Jump to content

פדרו

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by פדרו

1. באמת אחד האנשים הכי צנועים וענווים שיצא לי לפגוש בחיים זה ככ מבאס
  2. לא זכיתי לראות אותו כמעט על הקווים אבל הוא במו ידיו גידל את אחד האנשים שאני הכי אוהב בעולם, אחד החברים הכי טובים ונאמנים שלי ואני לנצח אהיה אסיר תודה על זה. יהי זכרו ברוך
  3. היום לפני 13 שנה הנושא הזה בטח לא מתקופתי פה וגם את המשחק הזה אני זוכר במעורפל מאוד אבל אני זוכר את הנושא הזה מ2019 ויצא לי להכנס אליו המון פעמים בשלוש שנים המסריחות האלה וסליחה אם אני חוגג מוקדם מידי אבל סוף סוף את כאן צריך אותך מכבי!!!
  4. אני מתגייס מחר על הבוקר אבל הלב צמא מידי למכבי, כל החברה שלי סוגרים אז אני מחפש טרמפ חזור (אם אפשרי גם הלוך פצצה) לאיזור השרון מישהו שנוסע כמה שיותר מהר חחחחח
  5. היה מדהים לראות את דור פרץ ונציגות של הפנאטיקס בהלוויה אוהבים את כולכם
  6. ההלוויה היום בחלקה הצבאית בבית עלמין נווה הדר בהוד השרון בשעה 16:00. אוהבים אטתך לנצח גיבור שלנו
  7. היינו נוסעים למלא משחקים ביחד בתיכון, לא יכול להפסיק להסתכל על השיחה לפני משחק מול חיפה בחוץ של ״זה משחק אחרון לפני הגיוס אם אתה מארגן עוד כרטיס אני לוקח אותך בלימוזינה״, מאז הגיוס היה לו פחות זמן להגיע למגרשים וכל פעם שהייתי רואה אותו בעיר הייתה אותה שיחה של ״יאללה מתי הקבוצה הזאת תתעורר על עצמה כבר שלוש שנים ככה״. ודווקא כשנראה שהיא סוף סוף מתעוררת על עצמה אתה כבר לא פה. אוהבים וזוכרים לנצח אח שלי!
  8. חברה המלצות לקראת האון טור הבא עלינו לטובה? פעם שלישית באסמטרדם אז לא את הדברים הטריוויאלים
  9. אומוניה וכמובן אנחנו ולרנקה עלו יש חדש לגבי מועד המשחק? ובמידה ולא-מישהו יודע מתי יהיה?
  10. יש לי משתמש וסיסמה אבל נשארו כרטיסים רק ליציע זהב ב500 שקל
  11. דווקא נהג מונית פה אמר לנו שסולד אווט
  12. מספיק צילום מסך של המנוי מהאפליקציה כדי להיכנס?
  13. ממשתמש של חבר אוהד באר שבע
  14. מתי אפשר לאסוף מנויים חדשים?
  15. נותן כרטיס ל8 תחתון תמורת כרטיס ל11
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.