Jump to content

רויקלה

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

328 profile views
  1. משהו על השאלה של האם או לא נכון להעיף אותם מהקבוצה: כתבו כאן שהיו שחקנים שעשו דברים דומים (וגרועים יותר) ונשארו במועדונים שלהם, גם מועדונים גדולים משלנו. מצד שני, היו גם מקרים הפוכים של שחקנים שעשו עבירות משמעת קלות והוצאו מהמועדון. בסרט class of 92, על דור הזהב של מנצ׳סטר יונייטד, ריאן גיגס מספר על איך בגיל 17 פרגוסון תפס אותו ואת לי שארפ מתארגנים לבילוי עם בחורות בלילה (לא קטינות). פרגוסון הופיע בבית של לי שארפ, צרח עליהם, ואז לקח את גיגס הצידה ואמר לו ״שארפ כבר גמור אצלי- לך עוד יש סיכוי״. שארפ מצא את עצמו מחוץ לקבוצה די מהר, ומדובר בעבירת משמעת מינורית שהמון כדורגלנים עוברים. הוא גם היה שחקן מאד מרכזי בהתקפה של יונייטד באותה תקופה. כמה שנים אחר כך, קנטונה עלה ליציע והכניס לאוהד של קריסטל פאלס בעיטת קונג-פו לפנים. ההתאחדות האנגלית השעתה אותו להמון זמן, ואותו פרגוסון גיבה אותו ונסע לצרפת כדי לשכנע אותו לחזור לכדורגל אחרי שבית המשפט האריך לו את ההשעייה. אני לא יודע איך אפשר להשוות בין בעיטה לפנים של אוהד לבין מה שהשחקנים שלנו עשו, אבל אפשר לכל הפחות להסכים שבסבירות מאוד גבוהה מה שקנטונה עשה הוא לא פחות חמור. כשמאמן, מנג׳ר או הנהלה מחליטים בנושאים כאלה יש להם המון שיקולים שונים וההחלטות הן לא תמיד עקביות. הכל תלוי נסיבות. אני יכול לראות למה גולדהאר לא יירצה להשאיר אותם: הפרוייקט ארוך הטווח שלו הוא לבנות קבוצה מבוססת על שחקני בית, שתהייה מקצועית וממושמעת - לשנות קצת את המנטליות פה. במקרה הזה הוא מוצא את עצמו מתעסק עם שני בחורים שעברו מזמן את גיל 17 ומתנהגים כמו פלייבויז. זה סותר את כל הפרוייקט. אני לא יודע מה הוא צריך לעשות (והוא גם לא שואל אותי). אבל אם הם מועפים אז זה לא בגלל מה שהם עשו נטו, אלא בגלל איך מה שהם עשו מתחבר או לא מתחבר למועדון שגולדהאר מנסה לבנות. אגב, אם הייתי צריך לנחש, אז אחרי כל הבלגן שני השחקנים יירצו לעוף מכאן עד יעבור זעם, וזה יכול להיות הזמן שלהם לצאת קצת לחו״ל.
  2. אם משהו עובד - למה לשנות אותו? יש לנו רביעיה הגנתית שהליגה בכלל לא מתקרבת לרמה שלה. ברוך שובך טיבי. להוציא סכין ומזלג ולהתחיל לאכול את האדומים.
  3. גם לי מפריעים רעשי הרקע, משפט השדה שחורץ גורלות על סמך חצאי ממצאים מבלי שאף אחד מהעובדות/ראיות/פרטי החקירה חשופים לציבור. באמת ובתמים קשה לי להבין איך אנשים מסויימים כאן כותבים מה שהן כותבים על הנערות בלי לדעת את כל אלה. (ולא, לסייג ב״לכאורה״ או ״אם כל זה נכון״ לא הופך את זה להרבה יותר טוב, מה גם שיש אנשים שלא טורחים אפילו לסייג). זה כל מה שאני אומר: תבקרו את התקשורת הרכלנית, את הצביעות הציבורית (אני מסכים עם חלק גדול ממה שכתבו כאן על צביקה פיק, יהורם גאון ועומר אדם לפני כמה ימים--גם אני חושב שיש מוסר כפול כשמדובר בכדורגלנים ולא באמנים), את ששי גז האופורטוניסט ואת כל חברי הפורום שמרגישים שלא בנוח עם מה שקרה (כולנו טרולים מניאקים פמיניסטים שמאלנים, טפו!)-- אבל למה לשפוך כל כך הרבה שנאה על שתי נערות בנות 15?
  4. אנחנו לא משחקים במוקדמות, נכון? אפשר בכלל לדעת מי תהייה היריבה לפני סיבוב המוקדמות?
  5. באמת לא ראית כלום? אז הינה כמה מהדברים שנכתבו עליהן בשרשור הזה: ״זונות רשת״, ״שרמוטות מהזן הנמוך ביותר״, ״בת זונה״, ״משתרללות״, ״אם היו עוברים על התמונות שלהן באינסטגרם לא היו מאמינים שבנות בגיל 15 מצטלמות ככה״, "״זונות״, ״נשים חזקות וחכמות עד שמתבקש מהן קצת לחשוב עם מי להזדיין ועם מי לא... אני חושב שמגיע לבנות האלה את כל הרע בעולם״, ״שתי פרובוקטוריות גדולות יותר מאבוקסיס וטועמה גם יחד...״, ״ ״הבחורה הציעה עצמה על מגש של פיצה״, ״שתי שרמוטות שזרם להם לילה עם כוכבים ואחר כך עוד התרברבו על כך בבית ספר, נתפסו על חרטא ועכשיו מנסות להרוס להם את החיים.״ והינה כמה האשמות שהופצו כאן, שכרגע אין להן כיסוי (לכתוב ״לכאורה״ אחרי שמטנפים זה אולי מגן עליכם חוקית, אבל לא הופך את מה שאתם כותבים לבסדר): ״שיקרו לגבי הגיל״, ״הפיצו את זה לאנשים״, ״שיקרו, רימו, עברו עבירה פלילית מובהקת״, ״בת 18 עם ת.ז מזוייפת והולכת מרצונה ויוזמתה למסיבות סקס עם כדורגלנים בני 30 שעושים עליה תורות,״ ״הגיעו לביתם של גברים להזדיין הן פאקינג שרמוטות והן ממש לא תמימות״, ״רמאיות שמציגות מצג שווא לגבי גילן בכל דף או עמוד שיש להן ברחבי הרשת ויש להן מלא. לדעתי אחת מהן חושבות שהיא חייה בסאו פאולו כי כל תמונה שנייה שלה היא בחוטיני,״ ״רוצה להרוויח כמה שקלים״, ... וזה רק מאז שנפתח השרשור האחרון. ככה אתם רוצים להראות? זה מה שאנחנו כאוהדים?
  6. אתה מתחיל להזכיר את ערן סלע, שהיה לו פעם טור כדורסל ב״הארץ״. היה שולף מספרים וסטטיסטיקות בקצב מסחרר.
  7. כרישי, הלוואי והייתי מתפרץ לדלת פתוחה. לא רק שאנשים כאן מצדיקים את התקיפה של הנערות - הם מצטרפים אליה. קרא את התגובות בעמודים האחרונים. בנוגע לאחריות - בוודאי שיש להן אחריות. גם לפי החוק נערות/ים בגיל 15 הן/ם בגיל אחריות פלילית, גם אם אחריות פחותה ממבוגרים. הנקודה היא שבמקרה הזה לא ברור לי למה אתה רוצה שהן יהיו אחראיות בדיוק (ככל שאני יודע הן לא מואשמות בכלום), ובכל מקרה זה לא קשור למה שאנחנו כותבים כאן שוב ושוב ושוב: ההתקפות שהן עוברות ברשתות החברתיות ולצערי כאן הן לא הוגנות ומציבות אותן בסכנת חיים. אם זה באמת כל ״פשעם״ אז זה בהחלט לא פשע. אף אחד לא מתווכח על זה (וגם זה נכתב פה כבר יותר מפעם אחת). אבל בינתיים אנחנו שומעים גם עדויות אחרות, שאולי הן נכונות ואולי לא. אני מקווה מאוד שייסגר התיק במהרה וכולם כאן יחזרו להתמקד באיחולי מיתה ומחלות לשופטים, אבל כרגע אני לא מצליח להשתכנע משום דבר. זהו. (ובלי קשר, הסיפור של עומרי חיון זה גועל נפש, ואני מקווה ששני השחקנים ייתבעו אותו על דיבה וייגמרו אותו אחת ולתמיד. הוא כתב שהם סיממו אותן, שזאת האשמה באונס - אין כאן מקום לפרשנות)
  8. אז אתה בעצם כותב גם שאם מה שמסופר עליהן לא נכון אז זאת כן השמצה?
  9. אז אתה כותב באופן תיאורטי על ילדות/ים בכלל? אין קשר לשתי הנערות כאן? מצטער, לרגע חשבתי שזה הנושא.
  10. בלי להכיר אותן באופן אישי (אני מניח?) ובלי להיות פסיכולוג שאבחן אותן (אני מניח?) אתה כותב כאן בכזאת נחרצות על הבשלות הקוגנטיבית-מנטלית שלהן. למה אתה עושה את זה?
  11. ילדות/ים מתבגרות/ים מתחילים לשאת באחריות, לאט לאט. זה תהליך שלא קורה ביום אחד, ואני אומר לך את זה כהורה שרואה את זה. אחריות או לא, תאמין לי ששתי הנערות האלה נושאות בתוצאות ואני מקווה מאוד שיצליחו לשרוד איכשהו. בלי קשר לרצו או לא רצו, אמרו או לא אמרו, השוויצו או לא השוויצו, הפיצו או לא הפיצו-- מה שהן עוברות עכשיו זאת טראומה יותר קשה מכל טראומה שאני עברתי כמתבגר. תזכור שמדובר בבני אדם. יש כאן אנשים שכותבים בלי לחשוב על זה שיש אנשים בצד השני. אולי חלק מהם מתבגרים שבעצמם צריכים ללמוד לאט לאט מה זה לשאת באחריות.
  12. זה. עשיתי כל כך הרבה שטויות בגיל 15. אם השחקנים לא ידעו, אז שלא יוענשו. אבל מכאן ועד לכתוב ״שרמוטות״ ולהאשים אותן במה שהן עשו לשחקנים המסכנים והתמימים שלנו הדרך ארוכה. תרגיעו.
  13. בשביל זה יש חקירה וצריך לחכות - משהו שהרבה חורצי דין כאן צריכים לזכור. מה שכן, אם זאת באמת העדות אז הפרשה לא תסתיים כל כך מהר. לפעמים הדלפות הן צעד מכוון שהמשטרה עושה כדי לראות איך החשודים מגיבים. זה *יכול* להיות גם המצב כאן. אני מבין שהזמינו את השחקנים לחקירה נוספת.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.