Jump to content

Yonatan7

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Yonatan7

1. הכי גרועים שהיינו בעשור האחרון?
  2. עד עכשיו אימן קבוצות בהתנדבות אף אחד לא היה מוכן לשלם לליצן הזה שקל חוץ מאיתנו בטח מחכה שהצקים יכנסו הוא לא יודע איך זה עובד
  3. הכי חלש שהיה ומקווה שכם יהיה פה בא להתנקש לנו באליפות והצליח ההחתמה הכי גרועה שיכולנו לעשות מצד שני אולי הוא יעיף מפה את יצחקי
  4. חחחח נתנו לבניון הליצן הזה לנהל נבחרת
  5. נשבע שזהבי מאמן שחקן מוציא יותר נקודות מהסמרטוט הזה ב4 משחקים האחרונים
  6. אחד הבוזים המוצדקים בהיסטוריה מאמן שמנסה לעשות חילוף של ״להרוג את המשחק״ (בלי קשר לאם חילוף כזה יכול להרוג את המשחק או רק לזיין אותנו כי הוא רצח את כל המערך) במועדון כמו מכבי תל אביב נגד הפועל ירושלים שלא במשחק בכלל זה דרגת שפל שעוד לא פגשנו מאז שמיטש הגיע ואם בכלל בהיסטוריה של המועדון לא מייצג אותנו בשום צורה חבל שלא ירדו להרביץ לו זה החילוף הכי גרוע שאני בתור אוהד כדורגל אי פעם ראיתי קשה לי להאמין שהוא לא עשה את זה בכוונה כדי שיפטרו אותו שימות אתמול
  7. אגב הקונספ של המועדון עם מאמנים הוא מהמביך בהיסטוריה מנסים להביא מאמנים שרוצים לפרוץ על ידי התנהלות של דלת פתוחה החוצה במידה וירצה להתקדם ככה שבמקרה הטוב הבאנו מאמן הצגה שיעזוב אותנו בסיום העונה ואז נצטרך להתחיל קמפיין אירופי עם מאמן חדש במקרה הרע נקבל בני שרמוטות ליצנים כמו ליטו וידיגיל והטרטנה הזבלה מהלכת הזאת נשבר הזין באמת
  8. מכר אותנו לא פוסל שעשה את זה כי הוא רוצה שיפטרו אותו מאחל לו מוות ביסורים בן שרמוטה חובבן
  9. באמת ה״מאמן״ לא חשב שהוא יכול לתרום באף אחד מהתיקואים/יים שהיה לנו?
  10. כן אבל אם ימשיך יגיע לדרג א בוודאות וגם יתחיל ככוכב ולא יצצטרך לפלס את דרכו להרכב מהספסל יכול להגיע כסופרסטאר הבדל עצום
  11. סיכוי טוב שפפ יחטוף אותו הוא מת על הגמדים עם הדריבל
  12. מנור בנתיים עם מספרים הזויים לווינגר אם הוא ממשיך ככה הוא באחת הגדולות עונה מטורף לגמרי השיפור שהוא עשה בפאן של הבקעת שערים
  13. וואו וואו וואו מנור זה כבר דבר אחר
  14. מלך אולי זה איכשהו יחזיר אותו ליכולת של הקדנציה הראשונה
  15. תראה אני לא נולדתי בשנות ה60 אבל ללא ספק הזר האהוב עלי בפער מאלה שראיתי פשוט אגדה
  16. חחחח וואו שכחתי מקיומו של שוינפלד איזה נגר מרגש הוא היה
  17. אני ברצינות חושב שהאליפות העונה תוכרע על ידי הקהל כל המובילות גרועות
  18. סאבו לוקאסאן פרץ וזהבי נגד העולם אם איכשהו ניקח אליפות זה רק כי הם קיימים נראה כאילו הביאו 4 מבוגרים לתחזק קבוצה של ילדים כושלים אוהב אותם מאוד
  19. לשחקנים פשוט אין מושג מה לעשות לא ראיתי מאמן כזה גרוע תקופה
  20. אחלה יובה שבעולם אי אפשר לבוא אליו בטענות שחקן עם נתונים של 9 בלבד נאלץ לשחק בכנף אני חושב שיעשה לו יותר כבוד רוטציות עם זהבי
  21. אגב קניקובסקי אסון מהלך כאילו הוא וגלזר חולקים dna איזה פורמה מזעזעת שניהם מנטליות ברצפה חייבים ריענון על הספסל לפחות חודש וחצי
  22. ישששששששששש ישששששששש יששששששששק תבכו יא שרמוטות
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.