Jump to content

Kimhistan

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

About Kimhistan

• Birthday 02/10/1989

Recent Profile Visitors

436 profile views
  1. מה עשה לך היועץ המשפטי? מחלקת שיווק ומדיה? מחלקת כספים? מחלקת תפעול? מחלקת הכדורגל נכשלה אבל זה לא אומר שכל השאר כן
  2. שלום לכולם, כחלק מהפקת הלקחים של העונה הנוכחית (אי הכנה), יש צורך של כל המערכת להבין איך אנחנו רוצים להיראות בעונה הבאה ואת הדרך להגיע שלם. כל קבוצה שמכבדת את עצמה, חייבת להתחיל את ההכנה המקצועית לעונה שאחרי כבר בשלהי ינואר (ובמיוחד אם העונה כבר הלכה פייפן-כמו במקרה שלנו). הנושא הזה הוא לא נושא מלפפונים, אלא נושא מי כן ראוי להישאר בשלד לעונה הבאה, ועל פי השלד הזה להביא את הרכש שידרש. ניהול: מנכ"לית- שרון תמם- מיץ' ישאיר אותה. מנהל מחלקת הכדורגל- ברק יצחקי- נשאר, לא כי אני חושב שהוא ראוי לעונה נוספת אלא כי אני משוכנע שמיץ' לא יפטר אותו. מאמן- לא ניתן לדעת כרגע. צריך לשים את הדגש אבל גם אם קרסטאיץ' עושה גביע ומקום 3- לא כל מאמן הוא מאמן לאליפות (ראה ערך בלבול ופטריק), לכן גם אם נעשה חצי עונה טובה יש עדיין מקום למחשבה. סגל: את החלטות הסגל אני חושב שצריך לקחת חוץ מהפן המקצועי נטו גם מהכיוון של ניסיון, ווינריות ומכביזם. שוערים: דניאל פרץ-תוך שנתיים הוא באירופה דניאל טננבאום- מעניין אם הוא ירצה להמשיך להישאר בתור שוער מחליף. בלמים: בלטקסה-חייבים להאריך חוזה, בלם סביר פלוס. נחמיאס- חייב להיות ליד בלם עם נוכחות ומשחק ראש טוב- סביר לסגל. פיבן-אופי מכביסטי. ייני-יותר בשביל הווינריות - לא חושב שיש לו מקום מקצועי בהרכב זה בטוח. מגנים: סאבוריט-למרות הירידה העונה, עדיין לדעתי בהגנה מתפקדת הוא המגן הכי טוב בליגה+התחבר למועדון וראוי לסרט הקפטן השלישי. אופיר- המחליף האולטימטיבי קנדיל -בסימן שאלה מבחינתי- יותר מידי פציעות, פחות מידי במגרש, נראה בהמשך העונה. קישור: ריקן-בגלל הרוח הווינרית שמיר-כרגע הוכיח שניתן לבנות עליו, בוא נבחן את זה עד סוף העונה. גלזר-אין עוררין גבי-שחקן טוב אין ספק, לא השחקן שיגרום לנו להניף צלחת. אייל גולסה- לא ניתן לבנות עליו לעונה שלמה, בוא נראה איך יהיה בחצי עונה שנשארה. התקפה: פריצה- זה יהיה טירוף הדעת לשחרר שחקן כזה . קרסטאיץ' חייב למצוא את הדרך להשתמש בו. שחקן עם איכויות להיות מעל הליגה. חוזז- נותן הכל . כאלה שחקנים אני צריך, גם אם הוא לא הכי מוכשר שיש. אוסמה- ראה ערך חוזז. מתנדנדים: גררו- שחקן מוכשר, בעיה בראש, חייב לצאת להשאלה ונחליט לגביו בקיץ. אילון- כנ"ל גררו. רונן חנצ'יס- כנ"ל גררו ואלמוג. דן ביטון- מבחינה מקצועית- משחרר בקיץ. מבחינת החוזה שאנחנו כבולים אליו, אולי שווה להשאיל לאשדוד . דן ביטון הוא הרועי קהת החדש. לשחרר: הרננדז- אין מה להוסיף. ג'ראלדש- מיצה את עצמו במכבי- הגיע הזמן להיפרד יפה בקיץ עם טקס וערכה של ניבאה. ברנדלי קובאס- לא חושב שהאופי שלו הוא המתאים לקבוצה כרגע. שחקן מאוד חד-גוני ונראה גם עם אופי טיפה עצלן. סורי אבל זה לא זה. טל בן חיים- מיצה את עצמו ברמות האלה- הגיע הזמן להיפרד יפה, נתן המון למועדון, הרבה רגעים יפים, בשבילו אני חושב שעדיף לו לצאת למכבי פ"ת לשחק מאשר להתייבש אצלנו. מסקנות מקצועיות- למכבי אין התקפה כרגע לבנות עליה לעונה הבאה- בעיה גדולה מאוד. קהל: -אם הרכבת הקלה באמת תיהיה מוכנה בנובמבר 22, יהיה מאוד מאוד מעניין לנסוע בה לפני משחקים עם מלא קהל של מכבי בפנים . הרגשה כמו לפני צ'לסי.
  3. לא רואה את זה קורה. אפילו בשנים הכי יפות של חיפה שהליגה היתה אסופת של כלום ושום דבר (תחילת ה-2000) זה לא קרה. זה קורה בדר"כ בליגות שיש קבוצה אחת שהיא כמה רמות מעל כל השאר ברמה כלכלית (באיירן,יובה, פריז) שזוללת את שאר השחקנים משאר הקבוצות. בארץ יש יחסית שוויוניות כלכלית בין ב"ש-מכבי-חיפה .
  4. יש תקרת זכוכית מאוד ברורה לקבוצות בליגה הישראלית- 3 אליפויות רצופות, ריצה נחמדה באירופה (אין צ'מפיונס יותר) וזהו. מאמין שבכר מיצה את זה, ואני במקומו הייתי לגמרי הולך לאתגר באירופה. לחזור לארץ הוא תמיד יכול. מאמין ששכר גבוה זה לא מה שישיאיר אותו בחיפה
  5. אם אני מסתכל בנקודת מבט של בכר במקומו אני לא הולך לנבחרת. הנבחרת תחכה לו תמיד. זה הזמן שלו לקחת קבוצה באירופה . לטעמי- הוא לגמרי שווה פריימרשיפ/תחתית ליגה ספרדית/איטלקית/גרמנית.
  6. בוא נסכם שכל אחד ישיר מה שבא לו ? הרי הדיונים האלה תמיד נגמרים בחפירות אינסופיות
  7. אני עדיין בדעה שבלי ברק בכר ועם אצילי הם לא לוקחים אליפות גם עוד עשור. ברק בכר הוא זללן תארים בקטע מפחיד, מצליח לקחת קבוצות טובות ולהפוך אותן למפלצות . להפוך שחקנים של נוף הגליל למפלצות (שון גולדברג) - מאמן פשוט ענק. חיפה בלעדיו עדיין מועדון חולה בלי עתיד בלי תקווה ובלי חלום.
  8. זה שתשיר 2 שורות שפוגעות מקצועית במכבי לא ישפר את המדינה ואזרחיה, זה שתתפקד לאיזה מפלגה ותקדם את האג׳נדה שלך זה כן. חוץ מלפגוע פגיעה אנושה במכבי הן מקצועית והן תדמיתית ולגרום למיץ׳ לברוח מפה אני לא רואה איך זה עוזר. אתה רוצה לעזור למדינה? לך תתנדב, תתפקד, תעשה מה שעושה לך טוב. למה לגרום למיץ׳ לברוח מפה? מספיק לראות מה קורה בביתר כדי להבין מה קורה לקבוצות בלי בעלים.
  9. איך הפכת את זה לדיון פוליטי בהודעה אחת. את הפוליטיקה תשאיר מחוץ ליציע בבקשה , זה לא עושה טוב לאף אחד. במיוחד לא לקבוצה ולמועדון. אני מבין שהפוליטיקה יותר חשובה לך ממכבי אם אתה מתעקש להמשיך לשיר שירים כאלו, וחבל. מכבי יותר חשובה מכל ההתעסקות הזאת.
  10. הבעיה האמיתית תיפתר ברגע שמישהו יואיל בטובו לפתור אותה. לא נראה שכרגע יש מישהו במועדון שעושה את זה. לכן, במצב שנוצר , שאין ניהול מקצועי במועדון , אין יד מכוונת ואין חשיבה לטווח ארוך מן הראוי שהאחראי על מחלקת הכדורגל יתחיל לחשוב על העונה הבאה. אם הוא לא עושה זאת - שיניח את המפתחות עכשיו הוא במקום הלא נכון. ההתחלה היא לאו דווקא בלהחתים את כל הליגה בפאניקה, אלא , לשחרר את השחקנים שצריכים השאלה ולסגור עם שחקנים שכן תרצה לראות אצלך . להזכירך, ג׳ורדי הגיע לראות משחקים של מכבי ולפעול מאחורי הקלעים הרבה לפני שהוא נחת רשמית בקיץ
  11. ניר ביטון לא יחזור לכאן , אין שום סיבה שזה יקרה ומה גם שהוא משחק שם בלם בעיקר. דור פרץ אני מקווה מאוד בשבילו שהוא לא יחזור.
  12. אני אוסיף, אליאל וקני סייף אלו אחלה שחקנים להתחיל את בניית הקבוצה לעונה הבאה בגזרת הישראלים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.