Jump to content

malkoçoğlu

משתמשים רשומים
    0
Everything posted by malkoçoğlu

1. מאיפה בית"ר הביאו את האתיופי שקיבל אדום?
  2. הרמתי ידיים. שמישהו אחר יסביר מה זה אזורית ושהשחקנים מילאו בדיוק את ההוראות שלו.
  3. אוהד הפועל\שמאל זה דבר אחד אבל להיות בעד אנטישמיות?
  4. הם רק מילאו הוראות ( @nirc2 איך אומרים את זה בגרמנית?) של המאמן, כמו שהם אמורים לעשות. אם הם לא היו ממלאים את ההוראות היו אומרים שהם עושים סבוטאז' כמו לוידיגל.
  5. ואז מאשימים את השחקנים (שלקחו 2 אליפויות רצופות,כן?) ולא את המאמן שעשה את הברדק הזה, כאילו הם שכחו פתאום לשחק כדורגל המצחיק הוא שזה מכניס אותנו ללופ כי הברדק של דוניס מוביל לקבלת גולים מפגרים (עזוב כרגע שהוא גם השמיד את הקישור ואין התקפה) , ואז אומרים טוב ההגנה כנראה גרועה אז נוסיף עוד בלם, שרק מברדק את ההגנה עוד יותר ואז ממשיכים לקבל גולים מפגרים ומאבדים לגמרי גם את ההתקפה (או את הקישור במקרה של ויאריאל שדוניס החליט לחלק את הקובצה ל-2: טב"ח,בלקמן ויונתן כהן בהתקפה וכל השאר בהגנה). .
  6. בקיצור, מה שלא יהיה, נתחיל מניצחון על סכנין אחרת בין אם הוא ישאר או שמוריניו יחליף אותו זה כבר לא יעזור.
  7. לא מבטל כלום אבל אתה טוען שאנחנו 6/6 מאירופה ומה לעשות שזה לא נכון? אנחנו 6/9 אבל זה לא האישו, אנחנו 3 מ12 בליגה, 0.נצחונות ב4 משחקים, פער משמעותי מתחיל כבר להיווצר ולא נראה שמשהו הולך להשתנות מאחר ואין שום גרף שיפור בקבוצה עד כה. פירטתי כבר את הבעיות שלי עם דוניס בהודעה הקודמת. יש סגל לאליפות, אין מאמן לאליפות.
  8. עד מתי מחכים? אם תחכה מחסור אחד יותר מידי אתה בצד הלא נכון של נק' המפנה ויהיה מאוחר מידי לשנות. אני מקבל את זה שהאליפות לא שלנו בטאבו ואפשר לא לקחת אליפות והשמיים לא יפלו, אבל כשיש לך את הסגל הטוב ביותר שזה לא קורה כל שנה זה must להיות שם עד הדקה האחרונה של העונה, אנחנו רק במחזור 5 וזה כבר בורח לנו.
  9. כל האנרגיה צריכה להיות מופנית לנושא משחק, אולי הפעם שלא יהיה נושא משחק ולא נדבר על המשחק עד שיסתיים זה יעזור
  10. עוד פעם ה6/6? הוא 6/9 מה זה החסרונות של הסגל? ווינגר ואולי מגן ימני להרכב? גם בלעדיהם זה סגל לאליפות, אין שום שטויות או חולשות שהשחקנים אשמים בהם אלא שטויות וחולשות שנגרמו על ידי המאמן, הוא זה שאחראי למערכים שלא מתאימים לשחקנים, הוא זה שמשנה להם תפקודים, הוא זה שלא בוחר את השחקנים החמים למשחק, הוא זה שלא הנחיל שום שיטת משחק , רבאק אפילו לא תרגיל לקרן, הוצאת חוץ או התקפה, הכל מקרי. בהגנה שחקנים מעולים כמו טיבי וסבוריט פתאום לא עומדים טוב, הכל מבולגן, ובמקום לסדר את זה הוא חושב שאם הוא יוסיף עוד בלם מבולבל זה יעזור, זה לא, זה רק מברדק את ההגנה עוד יותר. החסרונות והשטויות שאתה מדבר עליהם זה בדיוק הכשלים של דוניס.
  11. לא אמרתי שאתה אומר האימפריה... להגיב מחזור 4 זה לגנוב דעת, לא ניצחת אפילו משחק אחד מתוך הארבעה האלו ואתה בפער משמעותי מחיפה ואין לך שום סיבה לאופטימיות המאמן הזה כי אתה לא רואה שום גרף שיפור ולו המתון ביותר אלא רק התדרדרות ממשחק למשחק. דוניס לא מעניין אותי, מכבי מעניינת אותי, יש עדיין אפשרות לבצע החלפה של מאמן ולהציל את העונה כי הסגל מעולה, נחכה עוד קצת ואולי לא יהיה מה להציל וחבל. מי כמוך יודע שלא כל שנה אתה עם הסגל הטוב בליגה אז כשזה קורה צריך לנצל את זה.
  12. וידיגל לפחות היה מצחיק, אם עושים עליו ריאלי סטייל הבוזגלוס אני יושב בבית עם פופקורן
  13. זה מהמיתולוגיה היוונית פירוש עממי על ידי יאניוטיס
  14. צריך הרבה יותר מפו כדי להעיף אותי, דוניס מאמן רע למכבי, מזיז שחקנים מעולים מהעמדות שלהן והופך אותם לשחקנים בינוניים, מספסל שחקנים חמים ועולה עם גופות, מעצים חולשות ומעלים חוזקות, אפילו נאס"א לא יבינו מה הוא מנסה לעשות עם בהרכבים ההזויים שהוא מעלה. לא ניצח אפילו משחק אחד בליגה ב4 מחזורים ואשרי המאמין שהוא ינצח את סכנין. אם לא היה סגל שחקנים מעולה הייתי זורם עם שומרי האימפריה מטעם עצמם שאין מה למהר לשנות זה בלאו הכי אבוד, אבל יש פה את הסגל הכי טוב בליגה, באף קבוצה כולל חיפה לא תוכל לקחת יותר מ2 שחקנים גג להרכב שלך וזה אומר המון, הוא לא רק שלא עוזר הוא ממש פוגע, תביא לי מאמן הכי אפור שתמצא שרק לא יעשה שטויות וכבר המצב ישתפר ונוכל לתת פייט על התואר שלנו גם אם נפסיד אותו בסוף וזה בסדר.
  15. וידיגל היה הזיה שהפך עם הזמן לנכס תרבותי, סוג של חגיגה בסנוקר או אלכס חולה אהבה, אין ספק שהוא מאמן מהגרועים שראיתי, אבל חוץ מהכסף אירופה לא רואה שום דבר טוב אצל דוניס שיש לו סגל מעולה והוא לא עושה איתו כלום. רק מחרב ומפריע כבר עדיף לתת למישהו לתכנת אפליקציה עם אינטליגנציה מלאכותית שתבחר את ההרכב הכי מובן מאליו וצפוי שיש ולפחות לא תפריע. מבחינתי קח אוהד גנרי מהפורום ותן לו לבחור הרכב, מה שבטוח שסבוריט יהיה מגן שמאלי ולא בלם.
  16. לא איכפת לי מה אנשים אחרים אומרים, אני אומר מה שאני רואה. לא זלזלתי באיביץ' לרגע. אפילו על וידיגל לא דיברתי ככה.
  17. יחי ההבדל הקטניביץ' מעונה שעברה
  18. אתה לא תנצח אותם 3/3 מפגשים ישירים. קודם שננצח בכלל וזה כבר יהיה טוב.
  19. מבחינת סגל אין ספק בכלל, הרכב להרכב הייתי לוקח מהם רק את שרי ורוקאביצה, כמובן שיש עוד שחקנים שאפשר לקחת לסגל הרחב אבל זה פחות משמעותי זה נופל כרגע על מאמן שלא משתמש בהם נכון ולא ממצא את הפוטנציאל של הסגל שלנו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.