Jump to content

Almogl

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Almogl

1. אי אפשר גם בלי מסה וגם בלי מהירות למעלה. בלטקסה חלאילי זה מצ׳ אפ רע מאוד
  2. הורגש מאוד שמכבי בלי אחד מ2 הבלמים הטכניים שלה, לדעתי פעם ראשונה העונה. הלחץ הגבוה גמר אותנו, נחמיאס ולוקאסן איבדו ביטחון בגלל חוסר היכולת ואז גם הפעולות שלהם בלי הכדור היו מוזרות מאוד. יוריס ופרץ במשחק רע, הם חייבים לקבל מנוחה, עליהם הכי מורגשת העייפות. גבי סוף סוף מרגיש כמו שחקן לאליפות.
  3. הוא הגיב לאול אין של נתניה ושינה בהתאם לזה, אני מניח שבכל הנושא של עומסים יש אנשים שעובדים בזה במועדון ולוקחים סיכונים מחושבים בהתאם לזה, אני מניח שבגבול הטעם הטוב. בינתיים כל מה שהוא עושה עובד וזה מרגיע את הדאגות שלי.
  4. משחק קשה מאוד מול קבוצה טובה ומאומנת ביחס לליגה שלנו, משחק עם עצימות מאוד גבוהה בחמישי. רובי סומך על התבנית, בצדק ובינתיים אנחנו בעונת איביץ על סטרואידים, אני באמת באמת לא מבין את התגובות כאן.
  5. משחק בינוני ומטה של רוב השחקנים, פנדל בהתחלה והיינו רואים משחק שונה. לא ברור לי מה הקטע עם סאבו ולא ברור לי עניין היעדר הרוטציה,היום זה הפסד מתקבל, אבל כששחקן מפתח ייעדר לחודש וחצי מכלום זה כבר לא יהיה סבבה.
  6. נשבר הזין מהגיבוי הבלתי נגמר שהמועדון הזה מקבל מכל הגורמים.
  7. הקשר 6 והמגן הכי טכניים בליגה משחקים בעמדה שקשורה אליהם רק במערך 3 וגם בעיקר סאבו. זו כנראה אחת הווריאציות הכי פחות טובות שאפשר להרכיב משחקני הקישור בסגל. מניח שהרוב כאן לא יסכימו, אבל יוריס לטעמי הוא שחקן ל20 דקות, גם ביכולת השיא שלו השנה
  8. חוליית הגנה טובה מאוד לגיל הזה, בעיקר רביבו והבלמים של הפועל. הקישור מאוד מוגבל אבל סביר. תורג׳מן לא טוב על שבירו בחיים, הלוואי שאתבדה. לא יודע איך לאכול את העבד הזה
  9. תשמע, רשמתי לא לשבוע, כי לדעתי הביאו אותו בדיוק לסיטואציה שבה פרץ יפצע לשבוע/שבועיים בדיוק כמו שהיה בחיפה.
  10. דניאל פצוע כרוני, הם לדעתי באותה רמה, החתמה סבירה שלא תשפיע בשום צורה על כלום. גם אם חלילה פרץ ייפצע(לא לשבוע) או יעזוב הוא לא יהיה שוער ראשון
  11. אני חושב שמכל האנשים שקיימים בעולם, זה האיש שהכי לא הייתי רוצה לנהל איתו משא ומתן. אני כל כך מקווה שזה יושב על זה ואף אחד בכלל לא חושב על להשאיר אותו
  12. שמע בתור אחד שעובד בתחום, הוא ממש לא אוטיסט. אולי אם היה, היה נמנע מלערבב בראיונות ואולי גם קפדן יותר בהכנות למשחקים.
  13. טוומאסי זה סיכון שאולי שווה לקחת רק בגלל התחרות עם באר שבע, לא תופס ממנו מקצוען בכלל, אבל כדורגל נטו יכול להיות שובר שוויון דוידה לחיפה זה עוד חלק בפאזל ההתקפי הבלתי נגמר שלהם, מה שכן אם יש לזה בסיס זה יכול לרמוז לכך שסבע עוזב שזה מצוין
  14. אפס אחוז סיכוי שהוא נשאר, הוא המאמן הזר הכי כושל שלנו ומיץ פיטר מאמנים טובים בהרבה. יש פה שילוב כנראה של הסדרים כספיים מולו וחיפוש מאמן במקביל, אבל אין באמת סיכוי שהוא יישאר
  15. והם גם לא יתפסו מקום של זר.. מעניין מה עושים אצלנו בזמן שחיפה בונים סגל מנג׳ר שגם ברוך דגו היה לוקח איתו אליפות
  16. מאוד נחמד לראות את יוני ככה היום.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.