Jump to content

shahaf11

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by shahaf11

1. מתלבט אם להגיע היום. מה מתוכנן מסך ענק לפי ההנחיות? מפחד להגיע והמשטרה תסגור את האירוע ותתחיל לחלק דוחות על התקהלות.
  2. באתר של ההתאחדות יש בחירת שחקן העונה גלזר עם 39% רוקאביצה עם 40% בושה אם גלזר לא יקבל את שחקן העונה
  3. מישהו יודע למה רוסלן לא בסגל ב2 משחקים האחרונים?
  4. אחרי שנתיים של כישלונות לקחתי אחריות הפעם
  5. אחרי שמכבי תיקח אליפות שוב חוזרים למוקדמות ליגת אלופות. למרות הקיץ הגרוע בשנה שעברה נמחקה לנו העונה של צוק איתן ומכבי עם 16 נק' תאריכי משחקים (כרגע): סיבוב 1: 18-19.8 (משחק אחד הגרלה מי מארח) סיבוב 2: 25-26.8 (משחק אחד הגרלה מי מארח) סיבוב 3: 15-16.9 (משחק אחד הגרלה מי מארח) פלייאוף: 22-23.9 גומלין 29-30.9 סיבוב מדינה אלופה (דירוג) מקום שני (דירוג) מקום שלישי הערה פלייאוף הולנד אייאקס(69.50) אוסטריה זלצבורג סיבוב 3 יוון אולימפיאקוס (43.00) צ'כיה סלביה פראג (27.50) פלזן (34.00) מובילה ב6 (5 מחזורים לסוף) סיבוב 2 קרואטיה דינאמו זאגרב (33.00) שוויץ סט גאלן (5.120) יאנג בויז (25.500) באזל (54.500) תיקו בנקודות באזל מינוס 5 (13 מחזורים סיבוב 1 סקוטלנד סלטיק (34.00) קזחסטן אסטנה (29.00) בולגריה לודוגורץ (26.00) סרביה הכוכב האדום בלגארד (22.750) אזרבייג'ן קארבח (21.00) באקו מובילה ב8 הפרש (8 מחזורים) פולין לגיה ורשה (17.00) פיאסט מובילה ב7 הפרש (7 מחזורים) ישראל מכבי (16.00) רומניה קלוז (12.50) סטיוואוה (20.5) מובילה ב7 הפרש (7 מחזורים) הערות: מסלול אלופות סיבוב 1- 16 מדורגות (מכבי מדורגת) סיבוב 2- 10 מדורגות (מכבי מדורגת) סיבוב 3- 6 מדורגות פלייאוף- 4 מדורגות *בדקתי רק את הקבוצות שמעל מכבי בדירוג אשמח לתיקונים ועדכונים ממומחי הפורום
  6. מתי יש אימון מסכם? הארגון הולך?
  7. יש מישהו שיודע? פשוט אני לא זוכר. אם אני מבטל את האשראי אני מקבל זיכוי על הפורבר?
  8. מזכיר לגבי האשראי של מכבי מ31.5 מתחיל עמלה על האשראי
  9. איך עוברים את ה3.5 שבועות האלה עד המשחק של מכבי. כבר עכשיו אני מתרגש. יום לפני חיפה חייבים ללכת לקריית שלום
  10. כל ב"ש בחלת כל ב"ש בחלת כל ב"ש בחלת בלחן של כל הפועל בני זונות
  11. האוהדים של ב"ש ניכנסו לקבוצת ווטסאפ של השחקנים. תשמעו אותם יוצאים עליהם אני כבר שומע את זה בלופים ניסיתי לעלות אבל לא מצליח אשמח לשלוח למישהו שיעלה לפורום
  12. שמכבי יקחו את הכסף ולא יחזירו פיצוי זה חשוב לפייר פליי אובדן הכנסה גבוהה לשחק בלי קהל
  13. אם יהיה הגבלה ל5000 ויעשו לפי ניקוד כמה ניקוד יספיק למשחק?
  14. נגמרו כל הכרטיסים ליציע למטה? או שיפתחו עוד כרטיסים למטה בקופות?
  15. אפשר להיכנס בלי להדפיס את הכרטיס?
  16. מישהו יודע כמה כרטיסים נשארו? ישאר לפורבר?
  17. נגמרו כל הכרטיסים בלאן אני עקבתי אחרי קצב המכירה ולא נראה לי פתחו את כל הגושים ב11 בטוח יהיה מכירה במגרש? אני לא רוצה לשלם ללאן עמלה
  18. יהיה מכירה במגרש? כמה יעלה כרטיס?
  19. לא יודע אם זה נותן לקנות, בלאן יש כרטיסים לשער 8 תחתון יציע 328
  20. מה מצב הכרטיסים? ישאר לפורבר? אני כמעט הולך לכל המשחקי חוץ ואין לי ניקוד כי אני קונה בלי עמלה (לא רוצה לתרום ללאן שקל) מקסימום כמו דרבי חוץ האחרונים אקנה ליציע של הפועל הם מוכרים ל8?
  21. איביץ צריך לעשות לשחקנים אימון מחר ב7 בבוקר לנער את כל השחקנים ולהראות להם כל יום עד יום חמישי את המשחק מול פלזן. אפשר לעשות מהפך רק צריך לרצות לשחק כדורגל (אמאדור ופרץ לספסל)
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.