Jump to content

malkoçoğlu

משתמשים רשומים
    0
Everything posted by malkoçoğlu

1. יפה מצידה לעבוד בהתנדבות (או שהיא עדיין לא יודעת שהיא מתנדבת @הצבר, מה אתה אומר?)
  2. אכן, סוג של "זורמים עם הציונים", אבל עצם הבחירה בביטוי "ציונים" ולא "ישראלים" אולי קפצה לאורלנדו לעין מאחר לרוב כשאנשים שאינם ישראלים\יהודים אומרים "ציונים" זה מטעם "הישנות הציונית שפוגעת בפלסטינים, וכו וכו , אז אולי לזה הוא התייחס. בשורה התחתונה אני בדעה שלך, עצם הלבישה של חולצת מכבי מובילה אותי לפרשנות הראשונה והחיובית.
  3. יש לנו סגל לאליפות (לא אומר סגל מושלם, כי יש מקום לעוד 2 אפילו 3 שחקנים אל למי יש סגל טוב יותר בארץ? לאף אחת), אם לא היה סגל לאליפות, הייתי אומר בסדר, לא קרה כלום, עוד הפסד, פחות תיקו, העיקר שיש אירופה וההכנסה הכספית הכל כך חשובה הזאת + לא להתבזות בליגה + לנסות להביא גביע, לא בכל עונה צרכיים לקחת אליפות, זה ליגיטימי. אבל לא בכל עונה יש לך את הסגל הטוב בארץ וכשיש לך סגל כזה אתה חייב לנצל את זה ולהוסיף עוד אליפות לרזומה. אני לא צריך את פפ, מספיק שהמאמן לא יעשה ברדק, שיעלה את ה11 הטובים ביותר, בעמדות שלהם ויהיה בסדר. אם הוא יעשה את זה היום, אין סיבה שלא נצא עם 3 נק'. ויותר מזה - אם הוא יעשה את זה היום ועדיין לא יצא עם 3 נק'? לא תשמע ממני ביקורת. רק לא לעשות שטויות עם שחקנים בעמדות שונות ומשונות והוראות מוזרות שיברדקו את המשחק, זה תלוי בנו, אפשר לקחת את זה.
  4. אם הוא חזר לעצמו אחרי הפציעה זאת החתמה מטורפת לאשדוד, מאחל לו את כל ההצלחה בעולם (לא במשחקים מולנו כמובן), אחלה צ'יקו.
  5. אוטו אנטישמי, שונא ישראל מובהק לכל הדיעות. אתה יודע את זה, לא צריך בכוח.
  6. אתה לא בעל הדומיין למיטב ידיעתי אז לא מקוומך לחלק ציונים לאחרים ולקבוע מה ראוי שיכתב ומה לא ראוי, לא נעים לך לקרוא ביקורת אתה יכול פשוט... לא לקרוא את זה ולדלג. ליגיטימי לגמרי, למה לקרוא בכוח משהו שלא נעים לך? אבל אל תטיף ותקבע לאחרים מה לכתוב או לא ואל תתייג דעות של אחרים כמגעילות וחפירות. זה פורום, זאת המהות.
  7. ברני סננדרס אוטו-אנטישמי שזאת צורת החיים הכי נלוזה בעולם בגדול. הן לא רק שונאות ישראל, הן מהאנטישמיות העלובות ביותר שמעלילות סיפורי יהודים מכינים מצות מדם נוצרי בגירסה מודרנית. אחת מהן אפילו טענה שהפלסטינים הם הכנענים או איזה הזיה אחרת בטוויטר וזה היה כל כך מצחיק אבל גם עצוב בתאכלס.
  8. עזוב שטוית, מה זאת התמונה הזאת? איזה שייח נכנס יחד עם גולדהאר? ספונסר חדש שיעזור לשים את הפייר פליי מאחורינו?
  9. עזוב, גם אני לא מחזיק ממנו מאמן אבל בישראל מספיק מאמן שלא עושה שטויות, שיעשה את האובייס עם משמעת קשה וזה יספיק, אם הסגל טוב. ברור שאם אתה פוגע באיביץ' או סוזה זאת רמה אחרת לגמרי אבל אפשר לחיות גם עם פחות מזה. הרצוג דווקא אחלה מאמן הייתי מביא בכיף אגב.
  10. על פניו הוא מתאים לדמות, אבל מצד שני הוא נותן לנאתכו קרדיט אז איך אפשר לסמוך עליו? צחוק צחוק הייתי שמח לראות את הרצוג, אפילו שהוא עדין מידי, אהבתי את הנבחרת איתו. עריכה: אתה יודע מה, זורם לי רוטנשטיינר, הוא אפור,קשוח, לוק של סייען, שם של חבר מפלגה, בדיוק מה שצריך. בלאו הכי יש סגל טוב לא צריך איזה גאון כדורגל, רק מאמן שיעשה את הדברים הבסיסיים טוב + משמעת ויהיה מעולה. הוא מכיר גם את השחקנים שלנו מהנבחרת, מכיר את הכדורגל הישראלי, צפה בהרבה משחקים של מכבי, אז ההתאקלמות התיה מהירה על גבול המיידית, הוא זר שזאת דרישת סף במכבי למאמן, כן, זורם לי. רוטנשטיינר למכבי.
  11. חחח איך בא לי מאמן גרמני, אפילו איזה אוסטרי עם שורשים מפוקפקים, שיבוא עם מדי צבא, מכנסיים ומגפיים בסגנון רכיבה על סוסים, להשלמת הלוק הנ**** זה מה שהשחקן הישראלי צריך כדי להוציא 100 אחוז מעצמו, וכמובן הוראות טקטיות שפויות ובסיסיות לביצוע ואז אתה על הגל.
  12. תעלה את השחקנים הטובים ביותר בעמדות שלהן, בלי סלט יווני, אתה לא ארכימדס, תפסיק להתפלסף ולהנדס לשחקנים עמדות אחרות שגומרות אותם ואותנו, ויהיה בסדר. יש סגל לאליפות, נכון שבעולם מושלם היה מגן ימני, ווינגר ואולי חלוץ נוסף על חשבון גררו,ניקוליץ',בן ביטון, בלטקסה\דודזאדה, אבל זה עדיין הסגל הטוב בארץ, אין שום קבוצה שעומדת מולנו הרכב מול הרכב ואני יכול לקחת ממנה יותר מ-2 שחקנים להרכב שלנו בלב שלם, זה אומר שבכל משחק נתון יש לי 9 שחקנים עדיפים לכל הפחות על היריב, אין שום סיבה להיות במאזן ליטואי כזה, רק מספיק עם החרטות, מאני טיים, סכנין שרמוטות ולא נשכח להם את ה"שער שלא היה צריך להיות", את מהומות "רמאללה", את פתיחת הרגליים לב"ש והחגיגות אליפות איתם, את סכנין צריך לזיין ואם אפשר שטב"ח יכבוש אז אני אשמח כפול, מגיע לו לזיין אותם.
  13. חחחחח עושים תרגיל לייני מרוב שהוא רגיל להחזיר כדורים לשוער שמים שוער כווינגר כדי שהוא לפחות ידחף קדימה את המשחק?
  14. אם פשיץ' יקבל דקות ויהיה לפחות שחקן אחד בקישור (דן ביטון) שיוכל להזין אותו בכדורים זה אפשרי
  15. הלואי. אשמח להודות בטעות אחרי קאמבק של דוניס ואליפות נוספת, למעשה אפילו אם ניתן פייט טוב עד הסוף ולא נזכה אני אודה בטעות. לא רואה את זה קורה עם המאמן הזה, אבל הלוואי.
  16. אנחנו לא במחזור רביעי, אנחנו במחזור חמישי כי כבר שיחקנו 4 משחקים. ואנחנו כבר בפיגור 7, אין לנו משחק עודף ולא משחק חסר נכון לעכשיו מול חיפה, לכן ה-7 הוא ממשי. אתה נראה רע ובגרף ירידה במקום שיהיה גרף שיפור, לא נראה שמשהו הולך להשתנות ומפה הרצון לבצע שינוי בעמדת המאמן, כי אנחנו כן מאמינים בסגל שלנו ששווה אליפות, אז רוצים לשנות כיוון כל עוד לא מאוחר מידי. הגיע הזמן (לא אתה אישית, כולם) להסתכל על הטבלה בעיניים: מקום 10 אחרי 4 משחקים עם 3 נקודות בלבד, 0 נצחונות, מאזן שערים שלילי, פער 7 ממקום ראשון.
  17. אוהב אותך, בד"כ גם מסכים עם הדברים שאתה אומר, בדוניס אנחנו אבוקסיס VS אלביס, לא יודע איך אפשר להצדיק את הברדקיסט הזה, לקח סגל מעולה והפך אותו להפועל כפ"ס, עם מאזן של ירידת ליגה, בשורה התחתונה אני מקווה שאתה צודק, כי זה לטובת מכבי. אני בטוח שאתה טועה, אבל מקווה שאתה צודק. נתחיל מהיסודות, שיעלה הרכב נורמלי, בלי המצאות, שיעלה את השחקנים הטובים שלנו, שינצח בקטנה ונמשיך משם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.