Jump to content

shahaf11

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Posts פורסם על ידי shahaf11

1. אח שלי לא היה מהוי בנתניה ורוצה לעשות בבלומפילד עשה כרטיס אשראי (כבר קיבל אותו). אבל לא קיבל קוד קופון ל+forever ולאירופה כמעט שבוע מכבי לא עונים בפייסבוק ובמייל.

לא מדבר על זה שלאן היום לא ענו לי 40 דקות וכבר וויתרתי.

מישהו יש רעיון מה לעשות? אני שעשיתי קיבלתי ישר קוד ועשיתי כבר מנוי בשבילי

2.  

כן זה אותה כניסה אחרי שעולים בדרגנוע

לגבי הכמות מנויים שאנשים שואלים כאן חיכיתי שמכבי תצהיר חגיגת על ה10 אלף שחצינו אתמול אבל משום מה לא הוציאו עדכון אז נכון לעכשיו

שער 13,1,2 - 3,650 sold(בנוסף יש קרוב לכ1 אלף מקומות מוקפאים בין היתר מנויים שעברו ליציע אחר ומקומות ששמורים להזמנות וכו', בסיום החידוש רבים מאותם מקומות ישוחררו)

שער 7,8 - 4,200 sold

שער 11 - 2,400 sold

סה"כ 10,250

*הקאונט על בסיס אתר לאן, יציע פלטיניום(כבוד) המכיל 458 מקומות לא הוצע למכירה באופן רשמי(כנראה שמור ברובו לאח"מים וספונסרים) לכן לא הכללתי אותו בספירה

אם נשקלל תחזית סולד אאוט בשערים 11 ו8 עליון-לא מסומן ברגע שהם יפתחו לקהל הרחב, אז אפשר להגיד באופן רשמי שלמכבי יהיו העונה לפחות 14,500 מנויים. הערכה אישית שלי זה יסתיים בין 17,000 ל18,000 מנויים.

3. קניתי מנוי עם חבר לשער 8 למטה ואח שלי מחכה לסבב של הforever אם יגמרו הכרטיסים ביציע שלי למטה הוא יכול לקנות לשער 8 למעלה ולהיכנס ליציע שלי זה אותה כניסה לאצטדיון או כמו בנתניה כניסה נפרדת לעליון ותחתון?

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.