Jump to content

שחר צהוב

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

334 profile views
  1. לא החמצות פיזיות אבל נראה לי מתאים לנושא- 1. החילוף של זהבי במרגוליס דקה 60 נגד באזל. אם היה נשאר היינו עוברים. 2. החילוף של זהבי בדקה 70 ב6-0 נגד חיפה. אם היה נשאר על המגרש עד הסוף זה נגמר ב10-0
  2. בשיר של טיבי הם מנסים גם לרדת על חיפה כשהם קוראים לנו מכבי? שתי עקיצות במחיר אחת
  3. מכל החוקים האלה היחיד שהוא הגיוני בעיני הוא עצירת השעון כשהכדור לא בתנועה. השאלה אם זה אומר שגם המשחק נגמר כשהשעון מסיים 90 דק' כמו בכדורסל..
  4. מעדיף שהם לא יעלו משתי סיבות: אחת זה שיתבאסו על החיים שלהם. רצו ליגת האלופות ועפו מאירופה עוד לפני אוגוסט. ימנע מהם הכנסות וצבירת נקודות. שניה זה שבניגוד למה שאומרים פה, אם הם רק יתרכזו בליגה זה יהיה לרעתם. אני לא רואה איך הם מחזיקים כזה סגל רק בשביל הליגה. יהיו הרבה ממורמרים שלא עולים בהרכב וידליפו דברים לכל הכתבים ויזרעו רעל בחדר ההלבשה. זה יהיה לטובתנו.
  5. לא מושלם, אבל הרבה יותר עדיף על הנוכחי בגלל המרכזיות שקיבל המגן דוד ההיסטורי לעומת הכדורגל בסמל האחרון. חבל רק שאין יותר צבע צהוב בסמל. עתידות: חיפה יוציאו גם סמל חדש תוך שנה-שנתיים עם הדגשה מרכזית לסמל מכבי כדי להעביר מסר שהם מכבי האמיתית.
  6. עד עכשיו לא עשיתי forever אבל נשברתי ואעשה. מישהו יודע אם הקדימות במכירות כרטיסים היא אותו דבר לforever וגם forever+? או שיש הבדל ביניהם בנושא הזה?
  7. כל הדיון הזה מזכיר לי שלפני כמה שנים חיפה חייבה את כל השחקנים לגור בעיר. יש בזה משהו מטומטם שאתה מנסה לייצר חיבור בין השחקנים לעיר אבל בעצם רוב האוהדים שלך בכלל לא חיים בחיפה. בכללי הרבה אוהדי חיפה מנסים לייצר יריבות לא רק בין הקבוצות אלא בין הערים.
  8. אני מבין שילדים היום מעדיפים לייקים על פני חוויה של הרגע, אבל היה לי הגיוני שבכדורגל זה ישאר בחוץ. אין עוד תחושה כזאת של שער שמקפיץ לך את הלב והדופק מ0 ל100 בשבריר שניה ומטיס אותך למעלה. איך אפשר ברגע כזה לחשוב על לצלם סלפי בטלפון..
  9. לא צריך ללכת רחוק, אפילו האיצטדיון בהרצליה שהוא רק 8000 מקומות עדיף על איצטדיון שפתוח מאחורי השערים.
  10. לא ברור לי למה כולם חושבים שהכרוז היה אוהד הפועל.. אולי הוא היה אוהד חיפה? אני ישבתי ב11 קרוב ל13 והיו לי צפצופים באוזניים עד היום בבוקר.. בושה גם שאף גורם במכבי לא עשה משהו בנידון (לפחות ככה זה נראה).
  11. אחד הדברים שבאמת לא היו לי ברורים זה אם המשטרה לא אישרה להכניס אביזרי עידוד, איך הפועל הכניסו הרבה דגלים? וגם אסרו תפאורה אבל השלט 'שתהיה שואה למכבי' נכנס..
  12. +1 בכללי החלק הזה מבחיל. הקהל הרחב חייב להתנגד לזה יותר כמו בהתחלה.
  13. אני לא יודע כמה זמן והשקעה הגשת התלונה/תביעה זה מצריך, אבל אם תחליט ללכת על זה אלפים של אנשים יודו לך.
  14. אותו מקרה שנה שעברה (ולקרוא חיזבאללה זה חמור פחות) וכל הקהל שלהם יחד עם המועדון נעמדו כמו חיות כדי להעמיד לדין. עצם העובדה שיש פה אוהדים שמבחינתם זה לדפדף הלאה היא לא מובנת לי. אסור לוותר להם!
  15. על מה אתה מדבר? העולם נברא ב1984 ולפני כן היה חושך על פני תהום
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.