Jump to content

רויקלה

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

617 profile views
  1. אז בואו נראה מה יש לנו: נחת כאן מאמן לפני כמה שבועות, קצת אחכ יצאה הדלפה לתקשורת שהוא רוצה שלושה זרים חדשים ושני שחקני הרכב קבועים שעלו מיליונים הורדו לספסל. אנחנו יודעים שלהביא שחקנים חדשים יעלה עוד מיליונים, והמאמן כרגע הוא בחוזה עד סוף העונה עם אופציה. תסריט 1: גולדהאר אומר למאמן 'וואלה, צודק. קח עוד 5 מיליון דולר לפוצץ על עוד רכש.' בקיץ האופציה לא ממומשת, מגיע מאמן חדש, שמביא זרים חדשים וחוזר חלילה. תסריט 2: גולדהאר אומר למאמן ללכת לחפש, כי רכש כבר עשינו. את הכסף הוא משקיע במנהל מקצועי פלוס עוזרים ושדרה ניהולית, שמתחילים לעבוד ולתכנן את הקיץ הזה, הבא ובעוד שנתיים. אם המאמן מתפקד יפה ומשפר את התוצאות עם הסגל שקיבל הוא נשאר גם לשנה הבאה. איכשהו נראה לי שאני מעדיף את התסריט השני. אני מאוד, מאוד מקווה שלא יהיה רכש החורף.
  2. זה לא אותו הרכב משבת? רק שלושה ימים עברו... שלא נדע מפציעות
  3. אם לסכם חלק גדול ממה שנאמר כאן: השאלה הכי חשובה לחלון הקרוב היא לא את מי נביא (כי אין אף שחקן, לרבות זהבי, שיכול לשנות את הקבוצה כרגע), אלא מה נעשה עם השחקנים הקיימים ובאופו כללי יותר מה (אם בכלל) אנחנו מתכננים לשנתיים-שלוש הקרובות. רכש זה בכלל לא שאלה כרגע. אם לומר את האמת, הייתי נמנע ממנו במצב העניינים הנוכחי.
  4. זה נראה כאילו מישהו אזק לו את הידיים מאחורי הגב.
  5. כשרז אמיר שאל אותו איך זה שהוא לא מדבר אנגלית הוא הצליח לעשות 7-8 שגיאות דיקדוקיות במשפט קצר אחד.
  6. מסכים במאה אחוז. יש גם את האפשרות לשחק עם שני חלוצים, שאני לא חושב שנוסתה מתחילת העונה, ויכולה להיות מעניינת בהתחשב בזה שהקיצוני היחיד אצלנו ששווה הרכב בקבוצת צמרת הוא קוואס, שלא משחק יותר מ70 דקות.
  7. אני לא מכיר את מיץ' אישית, ואין לי קשרים בתוך המועדון, ואני לא יודע שום דבר מעבר למה שאוהד ממוצע יודע. אבל איכשהו נראה לי מאוד לא סביר שמיץ' יעזוב את המועדון במצב שבו אנחנו נמצאים כרגע. הוא פשוט לא נשמע לי כמו הטיפוס שיעשה את זה. הפסדנו משחק שהיינו צריכים לנצח. סביר להניח שלא נגיע לשמינית גמר, אליפות אני לא רואה איך ניקח השנה והשדרה ניהולית שלנו חלשה עד לא קיימת, מה שאומר שתכנון לטווח ארוך פשוט אין אצלנו כרגע. אבל לכתוב דברים כמו "תם עידן גולדהאר" נראה לי קצת כמו פאניקה לא מוצדקת. אלה היו שנתיים קשות מאוד, בעיקר בגלל הקורונה. קשה לקבוצה כמו שלנו, שעובדת עם מודל של הנהלה זרה וצוות אימון זר, להמשיך וליישם את המודל כשכולם רוצים להישאר קרוב למשפחה שלהם ולא לצאת להרפתקאות מעבר לים. זה המצב כרגע. הוא לא טוב, הוא אפילו רע, אבל לא צריך להשתגע בגלל שהפסדנו 1-0 ללאסק. כבר יצאנו מבורות עמוקים יותר, ולא, מיץ' הוא ממש לא לוני. איכשהו גם נראה לי שהוא מבין מצויין, לא פחות מכל הרז אמירים למיניהם, שבהסתברות גבוהה הכשלון במציאת מאמן בפגרה ידפוק לנו את כל העונה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.