Jump to content

המכביסטית15

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. די עם הקישור הזההה עוד לא הבנו שהוא לא עובד?? נראה לי שהולך לקחת יותר מידי זמן עד שיקלטו שעידו שחר בסגל הנוכחי חייב להיות בהרכב. המשחק עוד לא התחיל וכבר אין לי סבלנות לראות אותו. מקווה מאוד שאני טועה.
  2. אה ברור התכוונתי לאיצטדיון חדש, לא להגדיל את הנוכחי או משהו.
  3. זהו כן, אני פשוט חושבת שיש לזה ערך בעיקר להופעות ענק, משחקי נבחרת וקבוצה גדולה כמו מכבי שאולי תשתתף בעלות ותשתמש בו בקביעות. אני חושבת גם שחסר פה אצטדיון באמת גדול ברמת ה50-60 אלף מקומות שיוכל לקיים משחקים גדולים שהביקוש אליהם גדול מידי (סטייל גמר גביע של מכבי-הפועל, ארגנטינה-אתלטיקו משחק ידידות וכו'), וגם ככה העירייה תוכל "לגנוב" חלק מההופעות הגדלות שנעשות בפארק הירקון שנמצא מטר משם, אבל הכספים נכנסים לעריית תל אביב. מה שכן, הקבוצות של רמת גן צריכות רק אצטדיון קטן של 10k לא יותר מזה אז זה עוד יותר בעייתי. אני חשבתי על אופציה של אולי לעשות מן גג מיוחד שיוכל "לכסות" חלק מהקומות ואז הוא יהיה דינמי כזה לפי הכמות שצריך. אבל זה כבר סתם חלום שלי חחחחח לא יודעת אם זה אפשרי אפילו. בכל מקרה לא רואה מישהו שבאמת יעשה משהו בשנים הקרובות. הכל זה תקוות.
  4. גם על זהבי בהתחלה היה דיבור שהוא "לא עושה כלום חוץ מלהבקיע" כשהוא הפך להיות חלוץ בעיקר. אני זוכרת את הביקורת עליו ועל פאקו שהציב אותו שם. לאט לאט זה התפוגג כי אנשים הבינו שהדבר הכי חשוב בסופו של דבר זאת היעילות, וכמובן שהוא גם שיפר מאז מאוד את המשחק השוטף. זה לא שאני אומרת שיונתן הוא זהבי, לצערי גם נראה שאין לו את המשמעת שלו וזה מה שדופק אותו, אבל עוד מהנוער ראיתי הרבה מאוד דמיון וגם מהבחינה הזאת יש. רק זמן יגיד אם אני צודקת אז נתאזר בסבלנות.
  5. שוב פעם אתם מגזימים. יונתן כהן שחקן בינינו (שלא להגיד מינוס)?? הוא אחד השחקנים הישראלים הכי טובים שיש ולא רק מבין אלו שבליגה. לא נמאס למחוק אותו כל פעם אחרי איזה משחק לא טוב? אין ספק שיש לו בעיות, וכנראה הגדולה ביותר היא בגישה לפעמים אבל מפה ועד לאן שאתם עפים כל פעם.... לא ראיתי אנדרייטד כזה, מזכיר לי את קצת היחס של אוהדי הפועל לזהבי כשהיה אצלם. תחזרו לנושא הזה עוד 10 שנים, יש לי תחושה שתסכימו איתי.
  6. בהמשך לדיבורים משנה שעברה על ביתר- לא מוכרת. אני מאמינה בו, הכישרון שלו עצום וגם אם יש בעיה מנטלית והוא לא יממש את כולו הוא עדיין צריך להיות אחד השחקנים הכי טובים בליגה. מחכה כבר שהוא יתפוצץ כי מתחיל להימאס לי מכמה שהוא אנדרייטד. מזכירה לכם את הדיבורים של 99 אחוז מהקהל על "בור פרץ". ס ב ל נ ו ת ! חוץ מזה שבזמן האחרון השיח נהיה קצת קיצוני כאילו מכבי זה איזה גוף למטרת רווח, ולא מועדון כדורגל ששואף להישגים. גם אם נפסיד כסף מידי פעם על כישרון ענק שלא מומש זה שווה את רוב הפעמים שזה כן יעבוד בהם. מקצועית וכלכלית.
  7. חחח כן דחפו את זה בכוח בצורת הלוגו המקורי שלהם. אבל זה כל כך הרבה שנים שאיכשהו אני כבר לא משתגעת מזה, אבל עדיין מקווה שיעיפו את זה. אם החולצות היו חלקות מאחורה מהספונסרים האלה זה היה מעלה אותן ב100 דרגות. האמת שאני גם אוהבת לראות כיתוב בזהב מאחורה במקום הצהוב, זה משתלב מושלם עם כחול כמו במדים של איטליה או המדי חוץ שלנו מעונת איביץ1.
  8. כן ההיינסס נוראי, זה מכווץ כזה את כל האיזור של הכיתוב מאוחרה, ומי שמזמין מידות קטנות זה בכלל... לניוואה כבר התרגלתי בהתחלה זה שיגע אותי גם.
  9. בנתיים הסטים מושלמים מעניין מה עם השלישית, זה נראה שמכבי באו לגנוב לי את כל הכסף השנה. לא יפה בכלל.
  10. נכון הליגה הזאת דפוקה אין ספק. ובמקום לדבר על זה בתקשורת, הם מספרים על כמה שביטול הגבלת הזרים לא טוב לשחקן הישראלי כי יתפסו לו את המקום. כשבתכלס זה מעולה לו להתחרות בשחקנים ברמה גבוהה, וגם יקל עליו ביציאה לחו"ל כי המחיר שלו לא יהיה מופקע כמו שהוא עכשיו. ככה שזה רק יקדם את הכדורגל הישראלי. והקטע העוד יותר מדהים זה שבזמן האחרון הם לא מפסיקים לדבר על כמה חשוב זה שכמה שיותר שחקנים צעירים יצאו לשחק בחו"ל, וכועסים על הגדולות שלא משחררות מהר... איך אתם רוצים שישחררו אם אתם לא מאפשרים לתת תחליף נורמלי לשחקנים משמעותיים? או לפחות במחירים שהם יוכלו לרכוש שחקן צעיר ישראלי מוכשר כמו עבדה למשל ולתת לו להיות שחקן מוביל? הם סותרים את עצמם. עם כל הכבוד לפייר פליי זה עדיין לא היה צריך לקרות. מבינה שזה הרבה יותר מסובך אבל היה אפשר לתת את ברסקי או משהו, ולא שחקנים שברור שלכל הפחות שווים סגל במכבי ויעלו הרבה יותר בעתיד. והנה עובדה שעכשיו רוצים את צ'יבוטה וכנראה שזה לא יקרה בגלל מחיר מופקע. גם עצם זה שהיה דיבור בשנה שעברה על מכירת אלמוג לביתר הייתה הזוייה בעיני, וכן זה עדיין נראה לי ככה למרות שלא הייתה לו עונה טובה. יש דברים בקבלת ההחלטות במכבי לגבי שחקני נוער שאני פשוט לא מצליחה להבין. קצת סבלנות, ראינו שזה הצליח כבר הרבה מאוד פעמים. זה שווה את זה מקצועית וכלכלית. מה שכן השנה הזאת נראה שיכנסו יחסית הרבה צעירים וזה הכיוון הנכון, סטייל עונת איביץ הראשונה. לא למהר לוותר עליהם.
  11. להזכירכם תמורת קנדיל ויתרנו על צ'יבוטה, ז'אן ויחזקאל שעבר בהשאלה.... כל אחד מהם שווה סגל במכבי היום, ושלא נדבר בכלל על כמה דורשים מאיתנו על צ'יבוטה. גם את קניקובסקי עד כמה שזכור לי מכרו בגרושים, ואני זוכרת שלא הבנתי איך דבר כזה קורה. לא שאני אומרת שהפרסום הזה נכון, אבל לצערי מכבי כבר עשו טעויות בסגנון ככה שזה לא עד כדי כך הזוי. בכל מקרה מאמינה ובעיקר מקווה שזה לא נכון, אפשר וצריך למצוא מתווה הרבה יותר הגיוני לרכישה של קניקובסקי.
  12. זהו בגלל זה זה רק בהנחה שהוא יעשה עוד קדנציה, אפשרי להספיק גם ב5 שנים אם באמת רוצים (טכנית גם בהרבה פחות אבל בכל זאת ישראל). זה שטח של רמת גן, אבל עיריית בני ברק רוצה לנכס את זה לעצמה וסיכוי גדול שינסו גם מתישהו לפנות לבית משפט על זה. כמו שעשו עכשיו עיריית גבעת שמואל, אבל הפסידו בניסיון שלהם לקחת לרמת גן את בר אילן.
  13. בגלל שכרמל שאמה ראש העיר ירצה להראות לדעתי שהוא עשה משהו גדול לקראת הבחירות הבאות... אבל יכול מאוד להיות שהוא ימצא איזה תירוץ ויוותר, וגם יכול להיות שהוא ילך לפוליטיקה במקום ואז זה בכלל יתקע עוד. וכן אם ילכו על וינטר אז זה בוודאות יהיה למגורים/משרדים, שזאת לדעתי תהיה טעות ענקית עם כל האובר בנייה באיזור, מקווה מאוד שזה לא יקרה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.