Jump to content

המכביסטית15

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. גלזר, שמיר ושחר. גבי על הקו.
  2. ובפינתי האהובה: ציטוטים מאוגוסט. על עידו כמובן... מקווה מאוד שלא יושאל, לא רואה שום צורך בזה הוא מוכן. חוץ מזה שזה הזוי כי גם ככה אין אליפות, אז למה לא לבנות את הסגל לעונה הבאה? תנו למי שצריך להשתפשף זה הזמן.
  3. גבי אנדרייטד? השחקן האהוב עליי (לא כולל ייני חח) ומרגיש לי שלעוד הרבה... אלא אם פיספסתי משהו. אם יכולתי לבחור שני שחקנים שינצחו לנו את המשחק זה גבי ושחר. קיבלתי
  4. בסדר וכמה גולים הוא לקח ששוערים אחרים בארץ בחיים לא לוקחים? הוא לגמרי מאזן את זה. חוץ מזה שבעונה כזאת זה גם לא באמת מעניין כי גם ככה לא תהיה אליפות אז זה הזמן להשתפשף.
  5. עידו שחרררררר סוף סוף! כמה חיכיתי שיתנו לו לשחק וואו. זה לקח הרבה יותר מידי זמן. אמרתי מתחילת העונה שהוא חייב להיכנס להרכב. יאללה מקווה שהוא הוכיח למי שצריך ויקבל את ההזדמנות שלו סוף סוף.
  6. על זה שהוא לא נתן למהלך להמשיך ואז מקסימום לבטל בוואר הוא צריך לסיים את הקריירה כבר היום, לא בסוף העונה.
  7. יכל לעשות פעולה מאוד פשוטה. כשהוא ראה שאיבדנו את האמצע לעבות אותו עם שחקנים מתאימים - ע"ע גולסה. הוא לא הגיב לסיטואציה, והפסדנו את המשחק על זה. לא על שום דבר אחר.
  8. התכוונת אתמול. אמרתי כבר אחרי שפיטרו את פטריק, זה לא מספיק. בלשון המעטה. זו לא אותה הנהלה מסודרת של תקופת ג'ורדי בכל הקשור לצד המקצועי. יצחקי לא מצליח להתמודד, יכול אולי להיות סקאוט אם הם עד כדי כך מאוהבים בו אבל לא מנהל מקצועי. עד שלא יתעוררו, הקבוצה לא תתעורר.
  9. ברגע שראיתי אותו שוב ידעתי שזה גול, היה ברור שהוא הולך לשבור את הקו. לא ראיתי טמטום כזה.
  10. נו עוד מישהו רוצה להגיד שלא צריך את גולסה? חוסר הבנה בסיסי היה לא להכניס אותו במקום גראלדש. אתה רואה שאין לך אמצע מה הוא ציפה שיקרה בדיוק? לא מצליחה להבין. פשוט זרקנו בעצמנו את המשחק הזה לפח. אין מיותר מזה.
  11. טוב יש פה כל כך הרבה טעויות שיפוט שרק מהמחצית הראשונה אני יכולה לעשות סרטון שיראה את החד צדדיות. מקווה מאוד שננצח פה ולא נצטרך להתעסק בשטויות האלה, אבל זה נראה בעייתי מאוד כרגע. ולעניין- אוכלת בנתיים את הכובע בהנאה, מחצית לא מהעולם הזה. רק לשמור עכשיו, לא להוריד רגל מהגז כי הם יכולים לחזור בכל רגע. מקווה לא לחטוף התקף לב עד הסיום...
  12. גולסה וקניקובסקי מסריחים את הדשא? זה חדש
  13. הקדמת אותי חחחחח זה בדיוק מה שגם העלתי על ההרכב של דוניס במשחק מול בסמי עופר בתחילת העונה שעברה, וזה התחיל ב2-0 מהיר מאוד שלהם. היה נראה בדרך לסיוט מטורף, בסוף הוא העלה את מי שהיה צריך במחצית וזה הסתדר. מניחה שהולך להיות פה משהו מאוד דומה. הוא עוד לא מכיר את הקבוצה ואת הליגה וזה ניכר מאוד בהרכב הזה. מקווה אני טועה, אבל אם נצליח להחזיק תיקו עד המחצית זה נס. ואז מקווה שהוא יכניס את כל מה שהיה צריך לפתוח (גולסה, פריצה, קניקובסקי, קובאס).
  14. הוא הגיש תביעה. התקפל בסוף או לא זה כבר לא מעניין, עצם המוכנות לעשות את זה אומרת הכל.
  15. רציני? לשיר יותר גרוע מלתבוע את הקבוצה? אצילי פשוט הפך להיות גם יריב ספורטיבי אז אתם מדברים מהפוזיציה הזאת (וזה בסדר אגב, אבל קצת מודעות). מה עוד מיכה צריך לעשות כדי שתייחסו לו קצת אחריות על המעשים שלו?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.