Jump to content

Almogl

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Almogl

1. בחירות הרכב רעה מדי. ביטון יותר קריטי מיוני עכשיו
  2. אין במשחק הזה כלום. באר שבע פח והתקווה היחידה בערב הזה שפתח תקווה יעברו אותם
  3. מאמין שקארצב יפתח, רוצה שביטון. בכל מקרה אני מקווה שיוני יחזור מהפציעה סוף סוף, זו לדעתי הנקודה הכי קריטית למשחק הזה
  4. שמע גבר הטענה שלך נכונה אבל רועי קהת גם היום לא כל כך פיזי
  5. מבאס מאוד. העונה עוד לא נגמרה ויום רביעי זה משחק חשוב מאוד למועדון הזה. באמת שדולב חזיזה תת אדם, הוא פשוט הגעיל אותי היום כל כך.
  6. לא הייתה היום עקיפה אחת על הקו, תבנית אחת התקפית לא באה לידי ביטוי ואנחנו תקועים לחלוטין. ההדחה של ביטון בשילוב הפציעה של גולסה הופכת אותנו לקבוצת כדורגל לא מספיק טובה. השלם אצלנו באמת גדול מסך חלקיו אבל כשמוצאים עוד חלק ועוד חלק אז גם השלם לא מספיק גדול. עשינו ריצה מעלפת ואני אוהב כל אחד ששייך למועדון הזה אבל זה לא מספיק טוב בסטנדרט של המערכת. עם זאת החזרה של גולסה ומיני התעוררות של גלזר נותנות לי תקווה שזה לא גמור והלב של המועדון לא הפסיק לפעום בעונה הזו
  7. רוצה להאמין שמחר השחקנים יעלו למשחק על החיים, אני מאוד פסימי בשלב הזה אבל כבר השנה הקבוצה הזו גרמה לי להבין שהיא יותר ווינרית מהאוהדים שלה ואני אאחז בזה עד השניה האחרונה
  8. הגול באוויר מהשניה שחיפה נגעו בכדור
  9. מבחנתי העליונות של כהן אחרי 3 חודשים בחוץ וב45 דקות בעשרה שחקנים על כל שחקני ההתקפה שלנו היא נקודת המפתח לאיבוד הנקודות מאז הדרבי(כולל). אנחנו חסרי איכות כמעט לחלוטין בהתקפה, לא רק במשחק השוטף אלא גם בפועל עם המספרים הלא טובים שאנחנו מקבלים משחקני ההתקפה. האיכות שלנו בשאר חלקי המגרש עשתה את הקאמבק המטורף שלנו. נותרת לי תקווה שאולי גולסה יהיה כשיר כבר מחיפה וזה מה שיכול לתת לנו סיכוי
  10. בתחילת הקדנציה הוא היה נראה הרבה יותר טוב. השאלה אם בכלל המצב הנוכחי הפיך כי הוא באמת רע מדי.
  11. נכון זו הייתה הנקודה. אלה היו 20 הדקות הכי אינטנסיביות שלנו העונה ומאז דווקא החזקנו יפה עד היום. גלזר יכול לספק את זה אם יחזור אי פעם למגרשים, על גולסה אני לא בונה
  12. להבדיל מהמשחק הקודם מולם בבלומפילד שהנעת הכדור שלהם עלתה להם בפיגור 2-0, כאן באמת לא היינו התמודדות בשבילם. פרץ בחצי הראשון היה נראה גמור לחלוטין ולריקן קשה מאוד לחלץ כדורים בטח כשהוא פותח. בסוף יצא שלחצנו מאוד חזק בסוף אבל אני בטוח שמה שפטריק ייקח זה את השוק ההתחלתי וחוסר האונים שנובע לדעתי משחיקת הקישור. אני רוצה להאמין שיש לו רצון לשבץ את קארצב לקראת המשחקים הקרובים בתקווה גם את גלזר.
  13. נותר לקוות שגולסה או גלזר יחזרו עד סוף העונה
  14. שרן פשוט מצוין היום, קורא כמעט כל כדור. ההתקפה האחרונה הייתה חייבת להסתיים בשער
  15. אני מאוד מקווה שיצליחו להכשיר את גלזר ויונתן ליום שלישי, אפילו ל20/30 דקות יהיה מצוין
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.