Jump to content

Kimhistan

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי Kimhistan

1. 1 דקה לפני, erantheking21 said:

רואה את יצחקי כמכלול..גם אנגלידיס בסופו של דבר צריך לקבל את האוקי ממיץ', זה לא הקבוצה שלו, יש פה היררכיה ברורה והדברים לא נעשים מהר זה לא חדש.

אנשים כאן לא הבינו שמיץ' אדם מאוד מאוד ריכוזי. שום חתימה לא עוברת בלי OK שלו. 

2. 1 דקה לפני, snufkin said:

יכל להיות, אנחנו לא בדיוק יודעים. גם אם זה נכון, זה רלוונטי אולי לסאגת יונתן כהן. אבל לכל מה שקשור לזר לאגף במקום פריצה וקובאס? יצחקי צריך לאתר את המועמדים הריאליים והאיכותיים ואת זה הוא לא עושה. זה התפקיד של יצחקי וזה עליו

גם ג'ורדי התלונן על הלו"ז של אנגלידיס ומיץ' . 

אין מה לעשות, בסוף החתימה והסיי האחרון זה שלהם . 

אני משוכנע שיש מועמדים בקנה אבל המומ מתארך.

3. 1 דקה לפני, erantheking21 said:

אנחנו לא יודעים מה הולכים מאחורי הקלעים

יכול להיות שיצחקי כן מצליח לסגור עם שחקנים, אבל הוא לא מאושר חתימה ...הכי קל להפיל את הנושא רק על יצחקי, יש פה מנגנון שלם של הנהלה.

מידיעה, יצחקי לא גורם שיכול לאשר סכומים. הוא רק ממליץ או לא . ההחלטה בסוף של אנגלידיס ומיץ'. 

4. 7 דקות לפני, kutomer said:

שער 11 רדום לגמרי, חלקים שלמים לא פותחים את הפה 90 דקות.

אני יושב שנים בשער 13. 

אבל יש איש גדר (לא יודע מי זה) שכל הזמן עושה תנועות עם היידיים ותנועות אגרוף. שהוא על הגדר הקהל מתעורר. כל הזמן שהוא לא היה הקהל נרדם

5. 10 דקות לפני, אקיטה said:

מה שרשמת בהתחלה על חנצ'יס זה בדיוק הבעיה שלי עם ההשאלות אליהם.

מדובר במועדון מפורק עם אבוקוף שישחק בונקר ומתפרצות עד סוף העונה. ממש 180 מעלות ממה שהם צריכים להתרגל אליו אם וכאשר יהיו במכבי.

לזרוק אותם לקבל דקות משחק סתם ככה ולקוות שייצא משהו זה לא רציני, רצוי היה לחפש קבוצות ראויות יותר עם סגנון משחק שונה שיקלטו אותם.

לא ברור למה כל המושאלים שלנו שם?

יצחקי בא לעזור למועדון האם- גם אם זה בחשבון ריסוק קריירות של ילדים שלנו שם.

כל ילד שלנו שהולך לשחק במועדון הרקוב הזה יורה לעצמו ברגל.

קריית שמונה, הפועל חיפה, מ.ס אשדוד הם מועדונים שאפשר להתפתח מקצועית . כל השאר זה רקוב 

6. 24 דקות לפני, netanel7 said:

יכול להיות שכן, יכול להיות שלא, מה שבטוח אולי..

טוב שהוא לא אמר את כל האופציות האפשריות, לא הבנתי מה הוא תרם כאן

יש מישהו  שבוודאות יודע מה יקרה חוץ מאנגלידיס ומיץ'? 

גם איביץ' לא יודע 

זה עוד עיתונאי שבדרך כלל לא מפליץ סתם דברים 

7. 47 דקות לפני, Skankhunt42 said:

מה עשה?

בוחש באתרי ספורט , מקושר לכתבים שמפזרים רעל על איביץ' ומכבי.

הביא את המנהל המקצועי של ברסט למשחק אתמול בידיעה שהחלון סגור ואין סיכוי שאוסקר יעבור לקבוצה כזו רק כדי להלחיץ את איביץ' ומכבי. 

כל דקה שאוסקר לא ישחק הוא כר מפעיל את כתבי החצר לפזר רעל על איביץ'.  

8. לפני1 שעה , Yaniv. said:

איך רק 26,000 צופים? היכן היו 3,000 כסאות פנויים? היו כמה כסאות בודדים בשער 7 למעלה, אבל זה לחלוטין מתקזז על המאות אנשים שעומדים על המדרגות בשער 8 עליון. בשער 4-5 הייתה חציצה של 1,000 כסאות. המספרים האלה לא מסתדרים, גם שבוע שעבר סיפור דומה.

גם לי לא ברור . 

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.