Jump to content

המכביסטית15

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Last visited

• Days Won

3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. אני ולדעתי צריך לעלות ב4-4-2 מול חיפה וככה אפשר לעלות גם עם 2 חלוצים וזה פותר את הבעיה שאין לנו חלוץ 9 (עד שפשיץ' יוכל לפתוח לפחות), וגם יוצר קישור עוד יותר מפלצתי שיכול לשבור אותם לגמרי. הייתי עולה עם גלזר ופרץ כיותר אחוריים קצת וגולסה וריקן למעלה ובחוד יוני ואלמוג. יהיה קשה מאוד להתמודד מול זה.
  2. מלךך סוף סוף נכנס לו מגיע לו! אמרתי אנדרייטד או לא? והבישול... איזה בישול
  3. יששששששש איזה ניצחון גדול ניהול מעולה של דוניס מחצית שניה יאללה לחיפהההה
  4. דוניס חייב להכניס עכשיו את יוני/ אלמוג במקום שכטר כי זה פשוט בלתי אפשרי ככה. עד שמנסים קצת לשלוח קדימה הוא פשוו לא מסוגל להגיע לכדורים האלה זה לא רציני. אין שום סיכוי לעשות ככה משהו, ולבנות על תיקו כשאתה לא מנסה לכבוש זה לא חכם.
  5. לקטע שדווידזאדה פותח במקום בלטקסה עוד התרגלתי, אבל למה שכטר פותח לפני אלמוג או יוני? אחד מהם חייב לפתוח, במיוחד ששכטר הוא גם נכס לדקות האחרונות של המשחק במידה ובאמת הצלחנו לעלות ליתרון. ואין פה תירוץ של חיפה בשני כי הם לא חייבים לשחק 90 דקות היום. ביאס לגמרי ההרכב הזה.
  6. איזה באסה עד שהשגתי את האשראי בלי עמלה חחח התלבטות לא נראה לי שזה כבר שווה..
  7. רגע מי שעשה דרך האשראי ולא שילם בכלל גם צריך עכשיו לשלם?
  8. חחחחחחחחחחחחחחח ממש הכוח ירושלים
  9. מסכימה שיש פה עוד הרבה משתנים אחרים, אבל כשאני מסתכלת על הסגל אני באמת חושבת שהוא עדיין הכי טוב בליגה. לא הייתי מתחלפת עם אף אחד, ויותר מזה- כמה שחקנים של חיפה נכנסים להרכב שלנו? מבחינתי אחד, רוקאביצה וזהו. אז זה אומר הכל מבחינתי, משהו בהכנה לליגה היה לקוי וזה לווא דווקא רק האחריות של דוניס דרך אגב. גם הקורונה השפיעה וגם שחקנים הגיעו מאוחר (והוא עצמו). הרבה מאוד בעיות שהשפיעו עלינו, אבל בשורה התחתונה שום דבר לא יכול להצדיק פתיחת עונה כזאת. אני כן מאמינה שדוניס הפנים סוף סוף אחרי היום מה הבעיות ואוהבת שהוא לא מתחמק מאחראיות ומהסברים. סך הכל מרגיש לי שהוא כן מאמן טוב אבל נקלע ליותר מידי בע
  10. אומנם כן נחלשנו בעזיבה של אצילי לעומת ההגעה של בן חיים, אבל לפי היכולת של מיכה שנה שעברה התחזקנו בגדול עם דן ביטון ככה שזה די מתקזז (ואחרי שפשיץ' יכנס גם אולי יהיה טוב יותר). זאת לא הסיבה למה שקרה כאן, זה הרבה יותר מזה. משהו לא היה נכון בהכנה כי יש לנו שחקנים שיודעים ליצור מצבים. צריך לדעת להשתמש בהם נכון וזה לא קורה בליגה.
  11. הדבר שבאמת מוזר לי פה זה שדוניס היה נראה בראיון כאילו הוא מופתע שככה סוגרים ומצופפים נגדינו בליגה. משחקים ככה נגדנו כבר כמעט עשור, לא היה אף אחד שידאג להעביר לו את המידע הזה? ובמיוחד מול אבוקסיס הבונקר הזה. זה נראה שמשהו בארגון שלנו לא מתנהל נכון, לא אמורים לקחת 3 מחזורים כדי להגיע למסקנות שהוא הגיע אליהם בראיון. מקווה מאוד שהוא הפנים שהליגה זה סיפור אחר לגמרי כי הגיע הזמן. יש לו 2 אופציות בליגה, 4-4-2 או 4-3-3 זהו. שיחליט מהר ויתחיל לעבוד על זה.
  12. והנה התחילו להגיד בספורט 5 שה13-0 של אייאקס לא ספורטיבי... לא ספורטיבי זה להפסיק לשחק ולא לתת את כל מה שיש לך, לא להיפך!
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.