Jump to content

Mushon8

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by Mushon8

1. תמורת כרטיס לשער 7. (איחוד משפחות...) עדיפות תנתן ל: (בסדר הבא) 1. אם למישהו יש מנוי לשער 8 ובטעות רוצה להחליף לשער 7, הכרטיס ינתן כצ'ופר. 2. לוחם, עם תעודת לוחם על שמו. 3. קצין/נגד/חייל בחיל האוויר.
  2. אז כדי שכל החבורה תשב יחד אני צריך להחליף זוג מנויים שיש לי לשער 7 (מבוגר) בזוג מנויים לשער 8. מישהו רוצה לעשות ת'כיוון ההפוך? מוכן אפילו לתת פיצוי צנוע על המהלך.
  3. אבל הודיעו שמחירי הכרטיסים יהיו יקרים... אז על מה הפליאה? שתי נקודות: 1. למה מוכרים רק במקום עצמו? למה מי שגר רחוק צריך לנסוע? לקחת חופש? לברוח מהבסיס? למה יש אינטרנט/טלפון? 2. תעשו מחיר למנויים 10 שח וללא מנויים 150 ש"ח. ככה כולם יקנו מנויים, ובעלי המנויים ירגישו שיש תמורה לעצם הבטחת ההכנסה לקבוצה.
  4. אין החתמת דרכונים בכניסה לארץ, אז הכרטיס לא רלוונטי... אבל במת צריך להוסיף 30 דק' לנחיתה כי עד שפורקים מזוודות ואיסוף חבילות בדיוטי... איש הישר בעיניו יעשה- מי שרוצה לבוא מהבוקר אפילו- יכול.
  5. רק אחרי הפוסט ראיתי את ההודעה לגבי ה"פ למשתמשים. אשלח לשם גם כן. סורי.
  6. למי ששאל- כן נגמרו המנויים לשער 8 בחבר. ועכשיו אני קולט שיש לי משתמש פה כבר ממש המון זמן...
  7. אני איש קבע וביום המכירה בשעה 17:00 כבר היה לי מנוי לשער 8. גם לי היה רשום "מקום: הפועל ת"א" - התקשרתי לחבר ואמרו לי שזה כי שיכפלו את השורה שלהם ולא לדאוג- זה למכבי. מה גם שהמחיר לא זהה...
  8. אני דתי ולא יכול להגיע למשחק. שער 11, ניקוב במחיר עלות למעוניין.
  9. לא מספסר לא כלום. שער 11. אני דתי מהצפון ולא פשוט לי להגיע עד 19:30. פרטי למעוניינים.
  10. נוסע לדרבי מיבנה. יוצא בשעה סבירה (שש פלוס מינוס) וחוזר מיד בתום המשחק.
  11. אם תרצה להחליף ל 8 אני מעוניין. (יש לי רק אחד אבל)
  12. לא קונה בשקל מעל למחיר הנקוב. מעוניין?
  13. אם כן, בבקשה לומר לפני כן, אני גר בצפון ואשמח אם הוא יקנה גם לי! ה"פ זה סבבה לגמרי!
  14. במקום לעשות אלף ספקולציות- מי מה ואיך, צריך פשוט להמתין והכל יתבהר. חלאס עם הלחץ.
  15. אמור להיות כרטיסי חייל בקופה. ואני ממגדל העמק, אבל אולי אגיע מהבסיס באותו היום, ואולי לא. אני מנסה לארגן שלא :-)
  16. האם יש פה מישהו שמתכוון לחכות סמוך לפתיחת הקופות בראשון כדי לקנות כרטיס נוער\חייל, ויכול לעזור לקצין צפוני בהשגת כרטיס? אם כן, אני זקוק לטובה (שיקנה לי גם כרטיס)- ושירשום לי בבקשה במסר את מס' הפלאפון שלו, אני זקוק לכרטיס גם כן, ולא אספיק להגיע מוקדם על מנת להמתין... ניתן ליצור איתי קשר מצאת השבת בפלאפון 057-8133397 (מירס צה"לי, שתראו שאני לא עובד עליכם :-) ) חשוב לי מאוד להגיע למשחק- שילוב של: 1.הקבוצה שאני הכי שונא בארץ. 2. חופשה מהצבא שמתלבשת בול על משחק. 3. משחק ביום חול, שהרי ידוע ששבת היא מעל לכל... תבורכו אני אבדוק במוצ"ש את ההיענות, מקווה ותהיה כזו. שבת שלום!!
  17. האם יש פה מישהו שמתכוון לחכות סמוך לפתיחת הקופות בראשון כדי לקנות כרטיס נוער\חייל? אם כן, אני זקוק לטובה (שיקנה לי גם כרטיס)- ושירשום לי בבקשה במסר את מס' הפלאפון שלו, אני זקוק לכרטיס גם כן, ולא אספיק להגיע מוקדם על מנת להמתין... ניתן ליצור איתי קשר מצאת השבת בפלאפון 057-8133397 (מירס צה"לי, שתראו שאני לא עובד עליכם :-) ) חשוב לי מאוד להגיע למשחק- שילוב של: 1.הקבוצה שאני הכי שונא בארץ. 2. חופשה מהצבא שמתלבשת בול על משחק. 3. משחק ביום חול, שהרי ידוע ששבת היא מעל לכל... תבורכו אני אבדוק במוצ"ש את ההיענות, מקווה ותהיה כזו. שבת שלום!!
  18. מעוניין בשני ניקובים לשערים 8\11, מודיע מראש- לא ינתן מחיר ספסרות. לא יכול ללכת? מאסת בקבוצה? סבבה. מחפש לעשות קופה? סבבה- לא איתי. ICQ 69516948 מייל: Nimni_avi@walla.com
  19. שמחתי לעזור הפעם, גם תמונה שלי נכנסה לגלריה :-) יש לי כמה קליפים, אבל הבנתי שיש בעיה של אחסון על השרת. אם הבעיה תפתר, אשמח לשתף, ניתן לפנות אלי למייל: nimni_avi@walla.co.il
  20. נקודה למחשבה לפני שאתם רצים ומסכימים: מישהו חושב על הקבוצה? על מכבי? שהיא תישאר ללא עידוד במשחקי חוץ, כל זאת, כשאין לה שליטה על המחירים? מה בעצם אנחנו רוצים? גם לוני מפגיז מחירים בגביע הטוטו. זה לא אומר שלכולם מותר, וגם הוא צריך להירגע ומהר. בקיץ הוחלט שהקבוצה מעל לכל, ומתחילים לקיים את "בכל מקום שאת הולכת...", אז עכשיו אם קבוצה תרצה משחק בלי אוהדי מכבי, תפגיז מחירים, והקבוצה תישאר ללא תמיכה. הבהרה: אני ממש ממש נגד כל הפקעת המחירים- הזמנים קשים, רוב האוהדים הם נוער, חיילים וסטודנטים, חלקם באים ברכב מרחק מאות ק"מ (ואני יודע מה אני אומר). אל תתנו למחירים להרוס לנו את הכדורגל. משה.
  21. שוב, אין לי מושג מי זה או מה הסיבה שהוא פירסם הודעה שכזו. ידעתי שיהיו פה אנשים שירצו, לכן דאגתי לפרסם את זה גם פה.
  22. מישהו טס לחו"ל ומוכר את המנוי שלו לשער 11 ב 600 ש"ח והוא אפילו נותן את חולצת המאה. כל הקודם זוכה, אין לי קשר לבן אדם אני רק מכוון אתכם למודעה שלו. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Vie...&msgid=58885751 משה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.