Jump to content

malkoçoğlu

משתמשים רשומים
    0
Everything posted by malkoçoğlu

1. סומך על אשדוד שיוציאו תיקו מול חיפה יותר מאשר סומך על דוניס שינצח את סכנין, היום ב-18:45 זה המשחק הכי חשוב שלנו העונה, לפתוח ספורט 2 ולהתפלל.
  2. התחלנו. מדהים בעיניי שיש ישראלים שרצו את ביידן על פני טראמפ.
  3. עם דוניס לצערי קרוב יותר ל- 5/9
  4. אין בעיה עם רוטציה אבל רוטציה בשכל. שילבת את בלטקסה? תעלה עם קנדיל לא עם בן ביטון אל תעשה אום אל פאחם עם רוטציה גדולה מידי, שילבת את טב"ח ויונתן כהן שלא מקבל הרבה דקות? ותר על בלקמן, תן לדן ביטון לשחק מתחתם. גלזר נראה קצת פחות טוב? שהוא ינוח,.תפתח עם דור פרץ, אתה לא יכול גם לותר על פרץ גולסה וגם לפתוח עם גלזר שהוא כרגע במצב פחות אידיאלי. על זה אני מדבר, על השכל שצריך להיות לדוניס לעשות את הדברים האלו בצורה מושכלת ולהבין את ההשלכות ולבחור מערך שיחמיא לשחקנים שבחר לעלות ולא מערך שמעלים אותם סופית נוסף לבעיה בבחירת השחקנים הנכונים והעובדה שלא רואים תיאום או שיטה בשום מקום במגרש.
  5. הבעיה שגם עם 5 אין לנו הגנה, רק אתמול קיבלנו 4 עם חמש בהגנה... אז נכון שויאריאל לא משחקת בליגת העל, אז לא תקבל 4, תקבל 2, תקבל 1 כמעט בוודאות ואז אתה צריך לכבוש פעמיים,עם מי?
  6. @מכביזם זה בדם @המכבייה אין לדוניס על מי להלין מלבד עצמו, הוא הביא מאזן מחריד של 0 נצחונות ב4 משחקי ליגה והפך משחק ליגה סתמי מול סכנין למשחק של להיות או לחדול, מספיק שהיה עושה את המינימום שאפשר לדרוש מהסגל שלנו שזה ניצחונות על מכבי פ"ת ובני יהודה ותיקו מול ב"ש וחיפה הוא היה על 8 נק' כרגע ולא 3 ואז לא היה צריך לזרוק משחק באירופה בשביל להציל את המולדת. לא מתחבר בכלל לגישה התובסתנית שאין מה לעשות מול ויאריאל, ניצחנו את אייאקס בליגת אלופות ועשינו תיקו מול יובה, עברנו את באזל עם סוללת כוכבים בדרך לליגה האלופות, צריך לעלות הכי חזק שאפשר ולתת הכל עם אמונה ורצון לנצח גם מול קבוצה גדולה אחרת בשביל מה אנחנו מתעסקים בספורט ולעולם לא נתקדם. מקסימום היינו מנסים ומקבלים 5 , בלאו הכי קיבלנו 4 מה כבר ההבדל? בכל מקרה מקווה מאוד שההימור הזה ישתלם עם ניצחון
  7. לעולם לא נדע, כי "מכרנו" את המשחק הזה בשביל...לשמור כוחות לסכנין(!) אני לא מתווכח איתך לגבי זה שהליגה חשובה יותר מאירופה ושאובדן נקודות מול סכנין שולח אותנו לים ומפה החשיבות אבל אי אפשר לעשות צחוק המועדון, תעלה את השחקנים הטובים ביותר, מקסימות תחליף אותם בהמשך המשחק אם.יתאפשר, תשבץ אותם במערך שתואם ליכולות שלהם, מאיפה הוא חשב שהחלוצים יקבלו כדורים בכלל כדי לנסות לתקוף? יש פער עצום בינם לבין קשרי האמצע וההגנה בלי שום שחקן שמקשר ומכניס כדורים וגם הרצון שלו לחזק את ההגנה עם תוספת בלם הביאה לתוצאה הפוכה של ברדק שלם.
  8. אז פתאום הוא לא עלה עם המערך הכי חזק כי שמר את השחקנים לליגה? לפני רגע אמרת שהוא עלה עם מערך טוב שאין שום דבר הזוי בו. קודם נראה אם הוא בכלל יקח נקודות מול סכנין קודם ואז נראה אם היה שווה לספוג השפלה בשביל לשמור כוחות לאימפריה הערבית
  9. חחחחחחחח כשויאריאל מנצחת אותך זה בגלל שיש לה תקציב כפול ממך אז היא אמורה לנצח אותך, אבל כשאתה מפסיד או עושה תיקו עם קבוצות פח כמו בני יהודה ומכבי פ"ת עם תקציב נמוך יותר מהמשכורת של ניקוליץ' אז פתאום התקציב הוא לא הכל ואתה לא אמור לנצח אותם
  10. מערך הזוי זה לשים את טבח שהוא כבר לא מהיר כמו בעבר בגלל הפציעה הקשה, הגיל, והעובדה שחסר לו כושר משחק, יחד עם בלקמן שהוא כלום, יחד עם יונתן כהן בתור שלושה חלוצים מנותקים לגמרי מהקישור כי כל השאר בהגנה ולחשוב שתצליח לעשות משהו ככה נגד ויאריאל או בכלל. אתה לא עלית עם השחקנים האלו במערך הזה מול קרבך וסיבספור ולכן הטענה המוזרה שלך לא ברורה לי
  11. מצד שני גם מנושא שנקרא "מכבי אירופה" לא ציפיתי יותר מידי, לך תדע, אולי זה יעזור לאיזה תיקו באשדוד.
  12. אחי, שום דבר לא יכול להזיק לעור הפנים של דוניס
  13. חובת ההוכחה עליו, הרכב נורמלי, שיבוץ של שחקנים חמים ו-3 נק' מול סכנין. היכולת לא מעניינת, שינצח אחרי פנדל ואדום כמו שעשה מול סיבספור זה מספיק לי.
  14. בהצלחה, מאמין בך שתצליח להביא תיקו של חיפה באשדוד.
  15. בשמחה, תביא לי את אלי דסה וסבוריט בכושר טוב ולא סבוריט פוסט קורונה שזה עדיין לא זה שלא באשמת כמובן כרגע אין לנו מגנים שיהפכו את השיבוץ הזה להתקפי באמת.
  16. אז שיתפטר עכשיו ויתן לואן לוון להעביר את המשחק, מכבי בסגלה הנוכחיה לא צריכה לעלות עם 5 שחקני הגנה מול סכנין, מה גם שפעם אחרי פעם למדנו שהכמות לא מפצה על איכות, לזרוק עוד ועוד שחקני הגנה זה לא מפצה על הבעיה אלא רק גורם לבלבול ובלאגן מיותר ובמקביל אתה מאבד שחקן בעמדה קדמית שיכול היה לעזור לך.
  17. אז אנחנו מסכימים שהסגל של מכבי מעולה גם אם חסרים שחקן או שניים ושהסגל הזה חייב להוציא יותר מ-0 נצחונות ב-4 משחקים? דוניס לא מוציא 100 אחוז מהקבוצה, לתחושתי בקושי 20 אחוז וגם זה ביום טוב, אני לא מצפה ממאמן חדש להגיע על 100 על ההתחלה אבל שיהיה גרף שיפור, אין אצלנו שום שיפור ואם כבר להפך, ממשחק למשחק רק הולכים אחורה.
  18. קניתי, למרות שאלמוג לא בתקופה טובה, אולי הוא יעשה ריסטארט ויעלה טוב, וביטון באגף זה לא אידיאלי אבל אין מה לעשות, כי צריך אותו על המגרש ואין לנו הרבה אופציות.
  19. איביץ' הגיע בהתפוצצות של הפייר פליי, עד אז לא ממש הבננו למה אין רכש, פתאום הבנו שאי אפשר להביא שחקנים, וזה אחרי שנים שב"ש שב"ש לקחה אליפויות רצופות, איביץ' לקח מושאלים כמו דן גלזר, יונתן כהן וכו' והפך אותם למה שהם היום ואת הקבוצה שהתבססה על שחקני בית + חומר קיים + חיזוק נקודתי בחינם והביא איתם את האליפות הכי דומיננטית שנראתה אי פעם בכדורגל הישראלי עם הפרש בלתי נתפס, וגם באליפות השנייה שלו הוא שבר מליון שיאים. ברור שמי שיבוא אחריו לא כנראה לא יעמוד בסטנדרטים שלו, בפרט כששחררו לו את אצילי,מיכה, אופואדו, ג'ארלדש ואמאדור, אבל מצד שני הוא קיבל את דן ביטון, שחקן שהיינו נואשים לקבל לעמדה הזאת בתקופת איביץ' וזה לא קרה כי חיכינו שנתיים לניקוליץ', הוא גם קיבל חלוץ רחבה שאיביץ' רצה ולא קיבל. אז נכון שחסר לו מגן ימני ו-ווינגר, אבל זה עדיין הסגל הטוב בארץ אם משווים עמדה עמדה קבוצה קבוצה, יש 2 שחקנים שאפשר לקחת מחיפה להרכב שלנו ובשאר העמדות אנחנו עדיפים, יש שחקן אולי שניים שאפשר לקחת מבית"ר ובאשר העמדות אנחנו עדיפים, לב"ש יש 2 זרים טובים וזהו, אין קבוצה אחת אפילו שהייתי לוקח ממנה יותר שחקנים להרכב החלומות מאשר מכבי וזה אומר הכל ולמרות זאת הוא עם 0 נצחונות ב-4 משחקי ליגה, העונה הזאת יכולה להסתיים במחזור 5, מי היה מאמין בכלל? באירופה 6 נק' מתוך 9 זה מרשים מאוד, לא מפריע לי להפסיד לויאריאל בחוץ, אין מה לעשות, הם ויאריאל... אבל כן מפריע לי שהוא עולה עם הרכב משני, מערך מבולבל על גבול ההזוי,אין מי שיתן כדור לחלוצים,שם שלושה שחקנים שהם ווינגרים בכלל בתור חלוצים וכל השאר זה קישור דפנסיבי ומליון שחקנים בהגנה מה שאפילו לא תרם למשחק הגנה טוב אלא רק הוסיף לבלבול של השחקנים, הדגיש את החולשות שלנו והעלים את נק' החוזק. זה מערך רע, בחירת שחקים רעה, הוא נמצא פה 3 חודשים וזה רק הולך ומדרדר ממשחק למשחק, אי אפשר כל משחק לקבל גול או אפילו 2 על ההתחלה זה לא עובד ככה, מי היה אמור לתת כדור ל"חלוצים" בלקמן וטב"ח (שניהם לא בתקופה טובה, טב"ח כבר לא מהיר כמו שהיה, בלקמן לפחות יחסית מוסיף את המימד הזה אם לא משהו אחר), יונתן כהן? ממתי הוא נותן כדור לחלוצים? ממתי הוא בונה התקפות? הוא שחקן התקפה נטו, תן לו כדור ללכת איתו לשער, הוא לא יכול לעשות את מה שדן ביטון או מיכה עושים. נניח וטב"ח ויוני באגפים ובלקמן בחוד לצורך העניין, מי יתן כדור ויבנה את ההתקפה מהאמצע לכיוון הרחבה? גלזר וקארצב? איך אפשר לעלות 3 חלוצים מנותקים מהקישור הדפנסיבי בלי כלום באמצע? שיתחיל לקחת את ה11 הטובים ביותר ולהציב אותם בעמדות שמתאימות להם ונקדם משם.
  20. מה אני אגיד לך, נקווה לטוב. לפני סכנין אין טעם לפטר בכל מקרה כי המשחק ביום ראשון, אבל אם הוא יאבד נקודות מולה מה כבר ישאר מהעונה הזאת? שיפסיק עם השטויות, שיעלה את 11 השחקנים הכי חמים שלנו כרגע במערך הגיוני שתואם ליכולות שלהם ולשילוב בניהם ונקווה לטוב.
  21. מכבד מאוד את דעתך ונסיונך, אתה ראית את את מכבי עוד כשאני ראיתי את הביצה של אבא מבפנים, עם יד על הלב, בתקופה של דוניס, אתה רואה דרך שיפור ולו הקטן ביותר? אני רואה רק נסיגה ממשחק למשחק. אתה רואה שהוא מזהה מי השחקן החם? שהוא משבץ את השחקנים במערך.שמתאים ליכולות שלהם? אני רואה מערכים רנדומליים לגמרי שאין שום חשיבה הכי בסיסית מאחוריהם ושיבוץ שחקנים בצורנ מוזרה, היום היה השיא, מערך כל כך מוזר בלי קשר לעצם הרוטציה , איך הוא חשב שזה יעבוד? מי יתן כדורים להתקפה? למשל. וגם 0 נצחונות ב4 משחקים זה פשוט משהו שהוא לא תואם לסגל שיש פה, לא יעזור.
  22. למעשה איביץ' אמר שניקוליץ' "שחקן נעדר" וחשבו שהוא אמר "שחקן נהדר" ולכן החתימו אותו. באסה מה שטעות של אות אחת יכולה לעשות, אבל זה מה יש.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.