Jump to content

InIvicWeTrust

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. להריץ את שחר חנצ'ינס גלוך ומי שאפשר. מי ששיחקו אתמול הכתימו את המועדון ופגעו בנוכאוהדים באופן אישי. להישאר בליגה , לנסות לקחת גביע בנס בשביל אירופה וזהו. עונה הבאה שייסגרו את הסגל בזמן ולא יזלזלו בנו ובעצמם. ההולנדי המנותק לא פה אבל המועקה וההשפלה לא תעבור כ"כ מהר.
  2. וגם אחרי ה2-0 הוא ישר עושה חילוף במקום לעשות חילוף לפני שהמשחק גמור
  3. אני רק רוצה להבהיר שאני מהטמבלים שמתרגשים גם ממשחקי אימון של קדם עונה פשוט הידיעה שניצחון שלנו ייתן להולנדי עוד משחק או שניים גורמת לי להרגיש מאוד לא בנוח מהמשחק היום לא משנה איך הוא ייגמר.
  4. אני ממש מקנא במי שמסוגל ל"התרגש" מהמשחק הזה שהמצב כ"כ גרוע בליגה.
  5. מסכים איתך וטכנית זה אפילו לא סותר מה שכתבתי.
  6. אני מצטער אבל כשהוא יעוף העונה תהיה כבר גמורה. ככל שתשלימו עם זה יותר מהר תחסכו לעצמכם כאב מיותר בהמשך.
  7. סבוטז' היא פעולה אשר מכוונת להחלשה ופגיעה מכוונת בגוף או ישות כלשהי. במקומות עבודה, מתייחס המושג לפגיעה מוסכמת בין העובדים ביעילות התפוקה, בדרך כלל כדי לשפר את תנאי העבודה או למחות כנגד עוולה שנעשתה לדעת העובדים, בידי ההנהלה. על פי רוב מקרה של סבוטז' במקום עבודה יתרחש במכונות או רכוש אחר, כדרך להביע מחאה והתנגדות למדיניות אשר נקבעה בידי ההנהלה. מבצעי הסבוטז' ישמרו על אלמוניותם, בשל ההשלכות הפליליות של מעשיהם (ויקיפדיה)
  8. אני מחכה לכל משחק של מכבי בהתרגשות וציפייה לראות קבוצה טובה וכל פעם מתרסק מחדש עם הקבוצה הלא מאומנת הזאת, עצוב לי.
  9. נכון, ואם זאת,לחובתה אפשר להגיד שהיא לא אפילו לא עושה כאילו היא מעוניינת להתחזק ולהיות דומיננטית בעונת 21-22.
  10. עונה שעברה היינו טובים מהם והם לקחו אליפות , אולי השנה זה יהיה הפוך. אני לא תמים וגם אני דופק את הראש בקיר כל שנה מהחוסר מעוף שלנו ברכש וסגירות חוזים אבל די אין מה לעשות זו מכבי שלנו והם ייתנו את הכל עם מה שיש ויהיה נחמד אם גפ אנחנו כאוהדים.
  11. כשיש מקרים גבוליים אני יכל להיכנס לויכוחים עם אנשים ימים שלמים. במקרה הזה מההתחלה ברור שמי שמכחיש את הפאול זה נובע משנאת מכבי.
  12. הפרש שערים משחק תפקיד גם במקרה של שני תיקו שזה כנראה המקרה היותר ריאליסטי.
  13. בחיי לא ראיתי כזה חוסר הבנה של המצב בטבלה.
  14. הלוואי עלי האופטימיות שלך. מאז התיקו מול אשדוד אני לא מסוגל שלא לחשוב על התרחיש שבו מנצחים אותם ועדיין מאבדים יותר נקודות מהם בשאר המשחקים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.