Jump to content

Kimhistan

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by Kimhistan

1. לדחות את המשחק מול סכנין להגדיל את סמי עופר תגידו האנשים שם שפויים ? אני באמת לא מבין מה נסגר איתם
  2. אהלן, למישו יש יומן המשחקים של מכבי (כלל המסגרות-לא של המנהלת) לסנכרון ביומן גוגל?
  3. להחזיר ליגיונרים זה לא ניהול מקצועי
  4. למה לא משאילים את נחמיאס ? עכשיו רציני, עוד עונה במכבי כמו הקודמת והוא לא ישאר פה יותר
  5. חוזה מסוכן מאוד. 4 שנים לשחקן בן 30 זה מוגזם ולא ריאלי. בנוסף, זה ידיעה של צנציפר . קחו בערבון מוגבל
  6. מה שונה מה-74 שנים האחרונות שזרים חוששים להגיע לכאן?
  7. אחד הדברים המעניינים שרז אמיר אמר בפוד האחרון זה לנסות להחתים את פריצה לחוזה ארוך טווח, מי ידע לכמה זמן עוד יובה ישאר איתנו והכשירות של זהבי
  8. עם כל האהבה לדור הקישור זה העמדה האחרונה שאנחנו צריכים לחזק כרגע
  9. איך אף אחד לא אמר כלום על התלבושת המזעזעת של אריס? כל החולצה שלהם כתמים של זיעה ואפור קקי רק על זה מגיע להם לעוף סרבק
  10. אי אפשר לעשות לשם הפלגה זולה?
  11. איך הרוסים ישלמו לנתניה? באמת שואל ומה האינטרס של קארצב לצאת לליגה שכרגע נזרקה מכל מפעל אירופי?
  12. היה טוב. תרומה התקפית אפסית, שפת גוף לא טובה
  13. לא מבין את השטות הזאת שזרים לא באים בגלל מצב בטחוני אם מציעים לי פי 3 ממה שאני מרוויח עכשיו אני גם הולך לעבוד במריופול בתוך המפעל הנצור או לחילופין מצטרף לחותים בתימן הכל זה כסף חברים ושיווק
  14. מקום רביעי הולך לאירופה בהנחה וזוכת הגביע היא אחל מ3 הראשונות נכון? כי אם זה ככה אין בי שום רצון שמקום 4 ילך לאירופה. חוץ מנתניה כולם מבזים שם
  15. לא מבין את מי שרוצה את סבע על יוני. סבע לא שחקן כנף ! אתם באמת יכולים לראות את סבע יורד עם מגן? עושה לחץ? הוא פרימדונה ! סבע הוא סקנד סטרייקר קלאסי וגם יכול לתפקד כחלוץ מרכזי. קיצוני שעושה הגנה ותורם למשחק הלחץ הוא לא. יוני הרבה יותר מחויב טקטית ממנו.
  16. שמישהו יבדוק אם הוא לא עדיין בבלומפילד רץ בשביל הכיף
  17. סתם בשביל הדימיון, אתם חושבים שעם דסה ופרץ אנחנו יכולים לדגדג את ניס?
  18. תחושותיי ודעותיי בלבד: אני בן 33 , מנוי באיצטדיון (רמת גן/בלומפילד) מגיל 8 בערך. עברתי את כל גלגולי הארגוני אוהדים -אולטראס מכבי, השחקן, סאב 11 וכו' וכו' , משער 4 ברמת עד שער 11 כי הגהנום בשיפוצים ועד שער 11 היום. אין ספק שארגון אוהדים ועידוד הוא הדבר הכי כיף שיש, במיוחד שאתה צעיר, ואתה מצפה לו משבוע לשבוע. לכולנו ברור, שיש אנשים שמשקיעים מכספם ומזמנם רק כי לנו יהיה יותר כיף להגיע ועל כך שאפו. אבל ואבל גדול- שאני הייתי בן 13 חיפשתי לאיזה ארגון להצטרף- בשנים הכי שחורות שלנו זה היה הנקודת אור שלנו, הארגונים. הגעתי לערב מצטרפים באולטראס ובשחקן וזה היה פשוט חוויה לשמוע את הרצון של הארגונים לצרף אנשים חדשים ועל הדרך גם לתרום לקהילה וליצור תחושת קהילתיות בקהל הרחב. לא צריך להרחיב בשמות של האנשים שהיו בארגונים דאז אבל זה היה פשוט חוויה לשמוע אותם מדברים. כן, גם האולטראס. יש תפקיד מאוד חשוב לאיך אתה משווק את הפעילות שלך - גם אם היא עבודת קודש, אם לא תשווק ותפתח את עצמך לשקיפות ורצון לגדול, אין לך סיכוי לשרוד. השחקן ה-12 היה מקיים אירועי הצטרפות, מנהל שיח עם הקהל הרחב בעזרת מנשרים וכו', האוטלראס גם היה עושה את זה (כל ארגון בסגנון שלו). לפחות היית יודע מה האג'נדה, מה תפקיד הארגון, במה הוא צריך שנעזור לו בתור הקהל הרחב, במה הוא צריך שנתמוך בו, וזה מה שהחזיק אותי לפחות שטון קאנן והליצנים היו במכבי. מאז שהפנאטיקס נכנסו- יש הרגשה של שתיקה וניכור . אין לארגון אתר אינטרנט, העמוד פייסבוק בקושי פעיל, כל תשובה נענית בתבוא ליציע נענה לך (תשובה מתנשאת ומרתיעה-במיוחד אם אתה בן 13) ופשוט היה נראה מהצד שהפאנטיקס לא סופרים את הקהל הרחב- מה שאני משוכנע שלא נכון במבחן המציאות, אבל זוהי ההרגשה של רוב הקהל. וכאן- כן, אתם הפנאטיקס, נכשלתם בגדול . זה לא שיר האונס, זה לא הקריאות לראדי. אלא רק הניכור שיצרתם לעצמכם בקרב הקהל הרחב. הקהל הרחב לא מבין מה אתם רוצים, מה האג'נדה שלכם, אין שקיפות ואין רצון לשקיפות מצידכם. שהיה צריך שהקהל הרחב יעמוד על בריקדות בשביל השחקן ה-12 אז עמדו. איתכם זה לא יקרה רק בגלל שיש אנשים שפשוט התאכזבו מההתנהלות שלכם בשנים הראשונות שלכם כארגון . וגם אם היום תנסו בכל כוחכם- ואני בטוח שאתם מנסים- הרבה מהקהל פשוט בשבר אמון מולכם. ושוב אני חוזר ואומר- אני מאמין בלב שלם שהמחאה שלכם מוצדקת. אני מאמין בלב שלם שהרוב המוחלט של הארגון זה אנשים יקרים שנותנים את נשמתם למכבי בלי לקבל אגורה בחזרה. אבל המחאה הזו שוב חושפת את הבעיה , הקהל הרחב לא מבין אותכם. צריך לשקם את האמון בין הקהל הרחב לבין הארגון- ואם האמון הזה ימשיך להיות רעוע - שני הצדדים יפסידו. לאורך השנים רק ארגונים שיוצרים תחושת קהילתיות ודור המשכי הם אלה שישרדו , אלה שיבססו את עצמם עד דור אחד ויוצרים לעצמם דיסטנס יעלמו מהר מאוד .
  19. אנשים פה מדברים על ניס כאילו אריס זה זירה... חברים אריס קבוצה מצוינת ונצטרך להיות בשיאנו כדי לעבור אותם . אם נעבור את אריס נוכל להתחיל לחלום על הפתעה עד אז אנחנו עדיין קבוצה שלא ניצחה את הדייגים של זירה בבית
  20. לתולעי הליגה הצרפתית- הליגה האזורית מעניינת אותם בכלל? או שהם באים בסגנון של לזרוק זין?
  21. יש פה הנדסת תודעה מהסוג הממומן והמקצועי. שימו לב שכל מי שקשור למועדון הולך על אותו קו שאומר: ״אצילי התנצל והיום הוא תורם לחברה ובלה בלה בלה״ שום חשיבה עצמאית- כולם מיישרים קו עם הנשיא , מהקפטן עד המאמן . שלא לדבר על גרייניק שלכאורה קיבל שיחת טלפון מהדובר .
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.