Jump to content

Yonatan7

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Yonatan7

1. חותם על שער של איילון אלמוג אם הוא נכנס
  2. חייב להגיד דור פרץ זה פשוט תענוג של שחקן לא להאמין שרצינו להיפטר ממנו לפני כמה שנים
  3. באמת לא נתפס עם כזה תקציב להעמיד כזה סגל
  4. אני לא ממתנגדי מיטש זה היה בתור סלנג
  5. מה עשינו בקיץ אני מנסה באמת להבין מאיפה נובע ה״חסכוניות״ של מיטש למה לא להביא 3 מפלצות ב3 מליון יורו לאחד להראות כמו קבוצה נורמלית קיבלנו 7 על אוסקר עכשיו עוד 5 על פרץ הבן זונה חושב אנחנו בני יהודה
  6. הכריזמה שלו לבד מספיקה לקחת אליפות בארץ מה שכן עם סגל כזה צריך יותר ממאמן טוב לקחת אליפות
  7. מהשחקנים הלא מקצועיים שלא יכולים לתפקד בלי מאמן כריזמטי זה סוג אישיות מסריחה כזאת שנפוצה בעיקר לשחקנים ישראלים
  8. הכי מעייף בהיסטוריה דן ביטון לא יודע אם הוא בדיכאון קליני או תזונה לקויה הוא זז בסלואו מואשין
  9. אני יודע שזה ישמע מוזר אבל הדבר היחיד שאני מקנא בו בחיפה זה שהם עובדים עם אדידס ויש להם מדים כאלה יפים למה אני צריך לראות את הקבוצה שאני אוהב במדים מזעזעים כל כך הרבה שנים כמה מיץ מרוויח מיזה שאנחנו צריכים לסבול ככה
  10. אם היה לנו איש מכירות שיתן מענק סתימת פה לאבא הכפכף שלו היינו מוכרים אותו הקיץ ב15
  11. לא יודע אני באופן אישי יותר מאוכזב מאוסקר מאשר מאיביץ העזיבה של איביץ נעשתה מכעס ותסכול והוא הרגיש שהמועדון הבטיח לו משהו ולא קיים ואז גם ציפצף עליו , לעומותו מה היה דחוף לך ולאבא הבן זונה שלך לעזוב בינואר מועדון גידל אותך 17 שנה הפך אותך למי שאתה במאבק אליפות צמוד ואתה בורח לחצי עונה באוסטריה כשנשאר לך עוד 47 שנה לקריירה כוסעמק ערס ילד קקה
  12. לא צריך לפטר אותו זה ממש מיותר לשלם פיצויים לליצן כזה בוא נשנמך אותו לעוזר מאמן שיעזור למאמן בכיר עם התרגום לספרדית
  13. אני לא מאמין שאשכרה אוהד ויתר על משחק אליפות של הקבוצה שלו בשביל לפתוח רימון ביציע של קבוצה שאין לקבוצה שלו אפילו יריבות איתה אין יותר מביכים מאוהדי חיפה בעולם אין הם הכי מביכים שראיתי
  14. קארקנה הסוכן הכפול מעלה את הרכב המחץ שלו להבטיח את האליפות של חיפה
  15. חותם מעכשיו על זהבי בתור שנתיים הבעיה זה לא להביא שחקן עבר הבעיה זה להביא לתפקיד מנהל ״מקצועי״ שחקן שבקריירה שלו היה הכל חוץ מ״מקצועי״
  16. המועדון שבור מנטלית אנחנו כבר לא מרחק של רכש טוב מלחזור לחזון שלנו הבעיה כבר עמוקה מיטש ישן בעמידה עם יצחקי ויש פה נזק שיהיה קשה לתקן מקווה לטוב
  17. יאללה להוריד את יצחקי לקווים שנוכל לקלל אותו עד סוף העונה ושיזדיין לנו מהפנים
  18. מסכים לא יהיה בזוי להגיד אפילו שמיטש נכשל בא להרים את המועדון לרמה אירופאית וסיים שהוא הוריד את עצמו לרמה של הישראלידה ולשים שחקן כמו יצחקי שהיה עולה למשחקים עם כרס בירה מנהל ספורטיבי זו החותמת האחרונה חייב ריענון לא אומר שצריך להעיף את מיטש אבל הוא צריך להבין איפה הוא טעה בדרך כי זה בוודאות לא היה החזון שלו שהוא הגיע
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.