Jump to content

Kimhistan

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Kimhistan

1. דיייייייייייייייייייי לשים את ג'ראלדש בהרכב!!!!!!!!!!!!!!!!! זהו פרקתי.
  2. ממש לא. אני אישית גאה באיך שמיץ' יצא בסיפור הזה. ונגעל מהאובר הגנה ששמעון מזרחי נתן לשחקנים כאן. אין פה קנאה לחלוטין אלא פשוט הצבעה על זה שיש פה פגם מוסרי שאם הוא היה מופנה חלילה אלינו, מיץ' כבר ממזמן היה נתלה בכיכר העיר . אז למה לשחר יש חסינות מהכל? כי התקשורת לצידו?
  3. קוואס הוא שחקן שגג גג יתן 6 שערים בעונה. בשביל זה לא מחזיקים זר.
  4. לא מבין את שחר .30 שנה של עשייה תלך לפח בשביל איזה שחקן טמבל? באמת לא מבין אותו בסוף זוכרים את הדברים האלה
  5. תהיתי לעצמי איך שמו של סבע לא עלה לאוויר ואז נזכרתי שאין מצב שהוא עומד בדרישות הטקטיות של איביץ׳
  6. כמה דיבורים היה על קני סייף על 5 משחקים טובים שנתן
  7. מזכיר את עונת החולצות השחורות - ״המחאה בשוק״ לתוך ואקום תמיד נכנס משו.
  8. לא הבנתי איך מכבי מתאבדת על דסה ולא על יוני מתחילת החלון. יוני גם גורם לך לזרוק את קובאס וגם שחקן רמה אחת מעליו
  9. אחרי ששמעתי את הפודקאסט של רז אמיר רק ממחיש את רמת הפשע של יצחקי. לא יאמן.
  10. להשאיר את הקבוצה עם ווינגרים ברמה הנוכחית זה פשע. קובאס- אתה לא יודע מה תקבל פארפה- בספק אם הוא ווינגר חוזז ואילון לצערי לא מתאימים גם להיות מחליפים. פשוט פשע
  11. משחק מאוד מדאיג. לא בגלל התוצאה , אלא בעיקר בגלל האמביציה . נראית קבוצה כבויה שעדיין מחפשת את עצמה, ללא מנהיגים על המגרש שידעו לדחוף שצריך. סאבוריט במשחק מאוד מאוד חלש, ג׳ראלדש אני כבר לא מדבר. יש לנו 2 מגנים זרים שלא תורמים כלום
  12. היו הרבה כאלה גם בפורום כאן
  13. רק על הנושא של הסמים הם יכלו לקבל הרחקה במפעילות למשך שנה .
  14. ברק בכר ידוע במשחקי הפצוע-כשיר שלו עוד מימי אוגו וויטור בבאר שבע. האיש מוציא ספינים ורב עם שופטים יותר מפוליטיקאים.
  15. מה עשית מאריס אל תגזים.... היווניות באופן מסורתי משלשלות בארץ . 50 50 משקף
  16. עדיף ציפור אחת ביד מאשר שתיים על הקיר אם יתנו עונה טובה במכבי יוכלו לחזור לאירופה כמו גדולים ההמתנה הזאת שלהם להצעות שאולי כן ואולי לא יגיעו פשוט מתישה את כל הסובבים זה לא שעכשיו סיטי יציעו להם הצעה ובנתיים הם מתאמנים בלי קבוצה ויורדים בכושר משחק הפסד נטו של השחקנים
  17. איך המושאלים שלנו מסכימים להגיע לשם אם הייתי ספק של מוצרי חד"פ לא הייתי מסכים לעבוד עם בית"ר
  18. ואם תישאר אם הזין ביד בסוף? להזכירך דסה עשה לנו את זה כבר מבחינתי לסגור עם מגן קצת פחות טוב מדסה ולהתקדם . לקחנו אליפויות עם שרן ייני ועומרי בן הרוש.
  19. מה שיצחקי/מכבי עושים זה פשוט להכשיל את איביץ'. עם סגל חצי מוכן זה לא רציני להגיע לצמד מפגשים מול אריס . הרי לו"ז הקונפרנס ידוע ממזמן, אם נודח זה רק בגלל שלא ידענו להתחיל עונה בזמן . אני במקום איביץ' מעיף פה שולחנות באוויר- לא בשביל אותה סחבת הוא חזר.
  20. הלוואי שנתניה יעשו משו . יהיה מרגש בכללי כל הקבוצות למעט הפועל אני מאחל להם להצליח באירופה. טוב לדירוג הליגה משמע טוב לנו ישירות.
  21. בוא נדבר על זה רגע. לפני שנה החליפו את הסמל לסמל הנוכחי. לטעמי, הסמל דומה מידי לסמל של הפועל (מטעמי בחילה לא אעלה אותו לכאן) יותר מידי ״כחול״ בלי טיפה של צהוב ובכללי סמל בלי טיפת מחשבה. בנאלי- לא מכוער מידי לא יפה מידי ובעיקר חסר משמעות ורגש. אפילו לסמל הקודם התחברתי יותר מלנוכחי . והקודם הוא זוועה. קישור לאבולוציית הסמלים : https://www.maccabi-tlv.co.il/2021/06/מ-1906-ועד-היום-האבולוציה-של-סמל-מכבי/ לטעמי עונת 86-87 הכי מרגש. דעתכם?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.