Jump to content

Almogl

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Almogl

1. אני מסכים עם מהות הדברים שרשמת, אבל טל בן חיים בשיאו ללא ספק שווה הרכב של אלופה
  2. נחמיאס רע מאוד, לא יודע איך לאכול את כמה שהוא רע במשחקים האחרונים שראיתי אותו. אני מקווה שזה רע כמו שהמגנים שלנו רעים ולא רע כמו חבר שלו למרכז ההגנה. גבי מאכזב ולא נותן ערך מוסף כרגע. קובאס שחקן שחקן
  3. הפיטורים של דוניס ופטריק מרגיעים אותי. הרי ברור שיש פה עניין, אנחנו שבויים במחשבה שמיץ לא טועה, שמכבי לא טועה. זו רמת האופוריה שהגענו אליה באליפות השניה של איביץ׳ וזה גם מתחבר בקו ישיר לאופוריה אחרי ההעפלה שלנו לליגת האלופות. המאניה דיפרסיה חוגגת כאן ואני יכול להודות שגם אצלי. אני מסרב להיכנס לדיפרסיה שבה למיץ׳ לא אכפת ממכבי תל אביב, הרי ברור שאכפת לו, הוא פשוט טועה כמו שגם מיליארדרים אחרים טועים והוא טעה בבחירת האנשים. כשהוא בחר בפטריק היינו בשיא האופוריה וירדנו על הרכיכות הישראליות שלא מסתדרות איתו. הוא טועה ועכשיו מתקנים. היופי אצל מיץ שהוא יודע לתקן מהר, ובלי קשר אליו יש עוד מערכת שלמה של אנשים שתאלץ להתאפס, המציאות היא על הדשא. הקו מחשבה שלי מרגיע אותי לפחות, מה שפחות מרגיע אותי הוא מצב הסגל והצוות המקצועי מול חיפה והזמן שייקח לסגור את הפער הזה, אני מקווה שהמצב פחות גרוע ממה שהוא נראה
  4. נחמיאס על טיבי ושמיר על פרץ זה במילים אחרות מקום 4 סבבה לי
  5. קשה מאוד לצפות בזה, לא יכול לדמיין פערים כאלה שנתיים אחורה. מדע בדיוני.
  6. זה מתחיל לההפך למצב בו אנחנו מפסידים בכל מקרה, אם מפסידים אז מפסידים, כולם שונאים להפסיד. אם מנצחים אז מנצחים ופטריק נשאר ומה שלא נשאר זה אחד מכל האוהדים שלנו שעוד מאמין בו. בראייה אופטימית אפשר להסתכל על זה גם הפוך, אבל זה היה נכון אולי ללפני שלושה שבועות
  7. נראה לי שרז אמיר לא עף על פטריק
  8. פשוט מרתיח את הדם. אין לי מילים לתאר כמה זו החלטה בזויה וחסרת היגיון.מסכן אלמוג, אני מקווה שיתנו לו קצת לשחק באירופה, גם אם לא לפתוח
  9. אחלה כניסה של גררו, מקווה שזה יכניס אותו לעונה
  10. מכבי מאומנת(?) רע מאוד. הסיפוק היחיד שיש לי הוא שלא זרקתי מילה טובה על פטריק שבוע שעבר, זה היה קשה כי אני נוטה לחבק את אנשי המערכת של מכבי, בעיקר אחרי משחקי פיק כאלה. אנחנו תלויים אך ורק במצב הרוח של השחקנים שלנו, וגם אם אנחנו בהתעלות מנטלית כמו שבוע שעבר זה לא בטוח יספיק בכל משחק בתוך השלישייה הזו.
  11. דן מסכן, הוא שיפר הרבה אספקטים במשחק מעונת השיא שלו והוא פשוט כבר 2 עונות עם מאמנים שהורגים אותו. ה4231 הזה של פטריק מתאים לגולסה ופרץ להיות ב2, אולי לריקן לפני 2 עונות. גלזר וייני שם זה חוסר מושג או חוסר ברירה, אני מהמר על מושג.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.