Jump to content

YoC

משתמשים רשומים
  • Content Count

0
  • Days Won

27

Profile Information

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. פוסם שיהודה ברקן מת מקורונה ואז נעלם הנושא, אז מחקתי את הלינק אני קראתי ברוטר אבל מחקו, בנוסף היו\ יש עוד מקורות למשל פה: מקווה שזה פייק, אוהב אותו מאוד
  2. בתקווה שזה פייק
  3. הוא באמת אמר את המשפט הזה? אם כן הוא גמור. לא למד שום דבר, משמח לשמוע שאחרי שהוא היווה פיגוע כלכלי ומקצועי במכבי חיפה הוא יעשה את הנזק שלו עכשיו בבית"ר.
  4. אני שמתי מגדיל טווח (עדיף MESH אבל גם מגדיל טווח בסיסי יכול לעזור, אני קניתי ב180 בKSP כי זה היה לי דחוף, יש גם בפחות מ-80 מכשירים טובים מחו"ל) בחדר ממול לממ"ד וזה עזר, הוא מקבל את האינטרנט מהסלון (480 מגה בפועל), ומעביר לממ"ד בערך 80 מגה, שזה מספיק אפילו לצפיה בטלויזיה אז גם ללימודים ועבודה זה יהיה בסדר. לצורך העניין בלי מגדל טווח קיבלת 0 מגה כי האות מהראוטר בסלון לא הספיקה. כמובן שהפתרון הכי אידיאלי זה להשחיל כבל מהראוטר לשם, אם יש לך אפשרות.
  5. זה גם מה שאני חושב אבל גם במצב אידיאלי שכולם במקסימום שלהם בהרכב הזה, אני לא מרגיש בנוח עם קנדיל (ברור שעדיף על בן ביטון ועדיין)
  6. העסק מתחיל להלחיציץ', מקווה שנראה אותו כבר מול חיפה, אפילול לרבע שעה
  7. אם DB באגף אז איפה אלמוג? מתחמם בצד המגרש? ולגופו של עניין, מה ה-11 שהיית מרכיב אם כולם במכבי כשירים ובכושר טוב?
  8. מסוג השחקנים שיש להם תספורת מכוערת רצח שאתה מת לקחת מכונהו ולגלח לו את הראש, אבל ביום שהוא באמת יגלח את זה הוא יראה גנרי מידי ויאבד את היכולת שלו גם על המגרש
  9. אחי... איפה אתה רואה ששמתי את דן ביטון באגף? הוא באמצע בין יונתן כהן לאיילון אלמוג, מתחת לפשיץ' ומעל לגולסה
  10. לא חושב שברסקי,ריקן וקארצב(כרגע) שחקנים להרכב אידיאלי שלנו, אני מדבר על מצב שכולם בריאים ובכושר טוב, אפילו ניקוליץ' לצורך הדיון, מה ה-11 שלנו?
  11. איך בכלל ההרכב האידיאלי שלנו יראה? זה לא מסתדר לי כ"כ. אני מניח שמשהו כזה, אבל אני לא יודע כמה אלמוג איילון באנקר ואין באמת אלטרנטיבה רצינית כמובן שיש בור עצום בעמדת המגן הימני. טננבאום סבוריט - טיבי - הרננדס - *חסר מגן ימני* גלזר גולסה יונתן כהן, דן ביטון, מניח שאלמוג איילון פשיץ' ודור פרץ מה איתו? (הרכב אידיאלי = מול יריבה נוחה שאפשר לתקוף ולקחת יוזמה, לא במשחקים שעולים עם ריקן חלוץ בודד וכל הדודזאדות והבלטקסות שאפשר כדי לא לספוג קודם כל)
  12. נפלא, נהנתי לקרוא כרגיל. האם הועלתה תיאוריה שהחטא בבניית מגדל בבל אינו קריאת תיגר על ה'\התמקדות בהתפאורת עצמית במקום בעיקר של פרו ורבו ומלאו את הארץ, אלא בכך שמטילים ספק בהתחייבות של ה' כלפי בני האדם שלא להביא מבול נוסף? הרי דובר במקורות שנתת על כך שחלק מהסיבה שהם בנו את המגדל הגבוה הזה הוא כדי להינצל במידה וה' יביא מבול נוסף, אבל הוא הבטיח להם שלא יהיה מבול כזה והם בכל זאת "לא סמכו" עליו ובנו מגדל כזה, האם עצם זה שלא סמכו על הבטחת האל היא החטא שהובילה לעונש?
  13. להיות או לחדול, אסור לתת להפרש לגדול, לעשות אבוקסיס לאבוקסיס, לנצח 1:0 של יריקת דם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.