Jump to content

Almogl

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Almogl

1. אם החיסורים שלהם בהגנה יתממשו תיקו יהיה פספוס רציני. בכל מקרה אני לא זוכר מתי הייתי בציפייה למשחק שלנו כמו השבוע, מקווה שזו אופטימיות עם משהו שעומד מאחוריה
  2. הופעה מטורפת, מזכירה את ההופעה של יצחקי מחזור ראשון נגד חיפלה לפני שנפצע
  3. יש מצב שהפרקים שראיתי עכשיו במר רובוט(עונה אחרונה) הם הדבר הכי טוב שראיתי בטלוויזיה וראיתי הרבה. ממליץ בחום, גם אם לפרקים היא לא קלה לצפייה
  4. במנג׳ר אני פותח עם 11 מחליפים, במציאות אני מקווה למשולש טבח, חוזז וריקן.
  5. ראיתי שרשמו את זה כאן ואשמח מאוד שייני יהפוך לבלם שלנו, לפחות לטווח הקצר. נחמיאס מאוד דומה לי לבלטקסה וזה לא כל כך טוב ומשפיע עלינו לרעה. גבי שחקן, אם ההולנדי ברמתו אני כבר די רגוע בנוגע לאיכות הסגל, חבל שזה לא המדד העיקרי להצלחה שלנו העונה.
  6. נראה כמו שחקן ברמה מאוד גבוהה לליגה שלנו. כנפיים שלו ושל ביטון/גבי וזה כבר נראה אחרת. עכשיו רק צריך תבניות התקפה שהומצאו אחרי 1992
  7. הבעיה עם פטריק שאתה אפילו לא מבקר אותו בדיעבד, אתה מבקר אותו לפני וצודק וזה ממש מבאס. אני שונא להיות דרמטי ונחרץ אבל אני באמת חושב שיהיה קשה להינות ממכבי כשהוא מאמן אותה
  8. אין בעיה עם זה שהוא לא מגיע, קניקובסקי ודן ביטון יבלו באגף לא מעט השנה, אין לי בעיה עם זה, אולי קצת עם ביטון. הבעיה אם הוא חותם בחיפה, אני לא זוכר עומק התקפי כזה מאז סוזה.
  9. אני מסכים, אבל יש הרבה אמצע בין מליון וחצי לבין -600. אתה חושב שזו עסקה טובה?
  10. בוא נהפוך את זה לאחד הכשרונות הגדולים שנמצאים במכבי כרגע, נראה לי שאפשר להסכים על זה. זה כמעט ולא משנה את התוכן
  11. אז על אלמוג סירבו ל1 וחצי מליון בזמנו, לא נתנו אותו ועוד 600 אלף על קלאודימיר
  12. כל שנה 40 % מהסגל של מכבי בשנת חוזה,זו הגישה. לעולם לא היינו לחוצים משנת חוזה, להפך, במכבי משכו את זה עד השניה האחרונה עם הרבה שחקנים, חלקם שחקני מפתח. לקארצב ולמכבי יש שנה שלמה לנהל משא ומתן, במקום זה אנחנו זורקים אותו בעסקה על שחקן שעזב אותנו כי לא רצה להיות חריג גיל ולעומתו על קארצב מדברים שנים ככישרון הכי גדול פה. אם וכאשר העסקה הזו תצא לפועל היא הכל חוץ מנכונה בהתאם לידע המצומצם שלי על מכבי.
  13. מרגיש לי רע מאוד. קארצב אמור להיות הפרוספקט הכי גדול שלנו, קניקובסקי בשנת חוזה ואנחנו ברווחים גם מהעפלה אירופית, גם מהמכירה של יוני וגם מחוזים כבדים שהגיעו לסופם. אני מאוד מקווה שמה שרז אמיר מפרסם כרגע זו לא המציאות
  14. זה מאוד מורכב כי אני יכול לשים את קניקובסקי על משבצת של ישראלי שיהיה בעתיד ״טופ״ בליגה כמו חזיזה ואז זו כבר השקעה עם חזון מסויים. מכבי חייבת להתחיל ממשהו ובימים כתיקונם פיבן וגלזר הפכו ביום אחד לטיבי ואלברמן, אני מאוד פסימי לגבי תרחיש עתידי שבו זה קורה לפחות על פי מה שמתרחש כרגע. יכול להיות שאתה צודק וכשאני מנתח את כל הנתונים זו לא עסקה משתלמת, פשוט בסופו של יום אני אוהד ואני רוצה שהסיכויים שלנו לקחת אליפות השנה יעלו. הרצון לראות פה עוד שחקנים הוא מבחנתי רגשי לחלוטין, אין לי ביטחון בשום רכש שיגיע שבאמת ישנה את פנינו
  15. כן, קניקובסקי הוא לגמרי צמצום פערים, לא סגירה אלא אם כן יהיה נס. כשמתחילים לדבר על רווח עתידי ועל יצירת שלד אני מתחיל לחשוב על קארצב ועל אלמוג וזה גורם לי להתכווצות או לחילופין על הרצון לתת לחוזרים מהשאלה קצת דקות משחק עד אתמול. אפשר רק להתנחם מבחינתי בעצם העובדה שכרגע יש מטרה ומכבי הולכת להעפיל לבתים. אולי כל הפנטזיות יתקיימו ברגע שהמטרה הבאה תתפרס על פני עונה שלמה ולא כמה משחקי נוקאאוט, הלוואי שיש תוכנית על שבסופה קארצב ואלמוג נמכרים ב7 מליון ביחד.
  16. מסכים לגבי רמת האימון והדינמיקה. אם שנה שעברה עוד יכול להתווכח לטובת פטריק בהתבסס על הריצה, היום בכר מרגיש לידו כמו טוכל ואז זה הופך את כל הדיון של צמצום הפערים ללא רלוונטי. הלוואי שאני טועה
  17. לא שאני מפקפק בהבדלי האיכות בין ה11 שלנו לבין ה11 של חיפה, אבל אתה באמת מסכים עם בחירת הכוחות ההזויה הזו? חד משמעית הגעה של זר איכותי ועוד קניקובסקי לגמרי מאזנת את ההבדלים, גם אם יש יתרון קל לחיפלה.
  18. אני מאמין שיגיע כנף זר, בטח אם נעפיל ונשחק ב2 מסגרות. לגבי החלק השני לצערי אני מסכים ובגלל זה מגיעה התקווה שלי לשחקנים כמו אלטמן או קניקובסקי שיורידו את מכסת הדקות הלא פרופורציונליות שלהם במכבי, ואני אוהב את שניהם.
  19. מבאס אותי מאוד שצ׳יבוטה כנראה לא יגיע. אני באמת חושב שהוא היה מושלם לצרכים שלנו והיה פותר הרבה מהבעיות. עכשיו צריך לקוות לפגיעה ועוד איזה אלטמן/קניקובסקי
  20. ניצחון טוב, יכולת שגרתית שלנו. אני כל כך מקווה שמכבי מתכוונים להביא 2 לאגפים, אחד כנף קלאסי והשני חצי חצי כמו מיכה. אנחנו באמת זקוקים לזה
  21. מאוד אוהב את הבחור. הלוואי שייראה כמו תחילת עונה שעברה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.