Jump to content

Almogl

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Almogl

1. סליחה על הבורות, בר כהן שייך למכבי כרגע?
  2. הרבה יותר קריטי מכנף זה בלם. גם כנף פחות אופציונלי במצב שנוצר, יש לנו גררו חוזז טבח אלמוג קוואס ועוד את גבי וביטון שיכולים לחלטר שם. הבשר שם כרגע עודף ולא כל כך איכותי ובכל זאת בסיטואציה שנוצרה העונה אני לא יודע אם תוספת לא תקלקל את מה שנמצא כבר. בקיץ צריך לבנות את החלק הזה בקבוצה עם מרווח תמרון גדול יותר. בהגנה לפחות הורידו את הרננדז אז החיזוק שם יותר סביר, אני מאוד מקווה שיש מישהו על הכוונת.
  3. אמת, ועדיין, נראה לי ממש טוב במשחק הזה
  4. קידוש דומיננטיות המאמן כבר לא יעיל במצב שלנו. יש לנו בעיה מהותית של חוסר עקביות בשחקנים שפותחים בלב הקבוצה, מרכז הקישור וההגנה שלנו מתחלף כל הזמן ואי אפשר לצפות לכלום כשזה קורה. מכבי צריכה לייצר תבניות, חיפה התייצבה השנה כשהייתה לה תבנית ברורה שהתחזקה כשסיימה עם אירופה. אנחנו לא מפסיקים לספוג ולא מצליחים לייצר התקפה אחת מסודרת, זה לא קשור רק לאיכות. גם איביץ׳ בשיא תקופת הסגידה(המוצדקת) מיעט מאוד להזיז את הכלים ממרכז הקישור וההגנה והוא נגע בעיקר בחלק הקדמי, כשעיקר המאבקים היו בין צ׳יקו לשכטר השווים. מכבי בכאוס מקצועי כבר שנתיים. מאמנים צריכים להפסיק להיבחן אצלנו, הם צריכים לבוא עם מנטרה ברורה ולהתוות את הדרך המקצועית שהמועדון הולך לצעוד בה לטווח הקצר או הארוך. השחקנים שלנו, חלקם, בלי קשר לכל מה שכתבתי,עושים ממש רע את העבודה שלהם. וחלק נכבד מהם לעולם לא יוכל לעשות את העבודה שלהם ברמה הנדרשת, אבל זה כבר בנושא אחר
  5. יששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש
  6. אני בתחושה ששני התסריטים כרגע לא בדרך להתממש, הלוואי שאני טועה
  7. לא יודע אם אצליח להתאושש מהמראות של הקהל שלהם עוזב בשריקה לפנדל. אין מה לנתח מקצועית את המשחק הזה, מקצועית אנחנו רעים מאוד והם טובים מאוד. אני מנסה לחשב בראש איך ממצב שכל הליגה פה ביצים שלנו הגענו למצב של להוביל 2-0 בסמי עופר ולהפסיד בסוף. ערב שהוא סיוט, עונה שצריכה כבר להיגמר.
  8. הייתי שמח להסכים איתך אבל מכבי בעיקר היו טובים הגנתית, כמו שוולבס יכולים לתת הופעה הגנתית טובה מול צ׳לסי. בכל מה שקשור לכדורגל שמצופה מקבוצה דומיננטית,היו פערים כאלה רק בעונה הראשונה של איביץ׳
  9. לא הייתה דקה אחת על הדשא שהיה בה ספק מי הקבוצה היותר טובה, גם כשג׳וש הוציא את הכדור ב2-0 הם עדיין היו הרבה יותר טובים. כל דקה על הדשא היה פער מקצועי עצום שלא ניתן לגישור, איפה זה ואיפה המשחק בבלומפילד בתחילת העונה. מה עושים מקצועית במועדון הזה אני לא יודע.
  10. אני באמת לא יודע כמה זמן ייקח לנו לצאת מהבור שנכנסנו אליו. זה בור מקצועי ובור מנטלי עמוק הרבה יותר ממה שחשבתי
  11. מכבי חייבת עוד טכניקה על המגרש גם במחיר של פחות אינטסנסיביות, חוזז וגררו ממש מתקשים להשתלט על כדורים פשוטים וזה פוגע בנו גם במעברים שלנו וגם בשלהם.
  12. המצב שלנו הרבה יותר רע משחשבתי. לא להגיע למצב אחד כל המשחק זה באמת שיא שהרבה זמן לא ראיתי ממכבי, אולי אף פעם.
  13. חזיזה נראה כמו פלה 20 דקות
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.