Jump to content

אריסטו

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by אריסטו

1. מטופש ולא עוזר לאף אחד בטח לא למכבי צאו מזה כבר
  2. שמישהו ידאג ששיר השחקן שלו יהיה השיר של רודי חדד..
  3. קבוצה בלי אוהדים. מי ששרק בוז היום במרכז שער 11 גרם לשסעים ישנים בקהל להתרחב שוב, ככה זה כשמשעמם בחיים ומחפשים עם מי לריב לא רואים את טובת הקבוצה. כנראה שהארגון צודק במחאתו, אבל ביום שהוא יבין שיש קהל רחב והוא יתחיל לשתף אותו ולהתחבר אליו ולא להתנהג מחד כמו איזה ארגון ביון חסוי ומסווג, ומאידך אימפולסיבי ו"שובר כלים" כל רגע, אז גם נבין ונצטרף למאמץ.
  4. אילו פקים אתם פותחים שיוצאים לכם השחקנים המטורפים הללו? או שאתם קונים אותם? (ואז אותה השאלה על איך משיגים מטבעות חח)
  5. מתקן (הודות למכביפדיה) ניצחון 2-1 על הפועל פתח תקווה.. בשביל להבין את רוח התקופה אפשר לראות את ההרכב ובתקציר לשמוע ל5 שניות את השיר http://www.maccabipedia.co.il/משחק:_02-12-2006_הפועל_פתח_תקווה_נגד_מכבי_תל_אביב_-_ליגת_העל
  6. כנראה שזה רק אני אבל לעולם כשנשיר את "סתכלו לי בעיניים", אני אדמיין את עומר פרץ משווה ל2-2 מול מכבי פתח תקווה באורווה, רץ לקהל ועומד על שלט הפרסום (תקופה שחורה)
  7. איך לא הביאו את הציטוט של קלינגר על הvar אולי הפועל חושבים שהם מספיק טובים כדי לא להתחזק בינואר
  8. שירדו ליגה עוד השנה וייעלמו (לא יקרה לצערי)
  9. איכזב בראיון שלו, אני מקווה שאוהדי הפועל ימשיכו לאכול את החרטוטים האלה אחרי כל משחק..
  10. שחקן שראה דברים בחייו, בשלהי הקריירה, ועולה להתחמם כמו ילד בן 18.. איזו דוגמא זו לצעירים, נכס.
  11. אוהבים לא אוהבים, מי שחושב ששער 11 שורק בוז או מקלל את הכרוז של מכבי באמצע משחק, ועוד אחרי שהקבוצה כובשת יכול לשנות משהו הוא טועה. אם זה כל כל מפריע לכם, תמצאו דרך לפנות אליו/להנהלה.
  12. לא יודע אם זה המקום, אבל דרוש גיף לניסיון חטיפה בעקב של שחקן ב"ש, רגע לפני הגול הראשון של נס ציונה.. לדעתי זה הכוכב שלהם מהנוער
  13. שלא בדומה למה ש@סוקראטס והיתר כאן אמרו, אני רוצה להאמין שבבלומפילד של 29k יהיה הבדל בין הרצוי של אוהדי הפועל למצוי. אתמול נגד חיפה שערים 7-8 היו ב30 אחוז איוש.. זאת אומרת שגם במידה ולא נקבל את שער 13, יהיו מספיק כרטיסים לרכישה אפילו בקופות.
  14. שמישהו מהמקצוענים יעשה קולאז' שלו ושל איביץ מהיום
  15. מזל שהם קיימים, אחרת באמת המחזור היה שחור.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.