואב ומאכזב ויכול גם להיות אחד השמחים שלנו בשנים האחרונות (בלי להגזים) אין מצב בעולם שמאבדים את זה היום תנו הכל יאלללללה אוהבים אותכם
  4. יש מצב שמישהו מאט את הזמן? יאלללללללה כבר שיתחיל
  5. לא זוכר כזה לחץ לפני משחק כבר המון זמן איך אנחנו לא שם איך????
  6. היו להם 4 שחקני ספסל משחק קודם
  7. מבחינה התקפית, חד משמעית. כבשנו בצדק שני שערים והיינו יכולים גם שלוש וארבע הבעיה שלנו היא לא רק בשחקני ההגנה אלא היא במשחק ההגנה הקבוצתי. וזה אני רוצה להאמין ומאמין שישתפר עם הזמן
  8. מה אפורה, ראית את המשחק אתמול? כי אני ראיתי ותתפלא לשמוע אבל יצרנו לא מעט מצבים והיו דקות פנטסטיות שלנו
  9. השורה התחתונה היא שאנחנו מרחק נקודה מהיסטוריה. אי אפשר להסתכל הכל כאילו הוא גרוע. עם החלק האחרון שלך אני מסכים
  10. כל כך מסכים עם כל דבר וממש אין לי בעיה שאנשים מבקרים אותו ואז מתנהל דיון, זאת מטרת הפורום, אבל לא לקלל לא להקניט אלא לתת ביקורת זה הכל
  11. המחזור באמצע שבוע הבא מטריף אותי אי אפשר לדחות את זה קצת?
  12. כן אבל לפי דעתי המשחק יהיה דומה למשחק שהיה בטורקיה נשחק הגנתי והם ישלטו
  13. הוא רצחני במשחק עומד מול קבוצה שתפתח התקפות ולא תעשה מתפרצות
  14. הוא קיבל היום כדור וחצי ברחבה והוא סידר פס לבישול. חלוץ נמדד בסיומת ולא בכמה מצבים הוא יוצר ולכן זה שהיא קיבל כדור וחצי ברחבה זאת לא אשמתו
  15. הוא לא אמר שהשופט גרם להפסיד זה פשוט מציק ומעצבן כל הדברים הקטנים האלה ודרך אגב עוד מחצית היינו מבקיעים, סופגים אני לא יודע (:
  16. הרנדזז בלם טוב זה די ברור לטעמי אוקיי יש לו חסרונות ביחס לאמאדור אבל יש לו גם יתרונות אבל זה כבר דיון אחר
  17. עוד מעט תגידו שזה על חואן פאבלו
  18. מסכים לגבי הליגה אבל באירופה הוא מצליח, אי אפשר להתווכח עם זה כמו שאי אפשר להתווכח עם הלקות בניהול הסגל אני אשפוט אותו שבוע שבועיים אחרי סיבאספור
  19. הוא הביא לך נקודה מול ויאריאל
  20. אחי גם לי יש טענות לדוניס אבל אני לגמרי מסכים עם מה שהוא אומר זה לא שחור או לבן. דוניס בינתיים לא מאמן גדול אבל לפי דעתי ממש לא צריך לפטר אותו תנו לו זמן
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.