Jump to content

Almogl

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Almogl

1. לא מרגיש לי שנראה יותר מדי 10 אצל פטריק. שמיר הוא המחליף של פרץ ואני מקווה שהוא יוכל לתת חצי ממנו במספרים וביכולת. מצד שני זה אומר שביטון מגיע לאגף וזה גם לא מתאים כל כך לפטריק, נראה מה יוציאו מזה. בכל מקרה אני חושב שגלזר קארצב גולסה ושמיר זו אחלה רוטציה לקישור בניגוד לרוב. הבעיה מתחילה כשפטריק נצמד לריקן ופיבן.
  2. קונה דן ביטון, שמיר וחלוץ זר חופשי. זהו נגמרו לי הפנטזיות
  3. גם אם זה היה נכון לרגע ההחתמה שלו אני מציע לך להסתכל על טבח לפני שנתיים בלי כדורגל ואחריהן. ועל טבח אנחנו יודעים בוודאות שהיה טוב. לא ניקוליץ הוא מה שיעזור לנו, או שהיית ציני ואז אני מתנצל
  4. כל כך מבאס שייני וטבח לוקחים מקום לאלמוג וקארצב בהרכב. אני מאוד מעריך את פטריק אבל עד עכשיו ההרכבים שלו מבאסים אותי יותר מהמצב של הקבוצה בחלון וזה בלי קשר לתוצאות שהיו או יהיו בקונפרנס
  5. אופציה נפלאה אבל לא נראה לי שהולכים על ציבוטה ועוד פחות נראה לי שהולכים לשחרר את טבח
  6. גררו זר ראוי למכבי, יהיה טוב תמיד שנוכל לשלב בבוגרת שחקנים צעירים שמיועדים לפרוץ. את זה אני מפריד לחלוטין מהשאלה האם גררו מספיק להרכב שלנו בעת הנוכחית וזו שאלה מאוד גדולה לפי מה שראיתי מכל דקה ודקה שלו במכבי מאז שעלה לבוגרים. כשאני משווה את כנף שמאל שלנו לזו של חיפה אני מזהה נחיתות אובייקטיבית מול חזיזה ודוד/שרי, מספרית ואיכותית וזה מתווסף לעוד מספר איזורים נחותים שלנו מולם שאפילו סגנון משחק ורוח קבוצתית לא יכולים לסגור. גררו טוב למכבי, אבל אם אני אקבל שחקן כנף שמאל שנמצא בסטטוס של פשיץ אז אני אנצל את הלגיטימציה שיש לי להשאיל את גררו ואלך על זה בכל הכוח(במידת הצורך בהתאם למצבת הזרים) גררו באגף שמאל זה כמו בלטקסה בלם או חלאילה בחוד, אלו שאלות, הימורים בדרגות כאלה ואחרות. הוא לא הנושא אבל הוא עוד סימן שאלה בתוך הסגל שלנו מול סגל עם מלא סימני קריאה ואנחנו צריכים כמה סימני קריאה, אולי לא 10 אבל ל3 הייתי מאוד שמח.
  7. נכון, פשוט הם תפסו מקום בהרכב של מכבי אחרי שהוכיחו את עצמם(יוני עד החצי השני של 19/20 עוד התנדנד). על זה שגררו מוכשר אין עוררין, פשוט אני אישית חושב שהוא לא מוכשר יותר מאלמוג ואת שניהם כרגע קשה לי להשוות לכל כנף שמאל במכבי ב10 שנים האחרונות. לגררו מגיע וגם למכבי מגיע שהוא יהיה חלק מהסגל שלה, פשוט אני בכלל לא בטוח שמה שיש שם מספיק לנו אל מול המטרות ושוב, תמיד בתאוריה הוא יכול לעשות קפיצה מטאורית ולהמם את כולם. הלוואי שזה יקרה
  8. גררו חומר גלם טוב, אפילו ממש טוב. עדיין אני חושב שאלמוג חומר יותר טוב ולשניהם כרגע אין את האיכות שאנחנו צריכים שם. מכבי צריכה תואם יוני/אצילי/חזיזה בצד השני(אולי בשניהם) או קפיצה סטייל פיבן גלזר של 18/19 של הכנפיים שלנו. אני אישית לא הייתי לקוח את ההימור הזה על הכנפיים שלנו, מסתמן שמכבי יקחו הימור חלקי על זה
  9. מכבי כל כך לא איכותית בהתקפה, זה כל כך פשוט, לא אימון לא שיטה לא בחירת שחקנים לא כלום. פשוט לא איכותיים מספיק והשחקן היחיד שאיכותי בקנה מידה ישראלי לא איתנו
  10. הייתי שמח לחוזז/אלמוג במקום גררו חצי שני
  11. הייתי נותן הרבה בשביל להבין מה קורה עכשיו בתוך המועדון. נכנסנו כבר למצב שגדולי האופטימיים מגמגמים ולא קורה כלום יום אחר יום. נותר לנו לפנטז על תוכנית על שבסופה הסגל יתרחב בארבעה שחקנים והיא כנראה לא תתגשם
  12. יוני יודע איך לגרום לאוהדים לאבד את העשתונות, אני מודה שאני אחד מהם. צריך להבין דבר חשוב מאוד לגביו, הוא היחיד משחקני החלק הקדמי שלנו שנמצא ברמת אלה של חיפה, אם הוא עוזב אותנו הפער המקצועי גדל משמעותית ואין שום ישראלי שיכסה את המשבצת הזו. אני מתפלל שישאר פה, אם הוא בסופו של דבר ישאר אני מאמין שזה לא יפגע בחדר ההלבשה.
  13. זו האיכות על המגרש, לא יותר לא פחות. לא מאשים את פטריק וגם לא את השחקנים.
  14. הדיסוננס בין הפאניקה לציניות בפורום הזה מרגש
  15. בוא נאמר שאני ואתה חלוקים לגבי האיכות של ריקן בעבר ובהווה, זה לגיטימי לגמרי. אני חושב שבעונה שדור פרץ עוזב, גולסה במצבו הרגיל וגלזר עם מיחושים בבטן זה לא הזמן המדויק שצריך להיפרד מריקן. קארצב ושחר מוכשרים אבל אין לנו מושג מה באמת הם ייתנו לנו. מריקן אתה יודע מה תקבל וגם אם זה לא הרבה זה עדיף על כלום
  16. לדעתי הוא היה שחקן הרכב מצוין והיה חלק משלישיית קישור היסטורית שהביאה אליפות היסטורית. לגבי המחליף, ריקן שחקן קישור מצוין בליגה הזו ולהיות מחליף 2/3 זה לגמרי משהו שהוא יכול לבצע גם עם הירידה הטבעית שלו ביכולת. לגבי טבח אני כבר חושב אחרת לגמרי
  17. אבי ריקן מחליף מצוין. לפני שנה וחצי היה שחקן הרכב מצוין, שמח שהוא נשאר
  18. תודה רבה. הנתונים שהבאת כאן נראים מצוין, באמת מגוון. הייתי שמח שיחתום אצלנו
  19. ממה שראיתי ממנו(10 משחקים פלוס מינוס) הוא דומה לחלוצים ששירתו אותנו בעונות האחרונות(שכטר צ׳יקו) ופחות סגנון רוקאביצה. הייתי דווקא מעדיף נגר ששם 15-20 גולים בעונה אבל אולי זה הכיוון לחלוץ הראשון שרוצים(?) להביא
  20. החתמה מצוינת. מכאן מקווה שימשיכו עם זר למרכז הקישור, אופטימי שזה יקרה
  21. מכבי תבנה סגל טוב, סגל של 1-2. בגלל שיש לנו יריבה אמיתית, בשביל לסיים ראשונים אנחנו נצטרך את הקפיצה המשמעותית של הרבה שחקני ביניים כמו עידו שחר,קארצב וגררו.אם הם לא יהפכו לגלזר פרץ ויוני של 18/19 אנחנו ניהיה יותר לכיוון המקום השני לדעתי. בלי קשר אני עדיין בטוח שיהיו לנו 2 שחקנים על כל משבצת וסגל יציב יבנה, נראה לי שגם גדולי המתלוננים בין אוהדי מכבי ובפורום בפרט יודעים שהסגל יהיה יציב כמו בכל העשור האחרון.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.