Jump to content

Almogl

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Almogl

1. אני גם נופל בזה, אבל לומר שלאיביץ׳ אין את השחקנים לשחק בשיטה שהוא רוצה זה לא נכון. אף שחקן כנף בליגת העל למעט נאווקמה לא היה פה שחקן כנף קלאסי כמו סטרלינג. כל שחקני הכנף הדומיננטיים שהיו כאן באליפויות היו שחקנים של כדור לרגל וטכניקה גבוהה(בן חיים לא היה דומיננטי באף אליפות לטעמי) יש לו שלל שחקנים שמתאימים לתיאור הזה והוא לא הולך על זה בכל זאת. אני חושב שהוא נכנס, אולי בצדק לקיבוע על שלושת הבלמים בהתאם לאיכות החלק האחורי שירש. הרבה יותר נחמד לומר בתקשורת שפארפה לא כנף מאשר שאין לו שחקנים איכותיים מספיק לקו 4. חוץ מזה, כנראה שאין לו שום רצון לנסות לשים את אחד החלוצים בספסל מה שגומר אותם ואותנו בהרבה מאוד בחינות. אני ממעריציו הגדולים של איביץ, אבל משהו חורק, הוא לא האשם המרכזי בפתיחת עונה פושרת אבל יש לו אשמה בקצב צבירת הנקודות הסביר מינוס.
  2. וואלה עכשיו נפל עליי מה קרה אתמול
  3. זה שגררו כיכב פה איזה שבועיים זו אחת ההזיות הגדולות
  4. השחקנים עלו עם משקולות על הרגליים אחרי יום שני ולקראת הסוף הם כבר נראו בקריסה מנטלית. אין אף שחקן בסגל שיכול לשחק את ה6 במערך הזה עם שני קשרים שנצמדים לאגף ומשאירים מרווח עצום במרכז המגרש, בספק אם יש מישהו בליגה שיכול להיראות שם טוב יותר מ2 משחקים ברצף וזה מסתמן כמו כשל טקטי מול קבוצות שמעוניינות לשחק כדורגל, או לחילופין לנצל את הכשל הזה. היום זה בעיקר על שחקני ההתקפה, אבל גם הצוות המקצועי לא עזר להם בכלל. אנחנו יכולים לשחק עם שחקני 10 באגפים, יותר מזה, אני לא חושב שיש לנו ברירה
  5. אני כל כך רוצה שהוא יהיה בהרכב היום בגלל זה.
  6. מתאים לי איזה שישייה למועדון הגדול בהיסטוריית הכדורגל
  7. מכבד את דעתך. השתחררות מלחץ, הנעת כדור ובעיקר ביצועים טכניים והגנתיים בגזרת הקישור שנראים ממש אירופה. דיו דוד היה לפחות פעם וחצי מול שוער אם אני לא טועה. אנחנו מדברים על מפלצת כדורגל שמשחקת נגדם.
  8. ראיתי כל כך הרבה דברים אבל אני ממש לא רוצה לפרגן להם כאן מעבר למה שאמרתי.
  9. קשה מאוד לצפייה המשחק הזה. חיפה ממש טובים
  10. אני לא זכר משחק כל כך רע שלנו כבר הרבה זמן
  11. האבסורד זה שגלזר לא היה הכי חלש עד האדום, אפילו לא טופ 3
  12. עם כל הכבוד(בלי ציניות)לדעות של חלק מהיוזרים, שאני עם חלקן גם מסכים, אנחנו צריכים לזכור שלאיביץ אין כנף ראוי בסגל, לא בלם מוביל, לא חלוץ שלישי ועוד מגוון חסרונות בסגל ולמרות זאת עשינו פתיחת עונה טובה. פתיחת עונה שמתבטאת ביכולת טובה ברוב הזמן וצבירת נקודות שמזכירה את איביץ. בין זה לבין ההערות האישיות/מקצועיות כלפיו כאן וברשתות החברתיות אין הלימה. אין כאן סגל מאוזן ואפילו במנג׳ר כולם היו קורסים עם הסגל שהוא קיבל ביולי. זה מצחיק שאני אומר את זה, אבל אפשר להתאזר בסבלנות עוד קצת עם הביקורות שמהר מאוד יזלגו ליציעים ולא יעשו טוב לאף אחד.
  13. כולם רעים למעט פיבן. נקווה לפארפה וגבי במחצית
  14. מה שהכי מבאס אותי אחרי צפייה בשידור החוזר זה הביצוע לרעיון של איביץ׳. כל האמצע היה פרוץ לגמרי, כל פס נחמד של נטע שם אותם עם הפנים מול קו ההגנה. בהקשר דומה, ויתרנו 4/5 פעמים על אפשרות לתקוף את הכדור בסיטואציה שזה 70:30 לנו. השילוב של הגישה והביצוע זה הכי לא מכבי של איביץ וזה ממש מבאס
  15. המשחק מול קטמון לא ייצג כלום, זה בדיוק עניין הקצב. מכבי חיפה ייצגה את עצמה היום, זו מכבי חיפה וזה כרגע טוב יותר ממה שיש לך. איביץ׳ טעה וזהו, אין אפילו מה לנתח. לגבי גלוך, לא רשמתי כלום עליו ובכל מקרה אני אגיד שציפיתי לדקות יותר משמעותיות שלו.
  16. מה שבאמת מדאיג אותי זה פער האיכות האדיר בכל מה שקשור לקישור שלנו ושלהם, תמיד שניים לכדור והפס תמיד חצי קלאץ׳. כשהם מגבירים קצב אנחנו לא שם וזו כבר מציאות שאני לא מצפה גם מפפ לשנות אותה בטווח זמן כזה עם המורכבויות בסגל הזה. איביץ מצא פתרונות נהדרים לחסרונות שלנו והוציא דברים מאוד יפים עד עכשיו, במשחק כזה זה בסדר לעשות התאמות, אבל הוא לקח את זה צעד אחד רחוק מדי עם רביעיית קשרים ו5 שחקני הגנה מובהקים ונפל. אני משוכנע שהוא יתקן כבר בדרבי
  17. משחק מבאס, לא מטריד. אני בטוח שאיביץ יסיק את המסקנות. היכולת של ערן כן מדאיגה, נותר לקוות שזה זמני
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.