Jump to content

Almogl

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Almogl

1. לפעמים אני מנסה להבין איך אנשים ברמות שכר כאלו יכולים להיות כל כך רעים בעבודה שלהם. פרגסון כבר לפני 20 שנה, בעידן הרבה פחות מפותח של הכדורגל אמר שכל שיחות האנרגיות והמוטיבציה למיניהן הן בולשיט כשעובדים עם מקצוענים ובהכנות למשחקים עובדים נטו טקטיקה והליצן הזה ממשיך למכור לי גיבוש ואנרגיות. איזו נפילה…
  2. רק דבר אחד אני לא מבין, אם ברק יצחקי(על פי תמם) הוא מנהל מחלקת הכדורגל, אז מה פשר כל כתבי ההגנה שמגיעים מכל כיוון, מורידים את תחומי האחריות וממעיטים בכישלון המקצועי שלו. ההנחה שהוא לא מקבל החלטות ומשמש כבובה של ג׳ק, איביץ׳ או פאטריק היא הנחה שמצד אחד מקטינה אותו ומצד שני מרפדת את חשבון הבנק שלו. ברק יצחקי אחראי על בניית סגל שגם במנג׳ר אנשים כאן היו מתקשים להתאים לו מערך והוא נושא באחריות. לגבי מיץ׳, מי שחושב שמיליארדר שמממן את המועדון כבר עשור וקצת צריך לשים את המפתחות בגלל כישלון מקצועי של שנתיים.. אני חושב שהוא לא הבין בדיוק את החיים, אבל אני מכבד את האופטימיות במחשבה שיש הרבה כאלה בחוץ שמחכים לשלם 800 אלף דולר לניר ביטון
  3. אני חושב מה צריך לקרות כדי שדור שחקנים שלקח לא מעט אליפויות בגילאי נערים וילדים יגיע למצב כזה וכל המסקנות שאני מגיע אליהם מצביעות על זה שהבעיה היא לא בדור. ימשיכו עם הקלישאות של ״לא צריך תארים, צריך שחקן או שניים טובים שישתלבו…״. נקודתית זה יכול לפגוע, אבל זה בכלל לא הנושא. קבוצת הנוער מייצגת את המועדון והיא מייצגת אותו באופן מביש. אותי באופן אישי, זה מדאיג יותר מהכישלון המקצועי בבוגרים.
  4. אני מסכים לגבי הקהל, הכוונה שלי הייתה שכל עוד אנחנו לא מאיימים עליהם במאבק, אז זה כואב שבוע ועובר ולא כמו בשנים אחרות שזה היה שובר אותם ומלחיץ בו זמנית. הם אחרי 2 אליפויות ובמועדון יכילו את ההפסד, לא הכל סובב סביב מכבי ברמת המועדון, ברמת הקהל אין ספק שהם דפוקים לגמרי
  5. בסדר גמור אח. בכל מקרה לא הזכרתי את הקהל בשום שלב
  6. שמע אני לא באמת יודע מה בכר חושב, מה שאני כן יודע זה שבתקופת באר שבע והאליפות הראשונה בחיפה, מכבי הייתה השד הגדול שצריך להביס. היום אתה לא רלוונטי, הוא עולה נגדנו ברמת דחיפות של חדרה, מדי פעם מפסיד מדי פעם מנצח. השורה התחתונה היא שאנחנו לא רלוונטיים במרץ שתי עונות ברצף וגם אם הוא יפסיד בבלומפילד כרגיל בפלייאוף זה לא יזיז להם.
  7. אם היו אומרים לי אחרי השישייה על חדרה שאלו יהיו הפערים המקצועיים בינינו אליהם, זה היה מופרך גם בכל קנה מידה של עמה. אין מילים שיתארו את הכשלון של המועדון הזה בשנים האחרונות בדגש על השנה. כואב לי שבכר בטח מזלזל בנו ברמה של באר שבע על גבול נתניה. המזל שבכדורגל הדברים מתהפכים מהר, נותר לנו לקוות לטוב.
  8. אנחנו באמת רעים מדי. זו הייתה תצוגה מבישה של כדורגל, ההבדל בין מכבי הזו למכבי של איביץ הוא הבדל עצום וגם מכבי של איביץ׳ הייתי קבוצה מוגבלת מאוד. נתניה קבוצה בינונית מינוס שפשוט שלטה לגמרי במשחק וזה שהמאמן חתום לשנה וחצי מאוד מפחיד
  9. קשה לי להאשים את השחקנים. המערך הזוי והשיטה הזויה, צריך נס פה היום
  10. שחקן מצוין, תקופה נוראית. אין לו מה לתרום בכנף, רק 8 או 10
  11. היו הרבה טעויות של המאמן מבחירת ההרכב ועד ניהול המשחק. לא מצפה מגלזר ופרץ לשבור קווים וברגע שהם לא עושים את זה אין לך מה לעשות מול 2 קווים צפופים גם אם מסי היה במקום גבי או פארפה. המחיקה המוחלטת של כהן ודן ביטון היא יותר(בקצת) על הצוות המקצועי מאשר עליהם וכשהם מחוקים אנחנו מאוד דלים בחלק הקדמי, בטח אחרי שאוסקר עזב. הכל בדיעבד, אבל כשאתה מאמן במכבי תל אביב אתה חייב להבין לפני המשחק שמה שמתאים מול חיפה לא מתאים מול הפועל, גבי היה מסתדר מצוין בקו האחורי של הקישור וגם גולסה.
  12. היה חלש אתמול. בלי קשר, הייתי רוצה אותו כל שבוע בהרכב
  13. וואלה מבאס זה לא נראה טוב. חייבים כבר להבין מה קורה איתנו בהמשך העונה
  14. וואו זה היה נראה כל כך טוב עד הנקודה השלישית בערך.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.