Jump to content

Dan eran

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Dan eran

1. אם תסתכלו על המשחק של בוקה עכשיו הואר שם ביטל פנדל שנשרק כי הכדור ניתז מהמותן ליד. אני כמעט בטוח שזה גם היה המקרה בחיפה (לפחות שווה בדיקה של יותר מ4 שניות)
  2. לא יודע אבל הם לא מפסיקים בשידור לחמם את האווירה לא חושב שהם בעצמם יודעים מה קרה אבל הם סתם מצאו הזדמנות להכפיש את כל האוהדים כמו שהם אוהבים
  3. מלובני והחבר שלו פשוט לא רוצים להירגע
  4. זה נראה למישהו הגיוני שאדון זיו אדלר שהיה בואר במשחק הזה יהיה בואר גם מול באר שבע? ובכלל אדלר עומד לסגור שלושה משחקי פליאוף מתוך ארבעה שהוא שופט הואר שלנו. מעניין לא?
  5. גם אני אבל אני כמעט בטוח שאין הפרדה במסדרונות אז מאמין שיהיה בסדר. דרך אגב מישהו פה עם פוראבר ולא מתכוון לקנות כרטיס? (לא בשבילי)
  6. ביטון לא נגע בכדור הזה פשוט שדדו אותנו
  7. ב4-4-2 קווים הזה אף שחקן לא מרגיש בנוח וכולם בלחץ כי העמידה על המגרש פשוט לא נכונה זה בעיקר האיש על הקווים אחראי על זה
  8. אני בטוח שלחיפה הם מכרו כרטיסים בצורה נורמלית אבל בסדר זה אנחנו מותר להם הכל
  9. מעניין לדעת מה יהיה העונש של חיפה אחרי האבוקות שהם יעשו היום
  10. אחרי המשחק היום ייקבעו חושב שאם יהיה תיקו או שהפועל חיפה תנצח המשחק מולם יהיה ב19:30 ואם מכבי חיפה תנצח אז קצת לפני
  11. אה צודק בטח בגלל מאבקי הפלייאוף
  12. מה יהיה עם המשחק נגד הפועל חיפה שיפרסמו כבר
  13. לא מבין איך התוספת זמן לא משגעת פה אנשים אותו שופט בחודש האחרון: מכבי מול סכנין 6 חיפה מול ריינה 11 (?) חיפה מול אשדוד 10
  14. רק מזכיר שיגאל פריד שפט אותנו מול סכנין וגד עמוס (!) לפני כשבועיים ותוספת הזמן הייתה רק 6. מעניין מה היא תהיה היום כשלא היו שום בזבוזי זמן שמתקרבים למה שהלך מול סכנין
  15. זה גם מעצבן שלהקדים את העונש אי אפשר (מול סכנין) וגם לאחר את העונש אי אפשר (מול הפועל ירושלים) הם פשוט קבעו מראש שזה יהיה במשחק שעל הנייר הרבה יותר חשוב לנו בלי שום הגיון אחר מאחורי זה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.