Jump to content

המכביסטית15

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

• Days Won

3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. יפה שאתה בטוח אבל אתה טועה. תלמיד תיכון גם יכול להיות מנוצל. ועניתי כבר לכל שאר הדברים שכתבת פה, הבנת הנקרא זה לא עניין כזה מסובך. אמרתי שזה מטריד תקרא את ההודעה שאחרי...
  2. זהו שזה לא "גבר ואישה", זו נערה וגבר. תאמין לי שגם אם הן היו "כמעט 18" (כלומר בנות 17 בי"ב) כמו שהן טענו (על פי ההודעות שהודלפו, בהנחה שנכונות) הסיפור הזה היה עושה המון רעש. יכול להיות שהיו נשארים, אבל סיפור עדיין היה פה. זה עדיין תלמידות תיכון עם שחקנים בכירים במכבי. אין ספק שלבנות יש חלק, אבל שים לב שאתה פשוט מסיר כל אחריות מהשחקנים, שלהזכירך יש איזה פער קטן בגילאים בינהם... שיעשו מה שהם רוצים בחיים שלהם זה עניין שלהם, כל עוד זה לא עם ילדות זה לא מעניין. אם לא מטריד אותך שאנשים בגילם הולכים עם תלמידות זה עניין שלך. אותי כן. ולמקרה שתחשוב שהזיוף תעודה של הבנות לא מטריד אותי- אז דווקא מאוד מטר
  3. לא ניכנס שוב פעם לדיון הזה, אבל זה באמת מביך לומר ברצינות שכל זה רק בגלל הילדות. יש להן חלק אבל קטן, בשורה התחתונה הם הביאו את זה על עצמם. לא היו מחפשים ילדות על סף ה18- כל זה לא היה קורה. נורא פשוט. עצוב שצריך להסביר את זה בכלל.
  4. בדיוק. ועוד הוסיף ואמר שמי שנפגע מכל הסיפור הזה זה השחקנים.... הצטרף למסע ההלבנה שהתחיל השבוע. מיותר מאוד.
  5. לא הייתי מוותרת על חוזז. הוא כן מאכזב עד עכשיו אבל אני לא רוצה לוותר על הסיכוי (הממש לא קטן) שהכישרון שלו יתפרץ ברגע שיקבל דקות וזה לא יהיה במכבי. בדיוק כמו שהתבאסתי ששחרו את קניקובסקי אגב, ראיתי אותו בנוער וההצלחה שלו ממש לא מפתיעה אותי... לא צריך למהר לשחרר כשרונות. מה שכן באהבה הייתי שולחת לשם את בלקמן ואת שכטר אם הוא באמת מדליף ורוצה לעזוב, ומוסיפה את גררו להשאלה.
  6. מסכימה שיכול להצליח פה, אבל לא חושבת שהוא שווה הרכב. ככה שזה פחות מה שאנחנו חייבים כרגע לדעתי שזה מחליף לאצילי ולא עוד שחקן לעומק. מה שכן, אם איך שבן חיים נראה כרגע אני מעדיפה להביא אותו במקום (אבל צריך עדיין להיות סבלניים איתו עד סוף העונה ולראות אם בכל זאת ישתפר). וגם יכול להיות שבכלל לא ימצאו עכשיו אופציות יותר טובות אז עדיף את זה מאשר כלום...
  7. מעניין שהמשחק מול ב"ש בגביע יוצא על ה6.2
  8. אוקיי חשבתי שרק אני ראיתי את זה ככה. הצעיף הירוק המשובץ הזה זה בול.
  9. לא רק זה, גם שמים כל הזמן בכותרות את התמונת "פפראצי" שלו באוטו כאילו הוא איזה רונאלדו שמנסה להתחמק מאוהדים שעטים עליו.
  10. איזה יום שמח יום של הפתעות העולם מלא פושים ונפלאות
  11. יששששששש וכרגיל מכבי מדיה לא מאכזבים עם וולקאם לתפארת
  12. הזייה הסיפור שלו. הוא אשכרה מעדיף ללכת לאיזה קבוצה מעפנה עם תנאים גרועים בשביל לקבל עוד 10 דקות משחק? הרי עוד מעט נכנסים לרצף משחקים מטורף וברור שהוא יקבל הרבה יותר דקות... אם כן אין לו מוח אבל בכיף שיהנה. לא רוצה פה שחקנים שלא מחוייבים ב100 אחוז ולא רוצים להיות פה. חוץ מזה שגם ככה צריך להביא חלוץ מחליף ברמה יותר גבוהה, ואם זה נכון ויזרז את זה אז גם הרווחנו.
  13. אוי מוציאים את ערן במצב של 2-2 במשחק עונה... מעניין אם העלו את מרגוליס במקום
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.