Jump to content

malkoçoğlu

משתמשים רשומים
    0
Everything posted by malkoçoğlu

1. אני אוכל שטויות מהלחץ, כבר כואבת לי הבטן. חבל שלא עשית כמוך עדיף לקניות שטוית מלאכול שטויות.
  2. טננבאום סבוריט - טיבי - הרננדס - קנדיל גלזר דור פרץ - גולסה דן ביטון פשיץ' - יונתן כהן הגנה חזקה, קישור מעובה וחזק, אופציות התקפיות טובות, החסרון הוא שאין ווינגרים לכן סבוריט וקנדיל יצטרכו לשרוף את האגף ולתמוך בהתקפות, או שדן ביטון יזוז הצידה לאחד האגפים ויונתן כהן ירד לאגף השני כשפשיץ' בחוד, כך שאפשר לשנות במהלך המשחק.
  3. כמה מפגר "עיתונאי ספורט" צריך להיות בשביל לחרבן ככה על המקלדת? https://www.one.co.il/Article/20-21/1,1,3,30890/370066.html?ref=hp כן, הסיבה שמאור קנדיל "שוחרר" למכבי היא שבני יהודה קיבלה כמה שחקנים טובים עבורו בהם דור ג'אן וצ'יבוטה. הם מציגים את זה כאילו בני יהודה שיחררו אותו מסיבות מקצועיות. איזה מטומטים.
  4. מכרנו את טב"ח בסכום שיא וקיבלנו אותו בחזרה בחינם אחרי שנתיים(שלוש?), שבהן לקחנו אליפויות אז הוא לא חסר לנו, זה היה אחלה אקזיט
  5. טוב הסתבכתי עם המתמטיקה, אבל פרק ביום זה בערך לסיים את הסדרה בשנה קצת לא? בקטנה
  6. https://www.netflix.com/il/title/80127001 התחייה: ארטואורול ממלץ בחום, אפילו ארדואן אהב בניגוד ל"סולטן" שהכעיסה אותו חח
  7. פיקסל 5 בגדול אם אתה רוצה להנות מכל העולמות במכשיר אחד, אבל אם נעול על אחד משניהם הייתי הולך על הוואן פלוס עם מערכת נקיה יותר ועדכונים לאורך זמן ולא סמסונג שיקבל עדכונים מאוחר, אם בכלל, ומלא בזבל שהם דוחפים לשם
  8. כן מזמן כבר עודכן ל-10 מאז היו עוד כמה וכמה עדכונים שכל אחד יותר גרוע מהקודם, כולל העדכון המקורי ל10 כאמור. אם אתה קונה יש מצב שכבר תקבל על 10 ואם יש לך מזל תקבל על 9 אם על 9 אל תתפתה לעדכן זה לא מוסיף שום דבר משמעותי, במקרה הטוב לא הוסיף לך כלום ולא פגע בך, במקרה הרע ה גם לא הוסיף כלום וגם דפק לך את המכשיר. הקבוצות של מי בוקס בטלגרם ובפייסבוק מלאות באנשים שזה קרה להם
  9. מי בוקס 3? אולי אני מדבר על המי בוקס אס שעודכן ל-10 ומאז עוד מיני עדכונים שכל אחד דפק משהו אחר
  10. לפני שאתה מתקין, כשאתה מחבר דיסק און קי הוא שואל אותך אם אתה רוצה להשתמש בו זכרון פנימי, אתה צריך לבחור כן ואז זה זכרון פנימי לכל דבר והאפליקציות יותקנו עליו. בכל מקרה תנסה להוציא מהחשמל ולהחזיר במי בוקס זה must אחת לתקופה ואם זה לא עוזר והדיסק און קי לא עוזר (רק תנסה שוב לוודא) אז איפוס אולי יעזור. העדכונים שלהם פח הרסו לי מי בוקס אס מאז לדעתי לא לעדכן, זה עושה בעיות כמו שתיארת, בעיות בחיבור לאינטרנט (מהירות נמוכה/לא מזהה את הכבל סגל מפצל), בעיות של ניתוקים מהבלוטוס, בעיות של ביטול התאמה מהשלט לסטרימר, משאיר אפליקציות פתוחות ברקע אחרי שיצאתי מהן לדוגמה izeetv שזה מחרפן. פשוט עדכני תוכנה שהם זבל טהור.
  11. כלל ראשון למי בוקס: לא מעדכנים גירסה. זה לא מוסיף שום פיצ'ר משמעותי אלא רק גורם לבעיות שמעדכון לעדכון מחמירות. מאחר וכבר עדכנת, אתה יכול לנסות לעשות איפוס מלא ואולי זה יעזור, או לחבר איזשהו דיסק און קי /כונן אחסון חיצוני וברדכ שתחבר אותו תקבל הודעה האם להשתמש בו כזכרון פנימי של המכשיר, תאשר וזהו (כמובן שזה ימחק לך כל מה שיש בכונן הזה) אני שמתי דיסק און קי של 32 ג'יגה זה הספיק לי כי אני צופה צפיה ישירה מטורנטים וצריך נפח לטעון את הסרט (שומר אותן זמנית במכשיר עד סיום התפילה) ובסרטים באיכות גבוהה הזכרון הפנימי לא הספיק לי.
  12. וזרקו גרעינים על ברק יצחקי והוא הרים אותם ופיצח.
  13. אצלי בראש הגזענות הזאת של לך תאכל בננה היא לאנשים שחורים אפריקאים ומעולם לא קישרתי את זה לשחקנים כהים ממקומות אחרים, אבל מצד שני אם היו אומרים את זה לשחור אמריקאי אז כן זה באמת אותו דבר, לכן ערכתי.
  14. על מה מכבי פ"ת יתבעו אותה? זכותו כפרשן להגיד שהוא היה שולח את השחקן הזה הביתה, מה לעשות שהבית של השחקן = פנמה, ובפנמה לא אוכלים בננות?
  15. תוסיף לזה שמספיקה עופרת יצוקה 2 החגיגה נמשכת, ואז הם יעלמו יחד עם היחס החם לישראל מהר מאוד
  16. תשובות אפשריות לשאלה הזאת ממיטב היוזרים: @החתול הצהוב: בתפילות @Sawyer: מורחים וזלין @המכבייה: סומך על הצוות המקצועי שיכין את השחקנים טוב למאני טיים, אם הם רוצים אליפות אנחנו הטים טו ביט והם יודעים את זה. @השני למאי תשעים ושמונה: מכינים נושא "אמרתי לכם,לוזרים" @מכביסט לעד: סעמק, שוב ישלחו פוש על חידון מאזן הנצחונות שלנו מול חיפה בליגה? ועוד כשהחלון פתוח? בצחוק, אוהב אתכם
  17. חחח שתבין את הפורפורציה, באליאקספרס אני קונה שטויות בגרושים, באיביי פירקתי לאורך השנים אלפים על אלפים, טאבלטים, לפטופים, סמארטפונים ומה לא, וזה גם מ2010 אז הספקתי להזמין מלא גם משם
  18. If you were told 3 years ago that you would take 2 championships, Have a successful season in the Europa League, And in return you will have to endure this gag in the forum, You would not sign?
  19. Those who did not come to Kiryat Shmona away game shall not ask for tickets to Haifa PS - You deserve Lior Jan.
  20. צריך להגיד לייני מעכשיו ועד המשחק בלי הפסקה "לא מחזירים כדור לטננבאום, לא מחזיקים כדור לטננבאום..." ברגע שהוא יחזיר לו כדור בעייתי רוקאביצה יכול להשתלט עליו, הוא חי על דברים כאלו.
  21. רמת השרון רוצים להיות שותפים באיצטדיון עם מכבי? מה הם יעשו עם איצטדיון ריק של 40 אלף מקומות? רק הדמי שימוש לבד יגמרו להם את התקציב
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.