Jump to content

Almogl

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Almogl

1. הפועל באמת חלשה באופן מחריד. שמח שלחיפה יש עוד שני מפגשים הסיבוב עם קבוצות לא פחות טובות ממנה,יכול להכניס אותם לפרופורציות
  2. אצילי צ׳יקו ויוני יכול להפוך בקלות לשילוב מצויין. בשביל זה צריך גם שמיכה יזכיר את מיכה
  3. ממש מבסוט מההרכב מקווה ומאמין שנראה משחק שותף יותר עם שלישייה התקפית זהה בלי ניק שני משחקים ברצף וכמובן גולסה
  4. אתה צודק.אלמוג הוא היחיד מהשלושה שלא ראה דשא באופן רציף בליגת העל ההחלטה היא של מכבי והפועל חדרה,לא יודע מה לחשוב על זה.אני חושב שפשוט אסמוך על המערכת במקרה הזה כמו בכל דבר
  5. יש מצב טוב שאתה מדוייק ממני אני בעיקר מסתמך על זה שהוא אמר יותר מפעם אחת שהוא המוכשר בשנתון שלו.יכול להיות בלי מנור לגבי דקות המשחק המועטות שלו לזה באמת אין לי הסבר,אבל אני זוכר שגם סולומון לא היה מולחם להרכב בקבוצה שירדה ליגה ככה שזה הזוי לא פחות וכנראה מעיד על הכלל ושועה היה יוצא דופן אצל אבוקסיס
  6. אלמוג צעיר יותר,כמעט ב3 שנים וזה מאוד משמעותי כי כרגע מהמעט שראיתי משניהם הוא הרבה יותר בשל לקבוצת בוגרים מאשר מתן,בעיקר בהיבט הפיזי. בנוסף הוא נראה טכני יותר בכל מה שקשור לעצירת כדור או דריבל. מה גם שכמה שאורי אוזן הוא לפעמים זיין שכל גדול,הוא אימן את שועה,סולומון ואלמוג והוא טוען שהשלישי הוא המוכשר ביותר או לפחות שווה לסולומון. אז ככה שאני לפחות הרבה יותר בונה על אלמוג למרות שלפעמים המהירות של מתן כן מלהיבה
  7. פשוט מרגש. אני מקווה שימשיך בגרף השיפור במשחק הרגל חוץ מגל אני עוד חא ראיתי שחקן ישראלי כל כך מדויק ונקי בתיקול
  8. מלחיץ אותי שחיפה נראים רע ומנצחים. גם מפחיד אותי קצת שבלבול שם אלף זין על הקהל הבאמת טיפש שלהם ומתנהל כמו מאמן כדורגל גנרי ולא זונה שלהם. מצד שני...הם באמת לא משהו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.