Jump to content

Yonatan7

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Yonatan7

1. סנקציות כן חוץ מחיזבאלה לא תפציץ אותך אף אחד לאף מדינה אין באמת דרך לעשות לנו נזק בעולם הערבי מאלה שתמוכות באירן לפחות (אולי טורקיה) אבל כן אנחנו נהפוך למדינה מוקצת ויתייחסו אלינו כמדינה של מופרעים (סטייל צפון קוריאה) לא אגב שאני חושב שאנחנו צריכים לשלוח אטום אבל אם לא ארצות הברית אנחנו כנראה היינו מגיעים למצב הזה ושולחים לראש לטהרן מתנה
  2. המהלך הכי גרוע שאפשר לעשות המדינה הזאת לא למדה כלום אם לא עסקת שליט יש לנו לפחות 500 הרוגים פחות במערכה הזאת אם היא בכלל יוצאת לפועל בכלל
  3. אגב עם כל הצער שבדבר להחזיר את החטופים תמורת כל המחבלים זה האסון הכי גדול שיכול לקרות לנו אם זה יצא לפועל אנחנו אבודים, אסור לנהל משא ומתן עם טוריסטים אסור לתת להם מה שהם רוצים צריך להקריס את עזה עד שהם יתחננו שיתנו להם (פעילי החמאס) לעזוב את עזה בתמורה להחזרת החטופים אלינו לשחק לידיים שלהם יחרוץ את עתיד המדינה ויביא עוד 2000 הרוגים בעתיד
  4. אתה לא תקבל אטום לפה אם תפיל אחת באירן רוסיה ושאר את המעצמות לא יקריבו את עצמן בשביל מדינה של 8 מליון איש יש לנו נשק גרעיני להפיל את אירן רוסיה סין לבנון סוריה וטורקיה ביחד
  5. אני לא מבין תערבים הדפוקים האלה הם באמת רוצים שחיל האוויר הישראלי באמריקאי ואולי אפילו נאטו ידרסו אותם? ככל שיפתחו יותר חזיתות העזרה מהעולם תגדל ההשפעה של תימן על מלחמה כזאת היא מינורית ולדרוס אותם יקח שעתיים. היחידים שבאמת יכולים לעשות פה נזק זה חיזבאלה אפילו האירינים לא באמת מסוגלים לעשות פה משהו משמעותי בלי לקבל אטום על הראש
  6. אם אתה מתכוון שנכנס בחיזבאלה אחרי עזה סבבה אם אתה חושב שלתת לחזית בצפון עוד זמן להתחזק ולהתעלם מהם זה טוב אתה בהזיות זאת האופציה הטובה ביותר שהייתה לנו להשמיד את חיזבאלה ואירן זה או עכשיו או לעולם לא
  7. אומרים שביבי הקוקסינל הזה בלם מתקפת פתע בהנהגת גלנט על חיזבאלה, ביבי אתה הסנרטוט הכי גדול שהיה פה עוד חושב על להציל את השם שלו על חשבון המדינה זה או שעכשיו ימותו עוד 2000 או עוד 5 שנים מאות אלפים ויכבשו אותנו גם כנראה מומנטום שיא כולם מגוייסים האמריקאים פה הרוסים תקועים באוקרינה אם לא שוחטים את החזיבאלה ואז תממשלה האירנית המדינה היהודית על זמן קצוב
  8. והכי חשוב להפסיק לפחד מההסברה בעולם זה הדבר הכי פחות חשוב בהיסטוריה הם שונאים אותנו לא משנה מה גם אחרי התמונות של ערבים שוחטים חפים ומפשע וילדים התוך אדמת ישראל עדיין מי שרוצה יהיה נגדנו את השם שלנו לא נצליח לאושש לפחות בוא נפסיק להתנהג כמו קוקסינלים וניתן להם סיבה לשחוט את כל הערבים שנקלעים בדרך אני גם לא שמח שחפים מפשע מתים אבל אין ברירה זה הזמן לדרוס
  9. אני לא אהיה מופתע אם ייצבו את העיניינים שם בעזה במהירות וילכו לגשש שם את אירן אבל זה תהליך הרבה יותר רציני חייב את ארצות הברית ועוד כמה מדינות איתנו בשביל זה וימותו פה כמה עשרות אלפים כנראה אבל אין ברירה אם לא נפתור את זה עכשיו ימחקו אותנו אני ישמע מאוד הדמיוניות אבל אטום לאירן ולחיזבאלה אם יגיבו זה הפתרוןן היחיד זה מצב חירום צריך להשמיד אותם עכשיו אנחנו הובכנו ברמה שאף אחד לא חשב שיכל לקרות גם בצחוק
  10. זה אני מסכים איתך צריך לקחת את האליפות הקלה שיש פה ולחשוב על מה קורה בינואר ובקיץ המאמן אכן לא בינגו ולא יהיה אבל כן נראלי שיש לו מקום להשתפר עוד העונה
  11. אנשים יגידו שזה סבבה כי זה גנט הפסדנו לגנט בניוטרל בהרכב שני הרבה זמן לא הייתי כזה עצוב ומתוסכל על אחרי משחק של מכבי עצוב מה שניהיה מאיתנו איפה היינו לפני כמה שנים ואיפה אנחנו היום
  12. אם זה הפוך ושורקים אני חותך תזין עכשיו
  13. כמו שמישהו רשם בתחילת המשחק נראה שרובי בא להפסיד בכבוד
  14. לא דביטון - תורגמן - מילסון זהבי תודה עזבו אותי מביטון וקניקובסקי מציתי את הסיפור זה לא יתקדםצלאנשהו הדבר הזה
  15. אם החילוף הזה היה במחזיק הייתי מחזיק ממנו רצח
  16. כן חילופים מגנים בשתי הצדדים וואלה רובי יצאת גאון
  17. 2 רמות מתחת לגראלדש של הקדנציה הראשונה נכון לעכשיו
  18. הוא יודע מה הוא יעשה שעה לפני ועדיין עושה את זה לאט זה מדהים
  19. לא להכניס את סבוריט עד עכשיו זה פשע נגד האנושות
  20. נשבע שאפשר לנצח אותם הם רדומים גם
  21. אני סתם מפנטז יש יותר סיכוי שנשחרר אותו בהעברה חופשית לקבוצה מהליגה הספרדית כדי שנצא גברים ונעודד עוד כישרונות להגיע לפה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.