Jump to content

Mushon8

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by Mushon8

1. ציונים למחליפים דסה/ריקן? פיקנטריה: דקה 12 מני לוי במסך בנתניה
  2. מוכר כרטיס ליציע k (איפה שפתחו למנויים). עדיפות למי שיכול לאסוף עכשיו ביציע. אם לא- בהודעה פרטית.
  3. טרחתי לראות את התקציר בגללך- וכמובן שזה לא נכון. למה לרשום סתם? ראשון גורג׳י בראש שני הייסטר בבעיטה חדה מ 11 מטר.
  4. בגד ים 10 שח מכנס משחק 25 שח בוקסרים לילדים זוג ב 10 שח כדור משחק אדידס 29 שח תיק ציוד ספורט אדידס 49 שח חולצת משחק 16/17 הכחולה 59 שח
  5. לא יודע איך יש משחק עוד 3 ימים ואין פה נושא בשבילו. חמור לא פחות- כרטיסים מוצעים כמו מים בחינם לחיילים, נמכרים בחצי ממחיר עלות, רק לבוא ולקחת. להקיא על הקהל שלנו. אני שם גם אם זה להיות לבד.
  6. הרכב שלי: ראייקו זאדה, טבח, בבין, דסה הקטן ריקן, באטוקיו, מיכה אצילי עטר וידאר לכבוש את ההר
  7. מאיפה אתה יודע כמה תרמתי? ומה זה משנה בכלל?
  8. בפייסבוק מוחקים וחוסמים כל מי שמעביר ביקורת
  9. א. אני ביציע לפניך, תהיה בטוח. ב. וכן- יש להם מחויבות לעדכן את הקהל והקבוצה. אין מערכת יחסים חד כיוונית: ברגע שאוספים כסף מאנשים או ברגע שמקבלים מהקבוצה יחס מועדף (לשוחח עם שחקנים, הקצאת כרטיסים למשחקי חוץ בעבר) אז צריך לומר משהו ולא לרוץ לדבר עם כתבים.
  10. אני לא מחסידי הארגון- שיר האונס, המעללים לראדי, ועוד דברים שזה לא הזמן הנכון לדון בהם. מה שכן- הזוי שזה יוצא לקהל הרחב דרך פוש של וואן. סגרתם תבסטה? תוציאו הודעה. יש לכם מחויבות לקבוצה ולקהל הרחב.
  11. לא יודע איך זה נשמע בטלויזיה, אבל עכשיו כשהתיישבתי במחצית על הכסא שלי במזרחי עליון- אני רוצה לומר לכל אחד ואחת שעודדו היום שהם אלופים. לא קל, אין תופים ואין מכתיבי קצב- אבל זוהי שעתם של ה- ״אוהדים הפשוטים״. אלופים.
  12. נכנס מחליף, טרי. הציפיה שלי היא שהוא יתנפל, יציק, ידחוף, יתן גוף. בפועל הוא מסתובב בעיגול האמצע ולא ככ מבין מה הולך שם, וזה בעדינות.
  13. אהיה עדין- ריקן לפניו. הרבה לפניו.
  14. חבל שלא 500 לכרטיס. אולי ככה האוהדים ילמדו לשים 240-280 שח לשלושה משחקים. וגם מי שרוצה/יכול ללכת ל-2 רק, את השלישי ימכור ב 50 שח בקלות.
  15. נסעתי שם פעם אחת. יש לי ליסינג מהעבודה- כאב לי הלב על הנסיעה הזו. רכב פרטי לא מעביר שם בחיים.
  16. http://103fm.maariv.co.il/programs/media.aspx?ZrqvnVq=HDLJMH&c41t4nzVQ=KH ראיון של טבח ב- 103. מלך.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.