Jump to content

Almogl

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. חודש של סגר מוחלט משמע ריסוק טוטאלי וודאי של הכלכלה?שואל כי באמת לא יודע
  2. יכול להיות שאני בור בנושא אבל לפי מה שאתה אומר מדובר קודם כל בתהליך התפתחותי של המוח איפשהו אחרי עמידה על שתיים,בני האדם הספציפיים שרחשו את היכולת כתוצאה מהתהליכים במוח פשוט שרדו כחלק מהברירה הטבעית שכן זה מהווה יתרון עצום ופשוט הגנוטיפ הזה המשיך הלאה.המהפכה הלשונית בטח באה מעט לאחר מכן בלי שום קשר יש מצב שאפילו לא הבנתי למה התכוונת ובאופן כללי אני חסר מושג.
  3. מעשה לא רציונלי בעליל ומפחיד לחשוב שהבן אדם הזה היה שפוי לפני כן..מקווה שלא
  4. אין דבר יותר מספק לצפייה מעונה 1-4 של דקסטר
  5. לא מאמין שאני הולך להצביע למירי רגב. אין מנוס,הנפש שלי לא תוכל להצביע יותר לכחול לבן. כמה טפשים הם יכולים להיות כדי להגיע למצב הזה?פשוט רצחו את עצמם פוליטית
  6. אי אפשר לשים את בוגי עם טיבי בצד האדום כמו שאי אפשר לשים את ליברמן עם ליצמן וביבי בצד הכחול. הפתרון האידאלי לדעתי הוא להרכיב קואלציה שתכלול את כולן חוץ מה2 שלא מכירות בקיומה של המדינה הזו. אין מנוס מרוטציה שנתניהו מתחיל אותה וגנץ מסיים
  7. וואלה השחקן הזה מרגש אותי. מקווה שיחזור כמה שיותר מהר לפעילות בין אם זה יהיה אצלנו או במקום אחר.
  8. הוא פשוט שילוב היכולות של גלזר ומיכה בשחקן אחד,עם עוד כמה תוספות שלשניהם אין
  9. היה טוב יותר מהמשחק הקודם. כואב לי לפעמים לראות אותו מנסה להשתלט על כדורים קלים
  10. מרגיש שיזיינו אותנו אם נגיע לפלייאוף עם 9 הפרש,אז אפשר לקחת אליפות עם הנוער
  11. עצם ההתעסקות המוגזמת בנושא שלו אל מול התפקיד הפשוט(בכל המובנים)שהוא אמור לבצע מראה שהוא חייב לסיים את תפקידו. מי אתה בכלל?מי אתה שתכפה עלינו את הטמטום ושיגעון הגדלות שלך ברגע הכי מאושר שלנו בערב המשחק?
  12. נכון הוא נפצע,נכון הוא נעלם להרבה דקות,אבל הוא עדיין השחקן הטוב בליגה. רוצה להאמין באופטימיות שמאחורי הקלעים כבר יש דיבורים ומעלה בינו לבין המועדון.
  13. אני לא יודע אם אתם מודעים לכך ששחקני הכנף שלנו הם המוציאים לפועל,בדיוק כמו עטר. אם אתם טוענים שהמשחק השוטף שלנו לא טוב ובכל זאת שניהם עם סטטיסטיקה מפלצתית,אז לא ברור לי מה כולם רוצים. יונתן לוקה בכל כך הרבה דברים בכדורגל ולמרות הכל אין שום לגיטימציה להחליף אותו על פי מה שראינו מאלמוג. מה שאני מסכים עם הרוב כאן זה שתחרות ופיתוח שחקנים זה לא דבר רע,ובהתאם לכך הייתי נותן לאלמוג בין 20 ל25 דקות קבוע. אחרי שזה יקרה נוכל לקבוע בנחרצות אם הוא צריך להחליף את מלך השערים והבישולים של הקבוצה.
  14. כשאני חושב על זה,אם הם לא היו הסמרטוט רצפה שלנו בעשור האחרון כל הסיפור הזה של המכבי יכל להציק לי באיזשהו מקום,כשנותנים לזה לגיטימציה. במקום זה כל הנושא הזה פשוט מקטין אותם והופך אותם למועדון עם מלא הומור כמו ביתר והצ׳צ׳נים,איזה תזמון גרוע יש להם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.