Jump to content

Almogl

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי Almogl

1. שוער ליגה סביר, בדיוק מסוג השוערים שבמשחקים כאלו מתפרקים, כי פשוט אין להם מספיק איכות או מיומנויות או מה שזה לא יהיה, פשוט לא מספיק טוב למכבי הישגית במפעלים אירופאים. יכול למלא את החור בליגה, כששאר הדברים מסתדרים סביבו(לא קורה ולצערי גם לא יקרה בעונה עם נחמיאס בלם טופ1)

2. לפני1 שעה , חומץ בלסמי said:

דור פרץ היה במוד שוטטות חסרת פשר (צורת משחק שהוא מאוד מחבב בזמן האחרון, עושה רושם) במשך חלקים ניכרים מהמשחק. במחצית השנייה הוא אכן השתפר  מאוד.

נפלא זה מעט מוגזם.

דווקא לא הרגשתי מוד שוטטות, שכן היה ביוון בהרבה דקות. הוא ניצח לא מעט מאבקים, כולל זה שהביא לגול וגם היה יותר יציב עם הכדור ברגל מהממוצע שלו.

היה מאוד משמעותי היום לנוכח משחק פחות טוב של השניים האחרים, שלאחרונה לרוב מחפים עליו.

3. 21 דקות לפני, המכבייה said:

לא מתווכח. מסכים עם הרוב. אבל עניין אצילי(שאני תומך במיטש ללא סייג) לא היה צפוי. סיכוי טוב שאתה משייט לעוד שתי אליפויות רק מהאינרציה. 

נוטה להסכים עם זה, אני חושב שזה בעיקר היה נובע

מהעמדה שאיביץ׳ שם אותנו בה בסוף השנתיים האלו, ככה הוא היה גדול.

4. 47 דקות לפני, המכבייה said:

יש בזה משהו. אבל גם העליונות שלנו באליפויות היתה כסף גדול שהביא שחקנים שטובים יותר מהיריבות שלהם. כמה אתה יכול לתכנן קדימה כשטאלנטים נמכרים לפני גיל 21(בצדק, שרשרת המזון)? כשהנחת העבודה הבסיסית שהמאמן הזר שהצליח כאן, ממשיך בדרכו? 

או שנצא מלופ הזרים ונלך אול אין על ישראלי לחוזה ארוך(זה לא חייב להיות בכר לשם העניין כי גם הוא כבר בלופ אחר). לא החלטה פשוטה. 

אני לא מדבר על דקויות של לסגור קיצוני שמאלי ל5 שנים קדימה, עולם הכדורגל דינאמי מדי בטח כשאתה נחות מלחתחילה.

אני רק רוצה לראות במיקרו קבוצת כדורגל שיודעת מה היא עושה על הדשא ובמאקרו מועדון שמסתכל על יותר מאוחר מאשר עוד חודשיים, שמבסס רכש על איזשהו חזון מקצועי, מרגיש לי שזה בייסיק שלנו אין.

אנחנו בסחרור כאוטי מאז שג׳ורדי ירד לעמדת המאמן ואם לא מגיע איש מקצוע ברמה של איביץ ומחזיק אותך קצר כמו בטירונות שנתיים אנחנו עם בין אליפות אחת לכלום ב8 שנים.

אני מחזיק אופטימיות זהירה בגלל מיץ׳ ובן, אפילו לגבי העונה הזו, אבל בשורה התחתונה בכר זה כל מה שאנחנו צריכים כדי להגיע למה שאני מאמין שמיץ שואף אליו, הוא מוכח ברמה מדעית.

5. מרגיש לי שהאופטימיות הנאיבית שלי תימחק אחרי המשחק מול נתניה.

מה שהכי מבאס בכל הדבר הזה, זה שהריצה שלנו היא פשוט תוצר של כלום מלבד עליונות טבעית שלנו על קבוצות חצי מקצועניות, אין פה שום תוכנית על, אלא רק מקריות שמקבלת יציבות סטטיסטית מהבדלים טבעיים בין קניקובסקי לבין דן אייבינדר לא מעבר.

בכר זה הסיכוי הכי טוב שלנו לתוכנית על אחרי שנים של חרא, מרגיש לי שזה לא יותר מקונספירציה.

6. מורגש מאוד על גבול המגובה מדעית, אם היית מאומן זה לא היה קורה, כשאתה מתורגל ותבניתי מספיק הקהל נותן ערך מוסף של דחיפה ומוטיבציה.

כשאתה מלחתחילה לא בטוח בעצמך הוא מוסיף לחץ ומחשבות שפוגעים בביצועים, עם איביץ׳ בלומפילד מלא היה מבצר בלתי ניתן להכנעה

7. בקטן, לא זוכר תקדים של מפלה כזו ביכולת בין גנט למצב היום, מצד שני שנה שעברה פתחנו עם 5 ו6 וכולנו זוכרים לאן הגענו.

בגדול, לא זוכר תקדים של קבוצה נחותה תקציבית שמחרבנת על הראש של העשירה ממנה 3 שנים ברצף, מצד שני זה קרה לנו עם באר שבע.

המצב לצערי לא טוב ולא נראה לי שלפטר את רובי זה הפתרון, מצד שני בכר במכבי זה כנראה כן

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.